نمایشگاه ها

عیسی امین‌پور، مدیرعامل برند «سالونی» کیفیت «سالونی»، عرصه را بر واردات مبل تنگ کرده است

شرکت دژگان چوب، با برند «سالونی» ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی را رسالت اصلی خود می داند و در این راستا با تهیه مواد اولیه با کیفیت و جذب متخصصان در بخش‌های مختلف تولید رعایت مقررات و استانداردهای وضع شده، در تلاش مستمر برای ارتقای جایگاه خویش در عرصه صنعت مبلمان کشور می‌باشد. مجموعه «سالونی» حاصل دانش و اصولی است که از زمان تاسیس تاکنون مدیران آن بدان پایبند بوده اند. به گفته مدیران این شرکت، تولیدات این مجموعه با ترکیب حس راحتی، زیباشناسی و کاربردهای خاص خود، آسایش را برای مشتریان به ارمغان می‌آورند.


نقطه عطف و گسترش شرکت «مبل سالونی» این است که امروز با توسعه و پیشرفت روز افزون و به کار گیری فناوری های نوین، نسل جدیدی از مدل های مبلمان راحتی را با تکنولوژی بالا به بازارهای داخلی عرضه می کند. این شرکت همواره در دوران فعالیت خود با تاکید بر توسعه و بهبود کیفیت محصولات خود و با تکیه بر واحدهای کنترل کیفی ضمن بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کارآمد محصولاتی منطبق با نیازهای مشتریان، تولید و به بازار عرضه کرده است. هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مصرف کنندگان و اعتلای نام این واحد برتر تولیدی است که توسط زنجیره تولید منحصر به فرد و سطح کیفی بالا میسر شده است .
عیسی امین پور، مدیرعامل توانمند و خلاق برند «سالونی» در گفت و گو با نشریه «اقتصاد و نمایشگاه» از چند و چون فعالیت و تولیدات شرکت متبوعش برایمان می‌گوید.

لطفا سوابق خود و تاریخچه شرکت را معرفی کنید و بفرمایید چه محصولاتی تولید و عرضه می‌کنید؟


اینجانب با توجه به علاقه مندی به تجارت از دوران نوجوانی ضمن گذراندن دوره های مختلف مالی و بازرگانی از سال 1363، تجارت مستقل را با واردات مواد غذایی از ترکیه شروع کرده و پس از دو دهه فعالیت اقتصادی در زمینه واردات و صادرات از ترکیه در زمینه‌های مختلف، از سال 1380 تا به امروز وارد صنعت مبلمان شده و نوع محصول ما شامل مبل راحتی، میز ناهارخوری، میز جلو مبلی، صندلی و .. می‌باشد.

با توجه به اهمیت صنعت مبلمان در کشور، شرکت شما چه جایگاهی در این صنعت دارد؟


در اجرای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید داخلی با تولید برند خوش نام «سالونی» در شهرک مدرن و خصوصی بهسازی صنایع چوب ایران با استفاده از بهترین مواد اولیه و نیروی انسانی توانمند و متخصص در صنعت مبلمان جایگاه شایسته‌ای داشته و چندین لوح برتر به خود اختصاص داده است.

مهمترین دستاورد شرکت شما تا کنون چه بوده است؟


کمک به کاهش واردات مبلمان از کشورهای خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور و همچنین کمک به ایجاد اشتغال برای نیروهای متخصص و جوان در این زمینه می باشد .

برنامه شما برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال در سال 98 چیست؟


تولید محصولات به روز با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات مدرن و مطابق با استانداردهای جهانی و همچنین توسعه فضای تولید، با احداث فروشگاه‌ها و سالن‌های تولیدی جدید و ایجاد اشتغال برای نیروهای متخصص در این زمینه می‌باشد.

وضعیت صادرات محصولات شرکت شما چگونه است؟


در زمینه صادرات محصولات به خارج از کشور تحقیقات و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و اگر بتوانیم به یاری دولت تدبیر و امید مواد اولیه ارزان و باکیفیت و نیز ماشین‌آلات با قیمت مناسب تهیه کنیم، قطعا جایگاه خوبی در زمینه صادرات داشته و این نوید را به مردم ایران بدهم از نظر تولید مبلمان در دنیا به جایگاه خوبی رسیده و نیازی به واردات از کشورهای خارج نخواهد بود و مطمئنا خواسته‌های خریداران محترم را در سطح عالی پاسخگو هستیم و به امید خداوند متعال در سال‌های آتی شاهد صادرات محصولات به خارج از کشور خواهیم
بود.

آیا از فناوری‌ و روش‌های جدید در تولید محصولات خود استفاده می‌کنید؟


در این زمینه از ماشین‌آلات جدید و تکنولوژی روز که باعث ایجاد سرعت در روند تولید و همچنین افزایش کیفیت در ساخت محصولات شده استفاده می‌شود.

در خصوص مشتری مداری و خدمات پس از فروش شرکت توضیح دهید.


این شرکت مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده و با توجه به بازخوردهای دریافتی از مشتریان به جرأت می توان گفت در فهرست پیشتازان در زمینه صنعت مبلمان بوده و با به کار بردن مواد اولیه مطلوب و نیروی انسانی ماهر به جایگاهی رسیده‌ایم که دیگر نیازی به خدمات پس از فروش نداشته باشد.

با چه موانع و مشکلاتی در مسیر تولید و توسعه شرکت رو به رو هستید؟


دسترسی سخت به مواد اولیه مرغوب، مشکل در تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات، افزایش قابل توجه قیمت مواد اولیه داخلی و خارجی سبب افزایش بهای تمام شده محصولات گردیده است که امید است به یاری مسئولان این مشکلات مرتفع
گردد.

پنج دلیل برای انتخاب مبل سالونی:

تنوع محصولات با کیفیت: ما محصولات زیبا، متنوع و با کیفیت را با قیمتی مناسب عرضه می‌کنیم.
اعتماد: برای حفظ اعتماد ابتدا قیمت محصولات را بالا نمی ‌بریم، سپس برای فروش بیشتر تخفیف زیاد دهیم.
تصمیم عاقلانه: ما عاقلانه تصمیم گرفته و به دنبال راه‌حل‌های گسترده و هوشمند برای تولید مبل مناسب در فضاهای کوچک هستیم.
مسئولیت‌پذیر هستیم: بعد از فروش محصولات، با ایجاد واحد خدمات پس از فروش مشکلات پیش آمده را حل
خواهیم کرد.
حساس در برابر سلامتی شما: در مواد اولیه‌ای که قابل مشاهده و حتی قسمت داخلی مبل استفاده می‌شود از مواد ارزان قیمت با اثرات سرطان‌زا استفاده نمی‌کنیم.