نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان کولر آبی

از آنجایی که دمای هوا با شروع تابستان طولانی و گرم شروع به افزایش می کند، مردم برای خنک نگه داشتن خود، خانه و محل کارشان به وسایل خنک کننده روی می آورند. هیچ چیز در یک روز گرم تابستان به اندازه نشستن در اتاقی با هوای خنک لذت بخش نیست.

بهترین برند کولر ایرانی ، دستگاه هایی هستند که می توانند در عین آنکه هوای تازه و سالمی را به محیط وارد می کنند، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نمایند. ضمن آنکه بسیار کارآمدتر بوده و به عنوان محصولی مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست شناخته می شوند که امروزه در کارخانه های تولید کولر آبی در ایران در بهترین کیفیت به بازار عرضه می شود.

تولید کنندگان کولر آبی ، ویژگی ها و عملکردهای مختلفی در کولرهای آبی موجود در بازار را در نظر می گیرند، اما اغلب افراد هنگام انتخاب این سیستم خنک کننده سردرگم می شوند. ضمن آنکه بهترین تولید کننده کولر سلولزی نیز در ایران، محصولاتی با کیفیت سرمایش بالاتری را به بازار عرضه کرده اند که می توانید آن ها را در میان این لیست بهترین تولید کنندگان کولر ، مشاهده کنید.

برترین تولید کنندگان کولر آبی

ناسیونال

شرکت ناسیونال، بزرگ ترین کارخانه های تولید کولر آبی در ایران است که بهترین برند کولر ایرانی  را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است تا به یکی از موفق ترین تولید کنندگان کولر آبی در منطقه تبدیل شده و محصولات خود را در کیفیت و قیمتی ایده آل به بازار راهی کند. این یکی از معدود شرکت هایی است که به عنوان تولید کننده کولر سلولزی شناخته شده و اعتبار بالایی در این خصوص، کسب کرده است.

سیلوان

شرکت معتبر و شناخته شده سیلوان، از دیگر تولید کنندگان کولر آبی است که با تجهیزاتی مدرن و به روز شده، تولید ظرفیت های مختلف کولر آبی را در دستور کار خود داشته و اکنون از موفق ترین کارخانه های تولید کولر آبی در ایران می باشد که قادر است بالاتری کیفیت را در بهترین برند کولر ایرانی به نمایش بگذارد که به دلیل برخورداری از قطعاتی ممتاز و استاندارد شده، اکنون بزرگ ترین تولید کننده کولر سلولزی نیز در منطقه می باشد.

گلدیران

از دیگر تولید کنندگان کولر آبی که دارای امکانات تولید و مهندسی بالایی است، شرکت گلدیران است که بزرگ ترین کارخانه های تولید کولر آبی در ایران را در اختیار داشته و موفق به کسب اعتبار لازم در بازارهای داخلی و منطقه گردیده است که همین امر باعث شده است تا به بهترین برند کولر ایرانی تبدیل گردد. این شرکت، تولید کننده کولر سلولزی نیز می باشد که کولرهایی با کاربری بالاتر و ایجاد سرمایش مناسب بوده و آلودگی های محیط را به فضای داخلی منتقل نمی کند.

پندار آفرینان پاسارگاد

یکی دیگر از کارخانه های تولید کولر آبی در ایران ، شرکت پندار آفرینان پاسارگاد است که محصولاتی با کیفیت را به بازار کشورهای منطقه و همسایه صادر نموده و اکنون به عنوان بهترین برند کولر ایرانی شناخته می شود. شما می توانید به سادگی، ظرفیت درخواست کولر خود را از این شرکت به عنوان موفق ترین تولید کنندگان کولر آبی ارسال کرده و محصول خود را با قیمتی مناسب، تحویل بگیرید.

ایران شرق نیشابور

گروه صنعتی ایران شرق نیشابور نیز از دیگر تولید کنندگان کولر آبی است که با امکاناتی مدرن و به روز شده، به  بهترین برند کولر ایرانی نامیده شده و توانسته است کولرهایی با قدرت بالا و طول عمر مناسب را به بازارهای داخلی و خارجی، ارسال نماید و سهم بالای از این بازار را از آن خود نماید. این که از بهترین کارخانه های تولید کولر آبی در ایران است، اکنون با ظرفیتی بالا، محصولات خود را به فروش می رساند. ضمن آنکه به عنوان تولید کننده کولر سلولزی نیز، شناخته می شود.

لوازم خانگی پارس

شرکت پارس که از سرآمدترین تولید کنندگان لوازم خانگی و کارخانه های تولید کولر آبی در ایران است، اکنون بهترین برند کولر ایرانی شناخته می شود که با ظرفیتی فوق العاده، قادر است تا به خوبی به خصوص در زمان های پر فروش، بازار داخلی و منطقه را پوشش دهد. این که از تولید کنندگان کولر آبی ممتاز است، اعتبار بالایی را کسب کرده و همواره رضایت مندی مشتریان را به همراه داشته است و سهم بالایی از فروش را از آن خود کرده است.

صنام الکترونیک

صنام الکترونیک نیز نام بهترین برند کولر ایرانی از آن خود کرده و به یکی از موفق ترین کارخانه های تولید کولر آبی در ایران تبدیل شده است که کیفیت را همواره سرلوحه برنامه تولید خود قرار داده و توانسته است به عنوان یکی از تولید کنندگان کولر آبی در بازارهای جهانی، ظاهر شده و جایگاه خود را بیابد. این یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده کولر سلولزی نیز می باشد که باعث می شود تا هوایی پاکیزه و بدون آلودگی را به خانه های مشتریان خود، هدیه کند.

سولان سبز

یکی از شرکت های قدیمی و تولید کنندگان کولر آبی شرکت سولان سبز است که فعالیت های خود را از 1350 آغاز نموده و با تکیه بر تجربه و دانش مدیران خود، در کوتاه ترین زمان، به یکی از بهترین کارخانه های تولید کولر آبی در ایران تبدیل شده است و بهترین برند کولر ایرانی را به بازارهای جهانی، عرضه نموده است که به دلیل کیفیت بالا و قطعاتی ممتاز، قابل رقابت با دیگر محصولات هم رده خود می باشد.

آبسال

شرکت آبسال نیز یکی از شرکت های موفق و قدیمی در میان تولید کنندگان کولر آبی می باشد که همواره تلاش خود را بر ارائه تنوع محصولات در کیفیتی بالا و قیمتی مناسب، قرار داده است. به گونه ای که اکنون بهترین برند کولر ایرانی و کشورهای همسایه به شمار می آید. این شرکت همچنین به عنوان  تولید کننده کولر سلولزی نیز شناخته می شود که یکی از محصولات کاربردی و ممتاز این برند است که از کارخانه های تولید کولر آبی در ایران شناخته می شود.

گرماسرد

شرکت گرماسرد نیز یکی دیگر از بزرگ ‌ترین کارخانه های تولید کولر آبی در ایران است که تولیدات خود را در انواع سیستم های سرمایشی متمرکز نموده و با ظرفیتی بالا، بهترین برند کولر ایرانی شناخته می شود که محصولات خود را به بازارهای منطقه ارسال داشته و با قیمتی مقرون به صرفه، در خاورمیانه به فروش می رساند. این شرکت با تجربه طولانی به عنوان تولید کنندگان کولر آبی مطرح بوده و کالاهایی با دوام بالا و کیفیتی ممتاز به بازار راهی می کند.