نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی | سازندگان برتر کوره های صنعتی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی آورده شده است. این نوع از کوره ها، از طریق جریان برق و میدان مغاطیسی، می توانند در ظرفیت های متغیر، اقدام به ذوب فلزات کنند. سازندگان برتر کوره های صنعتی، متناسب با نوع کوره درخواستی هر صنعت مانند کوره های دوار، آنها را طراحی کرده و به فروش می رسانند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان کوره های القایی

تولیدکننده کوره های القایی پویان طلوع سپاهان

شرکت پویان طلوع سپاهان، یکی از بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی است که با تکیه بر کادر فنی و مجرب خود و تجربه 37 ساله در این حوزه توانسته است خوش بدرخشد. این شرکت که کارگاه ساخت تجهیزات صنعتی و کارخانه تولید آهک صنعتی و دولومیت کلسینه را راه اندازی کرده و در اختیار دارد، یکی از تامین کنندگان این تجهیزات محسوب می شود. این شرکت علاوه بر تولید کوره های دوار و عمودی، دستگاه های صنعتی مانند دستگاه سنگبری را نیز تولید می کند.

تولیدکننده کوره های القایی پویان طلوع سپاهان

سازنده کوره های صنعتی صنایع فلز تابان اسپهان

شرکت فلز تابان اسپهان، یکی از سازندگان برتر کوره های صنعتی است که با سابقه ای 25 ساله در این حوزه فعالیت داشته و انواع کوره های ذوب و کوره های پخت مواد معدنی را طراحی و تولید می کند. این شرکت که از پرسنلی متخصص و با تجربه بهره می برد، با استفاده از تجهیزات به روز شده، توانسته است دستگاه هایی با کیفیت را به بازار راهی کند که دارای استانداردهای ملی و بین المللی نیز خواهد بود.

تولیدکننده کوره های القایی اتش گرمکار

شرکت گرمکار، یکی از بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی است که از سال 1393 فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرده است. این شرکت که تجربه 15 ساله مدیران خود را همراه دارد، با تکیه بر مشتری مداری و ارتقا خدمات خود، توانسته است به برندی نام آشنا در این حوزه دست یابد. در این راستا، اقدام به طراحی و تولید کوره های ذوب و کوره های سلوشن و ایجینگ کرده و طراحی و تولید آون های صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.

تولیدکننده کوره های القایی اتش گرمکار

القا الکترونیک افق عرفان

شرکت القا الکترونیک افق عرفان، یکی از سازندگان برتر کوره های صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرده و کوره های القایی را راه اندازی کرده است. این شرکت که از تیم مهندسی قوی و با تجربه بهره می برد، طراحی کوره های ذوب فولاد را در برنامه داشته و کوره هایی از تناژ 5 تا 25 تن را طراحی و تولید نموده است.  همچنین در این راستا، طراحی انواع تاسیسات آب، تابلوهای برق صنعت فولاد و تولید کویل های کوره های القایی را نیز در دست داشته است.

القا الکترونیک افق عرفان

شرکت پرتو کوره القایی

شرکت پرتو کوره القایی که با نام تجاری تپکا در این صنعت فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی است که با سابقه 34 ساله در این حوزه خوش درخشیده و توانسته است تعداد بالایی از سیستم های القایی را راه اندازی نماید که با ظرفیت های 10 تا 20 تن بوده اند. ضمن آنکه این شرکت اقدام به طراحی و ساخت ماشین آلات ریخته گری پیوسته نموده و کوره های ذوب القایی را در کشورهای همسایه راه اندازی کرده است.

تولیدکننده کوره های القایی پرتو کوره القایی

کوره های القایی ماهان ماشین

شرکت تولیدی کوره القایی ماهان ماشین، یکی از سازندگان برتر کوره های صنعتی است که فعالیت خود را در ظرفیت بالایی در شهرستان ابهر راه اندازی کرده و ساخت و طراحی کوره های القایی و کوره های دوار را در برنامه خود قرار داده است. ضمن آنکه به دلیل کیفیت بالا و بهره مندی از استانداردهای به روز شده، تولیدات خود را به کشورهایی همچون عراق، ازبکستان، آذربایجان و … صادر کرده است. بهره مندی از دانش فنی روز و پرسنلی متخصص، باعث موفقیت های روز افزون این شرکت بوده است.

کوره های القایی ماهان ماشین

تولیدکننده کوره گرما سازان اداک

شرکت گرماسازان اراک، یکی از بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی است که جهت صنایع بزرگی مانند صنعت آهن و فولاد، خودروسازی، صنعت سرامیک، صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و… آنها را طراحی و ساخته است. این شرکت کوره های عملیات حرارتی را به همراه کوره های پیشگرم فورجینگ و پیشگرم نورد در طراحی خود داشته و کوره های پخت مواد معدنی و صنعت سرامیک را در برنامه تولید خود دارد که تماما مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و ساخته شده است.

تولیدکننده کوره گرما سازان اداک

سازنده کوره های صنعتی آراز ترانس تبریز

شرکت آرازترانس تبریز، یکی از سازندگان برتر کوره های صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و خدمات مهندسی را با تکیه بر دانش فنی و تجربه عملی مدیران و پرسنل متخصص خود ارائه کرده است. این شرکت که در زمینه ساخت، تعمیرات و نگهداری انواع ترانسفورماتورهای توزیع خدمات شایسته ای را ارائه کرده است. همچنین، با ظرفیت بالایی اقدام به تولید قطعات کوره‌های القایی و کوره های دوار به صورت تخصصی نموده است که به خوبی پاسخگوی نیاز بازار داخلی بوده است.

سازنده کوره های صنعتی آراز ترانس تبریز

نگار تامین تدبیر ایرانیان

گروه مهندسی نگار تامین، یکی از بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی است که با سابقه 25 ساله در صنعت کوره سازی کشور فعالیت داشته و قطعات کاربردی و تخصصی انواع کوره های پخت مواد معدنی را نیز به بازار عرضه کرده است. این شرکت که دارای تجربه عملیاتی در این حوزه است، مشاوره های لازم را به مشتریان خود ارائه کرده و قطعاتی با کیفیت بالا به آنها عرضه می کند. این قطعات شامل انواع ترموکوپل ها، کنترلرهای دما، انواع المنت های حرارتی و عایق های حرارتی و… می شود.

نگار تامین تدبیر ایرانیان

تولیدکننده کوره های القایی آذر غلطک

گروه صنعتی آذر غلطک، یکی از سازندگان برتر کوره های صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و با سرمایه گذاری بخش خصوصی و قرارداد همکاری با شرکت ترکیه ای، خط تولید خود را توسعه داده است.این شرکت با هدف تولید و تامین غلطکهای چدنی مورد نیاز صنعت فولاد فعالیت های خود را گسترش داده و کوره های صنعتی کاربردی را راه اندازی کرده است.

آذر غلطک