نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان بتن و سیمان | سازندگان قطعات بتنی پیش ساخته

هنگامی که به دنبال بتن و سیمان با کیفیت بالا هستید، آشنایی با بهترین تولید کنندگان بتن و سیمان می تواند شما را در این مسیر یاری کند. سازندگان قطعات بتنی پیش ساخته ، امروزه کمک های موثری در ساخت و سازهای شهری و صنعتی داشته و سرعت ساخت سازه های مختلف را افزایش داده است. می توانید برای تهیه این محصولات از برندهای مطرح، با شرکت های معرفی شده، تماس بگیرید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه سیمان و بتن در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان بتن و سیمان

تولید کننده بتن و سیمان تهران

شركت سيمان تهران، یکی از بهترین تولید کنندگان بتن و سیمان در منطقه بوده و در میان شرکت های تولید کننده سیمان، رتبه و جایگاه ارزشمندی دارد. این شرکت در حال حاضر، با شش زیر مجموعه فعالیت دارد که توانسته است سیزده درصد از ظرفیت تولید سیمان را در دست داشته باشد. از جمله شرکت های زیرمجموعه می توان به شرکت سیمان هگمتان، سیمان ایلام، صنایع سیمان گیلان سبز، سیمان نهاوند، سیمان پیوند گلستان و شركت پريفاب اشاره نمود.

تولید کننده بتن و سیمان تهران

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته سیمان فارس

از دیگر سازندگان قطعات بتنی پیش ساخته  و سیمان، می توان به سیمان فارس اشاره نمود که از سال 1326 فعالیت خود را شروع کرده و با ظرفیت بالایی، عرضه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و بین المللی در دست دارد. این شرکت که از مدیریتی قوی بهره می برد، پروژه های عمرانی بزرگی را پوشش داده و در تامین مصالح مورد نیاز آنها، همکاری های لازم را داشته است. سیمان تولید شده توسط این کارخانه عظیم، بهترین کیفیت را دارد.

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته سیمان فارس

تولید کننده بتن و سیمان هرمزگان

شرکت سیمان هرمزگان، یکی از بهترین تولید کنندگان بتن و سیمان است که از سال 1361 فعالیت خود را شروع کرده و با استفاده از آزمایشگاه های پیشرفته و بخش تحقیق و توسعه خود، توانسته است همواره بر کیفیت محصولات افزوده و با کنترل و نظارت کیفی و کمی محصولات، بهترین سیمان و بتن را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. این تولیدات، تماما مطابق با استانداردهای ملی و جهانی می باشد.

تولید کننده بتن و سیمان هرمزگان

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته رزین بتن برتر

شرکت رزین بتن برتر، از سازندگان قطعات بتنی پیش ساخته است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و با بهره مندی از فناوری روز دنیا و مواد اولیه درجه یک، محصولاتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه نموده است. این شرکت که تولیدات افزودنی بتن، به ویژه پلی کربوکسیلات ها را تولید می کند، با ارائه راه حل های مهندسی و تولید محصولاتی در کیفیت ممتاز، همواره نقش مهمی در توسعه و گسترش عرضه این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی داشته است.

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته رزین بتن برتر

تولید کننده بتن و سیمان طلایه داران صنعت فرآیند

شركت طلايه داران صنعت فرآيند، یکی از بهترین تولید کنندگان بتن و سیمان است که فعاليت خود را در سال 1369 شروع نموده است. این شرکت طراحي، ساخت و راه اندازي صنايع شيميايي ، نفت، معدني، دارويي و غذايي نقش داشته و توانسته است با انتقال تكنولوژي و تقويت نمودن بخش مهندسي خود، بر شكوفايي و توسعه این بخش از صنعت، نقش مهمی را ایفا نماید.

تولید کننده بتن و سیمان طلایه داران صنعت فرآیند

شرکت استاندارد ماشین

شرکت استاندارد ماشین، یکی از شرکت های فعال در حوزه تولید سیمان و بتن است که از سال 1372 فعالیت داشته و با تولید بچینگ پلانت 30 متر مکعب در ساعت و تراك میکسر 7 متر مکعبی حضور خود را در این بخش از صنعت، تثبیت کرده است. همکاری سازنده این شرکت با شرکت های تولیدکننده ماشین آلات ساختمانی و فعال در حوزه ساختمان و را هسازی، باعث شده است تا حسن شهرت بالایی را کسب نماید. استاندارد ماشین، یکی از شرکت های موثر برای سازندگان قطعات بتنی پیش ساخته بوده است.

شرکت استاندارد ماشین

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته آپتوس ایران

شرکت آپتوس ایران، یکی از بهترین تولید کنندگان بتن و سیمان است که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و با تجربه و تخصص کسب شده و مدیریتی توانمند، توانسته است بر رشد و توسعه زیرساخت های عمرانی نقش داشته و آن ها را ارتقاء دهد. بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و دانش و تجربه پرسنل فنی و مهندسی، باعی شده است که بتواند نامی آشنا در این بخش از صنعت باشد.

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته آپتوس ایران

سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان سیدکو

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان سیدکو، یکی از شرکت های مدیریت سرمایه گذاری و دارایی ها در صنعت سیمان است که با هدف برنامه ریزی و پیاده سازی استراتژی های نوین بازاریابی و مهندسی فروش سیمان و بتن و با رویکرد توسعه بازارهای داخلی و صادراتی فعالیت داشته و توانسته است در رشد سازندگان قطعات بتنی پیش ساخته و تولید کنندگان سیمان، نقش مهمی را ایفا کند.

سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان سیدکو

تولید کننده بتن و سیمان صافی فرد خاورمیانه

شرکت صافی فرد خاورمیانه، یکی از بهترین تولید کنندگان بتن و سیمان است که با سه دهه فعالیت های گسترده و دلسوزانه در این بخش از صنعت، توانسته است در تولید مواد کانی و ساخت ماشین آلات خطوط تولیدآنها، فعالیت های خود را گسترش دهد. این شرکت که تولید فیلترهای صنعتی به ویژه مرتبط با بخش سیمان را به عهده دارد، کمک های موثری در این زمینه به تولید کنندگان سیمان نموده و در رفع آلودگی های محیطی این صنایع، موثر عمل کرده است.

تولید کننده بتن و سیمان صافی فرد خاورمیانه

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته فهاب بتن

فهاب بتن، یکی از بهترین سازندگان قطعات بتنی پیش ساخته است که با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته و مدرن صنعت بتن، شناخته شده و با تجربه ای بالا و تخصص به روز شده، مهم ترین پروژه های خود را به اجرا درآورده است. این محصولات از دوام و کیفیت بالایی برخوردار بوده و با قیمتی رقابتی عرضه می شود.

سازنده قطعات بتنی پیش ساخته فهاب بتن