نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی | کارخانه مصنوعات فلزی

در اینجا لیست بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی آورده شده است. فرآیندهای ساخت صنایع فلزی اغلب یک روش موثر برای تولید یک محصول خاص هستند. با این حال، برای دستیابی به سطح بالایی از ویژگی و یکنواختی، نیاز به ابزارهای مدرن اضافی است که در بزرگ ترین کارخانه تولید مصنوعات فلزی عمدتا قابل استفاده است. برای انجام این کار، از ابزارهای ماشینکاری برای برداشتن یا تکمیل انتخابی یک قطعه فلز یا محصول مبتنی بر فلز استفاده می کنند. به طور معمول، ماشین ابزار مدرن به طور سنتی با برق کار می کنند. اتوماسیون اضافی فرآیند ماشینکاری را می توان با استفاده از یک ماشین ابزار CNC، هدایت شده توسط برنامه نویسی کامپیوتری، به دست آورد که در تجهیزات بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی قرار دارد. مزیت اصلی ابزارهای ماشینکاری مدرن یکنواختی استثنایی آنها در هنگام تولید محصولات متعدد با پارامترها و الزامات یکسان است. بسیاری از ابزارهای ماشین‌کاری مدرن صرفاً پیشرفت‌هایی در ابزارهای ماشین‌کاری دستی هستند که قرن‌هاست وجود داشته‌اند. به دلیل پیشرفت های اخیر در فناوری، طرح های نسبتا جدید دیگری امکان پذیر است.  در این جا لیست کارخانه های برتر تولید مصنوعات فلزی آورده شده است که هر یک توانمندی بالایی در تولید صنایع فلزی دارند.

برترین تولید کنندگان صنایع فلزی

گروه فلزات صفایی

گروه فلزات صفایی، یکی از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که سابقه فعالیت پنجاه ساله در حوزه واردات و تامین مقاطع آهنی و غیر آهنی شامل مس و آلیاژ های مسی، آلومینیوم، استیل و فولاد داشته و در مقاطع ورق، کویل و لوله به بازار عرضه می نماید که در صنایع مختلفی همچون خودروسازی، شیرآلات و لوستر سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این یکی از بزرگ ترین کارخانه تولید صنایع فلزی محسوب شده و در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته است.

پارس سبحان بوذرجمهر

گروه صنعتی بوذرجمهر نیز یکی دیگر از بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی است که دستگاه های قالب فلزی بتن را در ظرفیتی بالا و کیفیت عملکرد عالی در بازارهای خارجی و خاورمیانه عرضه داشته است. این که از لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران می باشد، با 35 سال تجربه و بهره مندی از پرسنلی متعهد و کار آزموده، موفق شده است مرجع مهمی در این حوزه شناخته شده و مشاوره های لازم را در ساخت و طراحی قابل های فلزی بتن ارائه کند و از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی شناخته شود.

کاوه آهنگر پارسیان

شرکت صنایع فلزی کاوه آهنگر پارسیان ، از دیگر شرکت های موفق و از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که توانایی تولید، طراحی و ساخته صنایع فلزی همچون درب های آکاردئونی، درب های فلزی و تابلوهای دکوراتیور را داشته و با بهره مندی از بخش تولیدی مجهز خود در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته و اکنون نامی آشنا در کشور می باشد که به عنوان بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی در این حوزه فعالیت دارد.

شرکت گروه آراد ایرانیان

گروه آراد ایرانیان ، از دیگر شرکت هایی است که در حوزه احداث پروژه های ساختمانی و صنعتی فعالیت داشته و به موازات آن، به عنوان یکی از فعالان حوزه مصنوعات فلزی، مشغول می باشد. این شرکت که از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی به شمار می آید، بدلیل ظرفیت بالا و توانمندی ارزشمندی که در تولید داشته و برخورداری از بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی ، امروزه یک برند نام آشنا در این حوزه بوده و در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته است.

آسین صنعت مشهد (دریتا)

شرکت آسین صنعت که با نام تجاری دُریتا فعالیت دارد، در سال ۱۳۷۸ در حوزه تولید صنایع فلزی، به ویژه درب های لولایی آسانسور، تولید خود را آغاز کرده و با بهره مندی از تجهیزات تمام اتوماتیک خود، قادر به ارائه بهترین دب های حیاطی مدرن گردیده است و اکنون یکی از بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی بوده و در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار دارد. این شرکت از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که در مشهد مستقر می باشد.

آیرن صنعت

مجموعه آیرن صنعت نیز از بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی به شمار می آید که فعالیت خود را در این حوزه و ساخت درب نرده، محصولات فرفوژه و … به صورت تخصصی در  سال 1389 آغاز نموده است. این شرکت که بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی را در اختیار دارد، با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز شده، اکنون در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرفته است.

سازه های سیار فارسان

گروه صنعتی سازه های سیار فارسان فعالیت خود را در حوزه صنایع فلزی، در سال ۱۳۸۲ آغاز کرده و با تولید سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی، در بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی ، در سطح بالایی محصولات فلزی را عرضه داشته است به طوری که اکنون بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی است که کیفیت خدمات و تولیداتش، اعتبار بالایی را به آن بخشیده و اکنون در لیست کارخانه های برتر تولید مصنوعات فلزی در ایران قرار گرفته است.

فرا صنعت سیمین

فرا صنعت سیمین، از دیگر شرکت های فعال در حوزه صنایع فلزی به ویژه خدماتی در حوزه سیل کردن بتن و آب بندی و ممانعت از خوردگی فلزات است که با ظرفیت بالا و کیفیت تولید ممتاز، بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی شناخته شده و با بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی در سطح منطقه اعتبار کسب نموده است.

پارس تایل

گروه صنعتی پارس تایل ، به عنوان بهترین تولید کنندگان صنایع فلزی فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و در خصوص تولید سقف های فلزی تزئینی و کاذب در بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی خود فعالیت دارد. این یکی از شرکت های موفقی است که به جهت تنوع محصولات، در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار گرتفه و اعتبار بالایی را در بازارهای بین المللی و داخلی کسب نموده است.

دنیای فلز پارسیان

دنیای فلز پارسیان نیز از دیگر شرکت های مطرح در حوزه صنایع فلزی است که با بهره مندی از پرسنلی متعهد، به عنوان بزرگترین کارخانه تولید صنایع فلزی شناخته شده و اکنون در لیست کارخانه های برتر تولید صنایع فلزی در ایران قرار دارد.