نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

دروازه ای جدید به سوی بازار اقلیم کردستان عراق

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب آذربایجان غربی:

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، شرکت نمایشگاه‌های دائمی بین‌المللی جنوب استان آذربایجان غربی  به شماره ثبت    31803/200/92 در سال 1391 با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت کشور در جنوب استان آذربایجان غربی (شهرستان میاندوآب) فعالیت نمایشگاهی خود را به طور رسمی آغاز کرده است .

این شرکت نمایشگاهی یکی از مجهزترین و استانداردترین سایت‌های نمایشگاهی کشور به لحاظ زیر بنایی و امکانات رفاهی به شمار میرود. سالیانه  18 تا 20 نمایشگاه تخصصی و عرضه کالا در این سایت برگزار می‌شود که این نمایشگاه‌ها و به دلیل موقعیت جعرافیایی ایده‌آل شهرستان میاندوآب و ارائه خدمات گسترده و با کیفیت، از سراسر کشور شرکت کننده دارند.

شرکت نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی جنوب استان آذربایجان غربی در سال 1397 اقدام به تشکیل بخش بازرگانی خارجی با کادر مجرب و آموزش دیده جهت برگزاری نمایشگاه اختصاصی توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق _ شهرهای اربیل و سلیمانیه _ نمود که به دلیل بازده بالا و استقبال بی‌نظیر بازرگانان ،تولیدکنندگان و عامه مردم از نمایشگاه مذکور سایت جنوب استان آذربایجان غربی اقدام به برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه در استان‌های دهوک، کرکوک و موصل کرد تا با ارائه و معرفی کالاها و خدمات با کیفیت ایرانی و ایجاد زمینه برای شناسایی هر چه بیشتر توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران در مناطق یاد شده، به حفظ و ارتقاء بازار محصولات ایران در عراق کمک کند که در این زمینه تلاش بی نظیری را به عمل آورده و به حول و قوه الهی در این مسیر بسیار موفق بوده است.

شرکت نمایشگاه های دائمی بین المللی جنوب اسنتان آذربایجان غربی می کوشد در سال 99 نیز با ارائه خدمات شایسته و در شان نظام مقدس کشور، به سهم خود گام هایی بلند و موثر در توسعه و رونق اقتصاد، صنعت و تولید کشور و منطقه بردارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن