نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست بهترین تولید کنندگان درب اتوماتیک

سیستم درب اتوماتیک نیاز به سنسوری دارد که تشخیص دهد چه زمانی درب باید باز شود. هنگامی که سنسور یک نشانه را تشخیص می دهد، سیگنالی را به مکانیسم عملکرد درب می فرستد. پس از دریافت آن سیگنال، مکانیسم در را باز می کند. سنسورهای فشار ، از تغییرات وزن یا فشار برای تشخیص نیاز به باز شدن درب استفاده می کنند. این در حالی است که امروزه بیشتر درب های اتوماتیک با سنسورهای تشخیص حرکت کار می کنند. اکثر آشکارسازهای حرکت از سنسورهای مادون قرمز غیرفعال (PIR) برای تشخیص حرکت استفاده می کنند. ضمن آن که در سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی کنترل دسترسی یا سیستم اینترکام تصویری نیز اعمال شده است. درهای اتوماتیک در این حالت، به جای حس کردن حرکت یا فشار، از یک سیستم کنترل دسترسی برای باز شدن متکی است. این سیگنال می‌تواند از یک کارت کلید، یک گوشی هوشمند یا هر دستگاه دیگری که با سیستم کنترل دسترسی در درب اتوماتیک تهران برنامه‌ریزی شده است، باشد. درب‌های خودکار کنترل‌شده توسط سیستم‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر یا دستگاه‌های مخفی ویدیویی هوشمند برای ساختمان‌های مسکونی بزرگ و املاک تجاری که فقط نیاز به اجازه ورود به افراد مجاز دارند، ایده‌آل هستندعلاوه بر این، سیستم های کنترل دسترسی و اینترکام های ویدیویی هوشمند، تجربه ساکنین را بهبود می بخشد. شما می توانید این سیستم های مختلف را با لیستی از بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای تجربه کنید.

برترین تولید کنندگان درب اتوماتیک

افرا درب

شرکت تولید کننده درب های اتوماتیک افرا درب ، فعالیت خود را در سال آغاز نموده و توانسته است با برنامه های منظم و بهره مندی از پرسنلی آزموده و تجهیزات مدرن، حضور موثری را به عنوان تولید کننده سیستم درب اتوماتیک در بازارهای داخلی و خارجی اثبات نماید. این شرکت با بیش از ربع قرن فعالیت در این حوزه، در لیست بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای قرار دارد و محصولات آن نیز به عنوان درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی با کیفیت از دیگر رقبا متمایز شده است. می توانید برای سفارش درب های ضد سرقت مدرن، انواع درب های ساختمانی و درب شیشه ای لابی ساختمان با شیشه سکوریت با تولید کننده درب اتوماتیک تهران شرکت افرا درب در تماس باشید.

تکسان در هگمتانه

شرکت تکسان در هگمتانه یکی از شرکت های معتبر در تولید سیستم درب اتوماتیک ، ضد حریق و ضد سرقت است که نامی آشنا در این حوزه داشته و توانسته است با اخذ گواهی نامه معتبر جهانی در این خصوص، اعتباری بالا را در سطح کشور و منطقه کسب نماید. این شرکت از  بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای و درب ضد حریق است که محصولاتی در سطح کیفی بالا و مقاومت و ایمنی لازم را به بازار راهی کرده است.

سنا درب البرز

یکی از محصولاتی که در میان سیستم درب اتوماتیک دارای کاربرد بسیار بالایی در بخش ساختمان می باشد، درب های ضد سرقت و ضد حریق است که امروزه شرکت هایی همچون سنا درب البرز با بهره مندی از دانش و ظرفیت تولید مدرن خود ، توانسته است آن را در کیفیت بالا به بازار راهی کند. این شرکت که از بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای است قادر است تا درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی را در کیفیت قابل مقایسه با بهترین برندهای جهانی ارائه نموده و با طراحی های زیبا، به لوکس شدن فضای ساختمان شما کمک نماید. این شرکت می تواند درب اتوماتیک تهران و دیگر شهرهای کشور را تامین نماید.

گروه صنعتی درب معتقد

یکی از قدیمی ترین مجموعه های فعال در تولید سیستم درب اتوماتیک کارخانه درب معتقد است که اکنون بیش از نیم قرن فعالیت در این حوزه را در کارنامه خود دارد. این گروه صنعتی با بهره مندی از فضای مناسب تولید، به یکی از تولید کنندگان برتر درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی تبدیل شده است که قادر است به خوبی ، بخشی از نیاز کشور را در این حوزه پاسخگو باشد.

بهره مندی از دانش روز دنیا و تکنولوژی های پیشرفته در این کارخانه  و بهره مندی از مهندسین مجرب  و متخصص که در بخش درب های اتوماتیک، مهارت های لازم را دارند، باعث شده است تا این شرکت را به بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای در ایران و منطقه تبدیل نماید. می توانید برای سفارش درب اتوماتیک تهران ، تبریز و دیگر شهرهای کشور ، با بخش فروش در تماس باشید.

پرشین در

شركت پرشين در ، دارای سابقه فعالیت پانزده ساله در خصوص سیستم های حفاظتی و سیستم درب اتوماتیک است که همراه با دیگر امکانات خود از قبیل شیشه های اتوماتیک و کرکره های هوشمند به بازار راهی کرده است. این شرکت تجهيزات اورجينال را ارائه کرده و همچنين درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی را طراحي، نصب و راه اندازي کرده و همواره مطابق با استانداردهاي روز دنیا عمل نموده و اکنون در شمار بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای می باشد.

گروه صنعتی یکتا درب

گروه صنعتی یکتا درب که فعالیت خود را  در سال 1360 شروع کرده است،  طراحی و ساخت در و پنجره های آلومينيومی را در دستور کار خود قرار داده و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته اروپایی، توانسته  است در تولید سیستم درب اتوماتیک نیز به نامی آشنا تبدیل شده و سابقه ای درخشان را در این حوزه از آن خود نماید. ضمن آنکه با همکاری شرکت هلدینگ ترکیه ای ، حوزه فعالیت های خود را در بازار داخلی و منطقه افزایش داده است.

سینا درب تبریز

از شرکت هایی که با تکیه بر توانمندی تولید، تجربه و تخصص خود توانسته است در بازار بزرگ و تخصصی سیستم درب اتوماتیک خوش بدرخشد، شرکت درب سینا تبریز است که همواره در تولیدات خود در خصوص درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی و دیگر محصولات مرتبط بوده است، استانداردهای جهانی را مد نظر داشته و کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار داده است تا اکنون به عنوان بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای شناخته شود.

آلفادر

مزیت های بی شمار درب های اتوماتیک در فضای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری بر کسی پوشیده نیست. شرکت آلفا در با بهره مندی از طراحی زیبا و لوکس در سیستم درب اتوماتیک و ایجاد شرایط عبور و مرور مناسب بدون اتلاف انرژی ،  توانسته است قدمی موثر در تولید انواع درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی برداشته و به یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در این حوزه تبدیل شده و در لیست بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای قرار گیرد.

درنا درب دی

از دیگر شرکت های تولید کننده انواع درب های ضد حریق که نامی خوش در حوزه سیستم درب اتوماتیک دارد، شرکت درنا درب دی است که در طراحی و اجرای درب های بیمارستان ، درب های شیلد و امنیتی، اتاق سرور و خروج اضطراری با استفاده از استانداردهای لازم موفق بوده و بازار داخلی و منطقه را از آن خود کرده است. این یکی از تولید کنندگان برتر درب اتوماتیک شیشه ای ایرانی است.

درنا درب دی

آراز درب البرز

شرکت آراز درب البرز نیز با فعالیت گسترده در سطح کشور در خصوص سیستم درب اتوماتیک خوش درخشیده و تولید درب ضد سرقت و انواع درب های لابی و ویلایی را در برنامه خود داشته و در سطح کیفیت بالایی ارائه کرده است.

آراز درب البرز