نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور

هنگامی که پرورش دام و طیور را به عنوان کسب و کار خود انتخاب می کنید، باید در نظر داشته باشید که خوراک های مناسب در تغذیه آنها، بخش مهم و اساسی در هزینه های پرورش را را شامل می شود. می توانید در بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور ، خوراک با کیفیت و اقتصادی را انتخاب کنید که می تواند نیازهای دام و طیور را تامین کرده و سلامتی آن ها را افزایش دهد. در اینجا لیست کارخانجات خوراک دام و طیور آورده شده است که عمدتا از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده خوراک دام و طیور در کشور هستند. از میان این برندهای برتر تولید کننده نهاده های دام و طیور ، می توانید متناسب با نیاز خود، محصول تهیه کنید.

برترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور

گلبار شیمی

شرکت گلبار شیمی، یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور است که با بهره مندی از متخصصات شیمی در صنعت پرورش مرغ، کلسیم فسفات را تولید می کند. این شرکت که از سال 1371 فعالیت خود را شورع کرده است توانسته است با بهره گيري از متخصصان مجرب و تأسيس و تجهيز آزمايشگاه كنترل كيفيت، دي كلسيم فسفات خوراك دام و طيور و آبزيان را در مرغوب ترین نوع، تولید نماید.

گلبار شیمی

ماکیان نوآور

شرکت ماکیان نوآور، یکی از  برندهای برتر تولید کننده نهاده های دام و طیور است که با سابقه ای حدود بیست سال در صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان فعالیت داشته و در بهبود کیفیت و بهره وری تولید انواع خوراک دام موفقیت های زیادی را کسب کرده است. محصولات این شرکت، به دلیل مرغوبیت بالایی که دارد در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

ماکیان نوآور

فرآورده های گلیسیرین برتر آسیا

فرآورده های گلیسیرین برتر آسیا نیز از دیگر شرکت های موفق و بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور است که انواع روغن  و اسیدهای چرب مورد نیاز در جیره دام و طیور را در سطحی ممتاز و مطابق با استانداردهای جهانی و با بهره مندی از تجهیزاتی مدرن، طراحی و تولید می نماید که قدم موثری در بخش دامپروری و تامین خوراک و مکمل های دام و طیور می باشد. این که از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده خوراک دام و طیور در کشور می باشد، محصولات خود را با قیمتی مناسب در بازار داخلی و خارجی عرضه می کند.

کشت و صنعت فرآورسازان

شرکت کشت و صنعت فرآورسازان نیز از دیگر شرکت های معتبری است که از  برندهای برتر تولید کننده نهاده های دام و طیور بوده و محصولاتی همچون پودرچربی خالص و ممتاز، پودر چربی کلسیمی، پودرملاس و پودرمکمل انرژی 40 درصد مخصوص دام،  پودرچربی خالص و پودرچربی کلسیمی، پودرملاس مخصوص طیور و محصولات مشابه را در بهترین کیفیت و با قیمت مناسب به بازار عرضه کرده و از بهترین شرکت ها در لیست کارخانجات خوراک دام و طیور به شمار می آید.

شیمی آلایش شمال

شرکت شیمی آلایش شمال، از جمله شرکت های فعال در زمینه محصولات دام و طیور است که فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ شروع کرده و از بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور به شمار می آید که در ظرفیتی بالا، انواع روغن مخصوص طیور و روغن های خوراکی سرخ کردنی سویا، مصرف خانواده کلزا و آفتابگردان را با بکارگیری دانش و تجهیزات روز دنیا تولید کرده و با بهره مندی از تیم متخصص و کارشناسی خود، روغن مخصوص مصارف طیور با ترکیبات گیاهی را به بازار عرضه می دارد. از همین روست که از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده خوراک دام و طیور در کشور شناخته می شود.

میلادانه خزر

شرکت میلادانه خزر، از  برندهای برتر تولید کننده نهاده های دام و طیور بوده و محصولات خود را از سال 1393 به بازارهای بین المللی و داخلی عرضه داشته است. این شرکت تولید انواع مکمل‌های غذایی و خوراک دام، طیور و آبزیان را در دستور کار خود داشته که با بهره مندی از فناوری و تجهیزات روز دنیا انجگام شده و با تجربه سی ساله خود توانسته است موفقیت های چشمگیری را بدست آورد. ضمن آنکه بخش تحقیق و توسعه این شرکت، در ارائه محصولاتی به روز شده و مطابق با استانداردهای بین المللی، نقش موثری داشته و انواع مکمل، کنسانتره و دان پلت که هر کدام از این بخش‌ها به زیرگروه های دام، طیور و آبزیان تقسیم می‌شود را در لیست کارخانجات خوراک دام و طیور دارد.

گروه ویوان

شرکت دانش بنیان ویوان، از بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور می باشد که در راستای سلامتی و حفاظت از دام و طیور، فعالیت های خود را در زمینه تولید انواع افزودنی ها و مکمل های خوراک دام و طیور در کشور گسترش داده و به عنوان بزرگ ترین شرکت های تولید کننده خوراک دام و طیور در کشور شناخته می شود. این شرکت، محصولاتی ممتاز و با قیمت مناسب را به بازار ارائه کرده است که در تولید شیر و گوشت سالم نقش موثری دارند.

اعلا روغن سپاهان

شرکت اعلا روغن سپاهان، از  برندهای برتر تولید کننده نهاده های دام و طیور بوده و فعالیت خود را از سال 1390 به عنوان معتبرترین تولید کنندگان چربی های خوراک دام شروع کرده و بهره گیری از متخصصین و تجهیزاتی مدرن را در تولید محصولات با کیفیت در سطح جهانی در اختیار داشته است. این شرکت که از مدرن ترین ماشین آلات روغن کشی و تصفیه بهره می برد، نقش مهمی در تغذیه دام و طیور کشور داشته است که در لیست کارخانجات خوراک دام و طیور قرار دارد.

صنعت تاج دانه صبا

شرکت صنعت تاج دانه صبا، از دیگر شرکت های معتبر و بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور است که با سابقه ای ده ساله در حوزه صنعت خوراک دام و طیور فعالیت داشته و جهت تولید انواع دان آماده، کنسانتره و مکمل های ویتامینه و معدنی به برندی معتبر تبدیل شده است. این شرکت که فعالیت های خود را از سال 1390 شروع نموده است، از پیشرفته ترین دستاوردهای علمی و تکنولوژی روز دنیا بهره برده است تا بتواند در بهبود مواد غذایی و خوراک دام و طیور، نقش موثری داشته باشد.

آرین رویش

شرکت آرین رویش، از از بهترین تولید کنندگان محصولات دام و طیور است که در صنعت تولیدات انواع خوراک آماده دام و طیور و پخش نهاده های دامی نقش مهمی داشته و توانسته است با رعایت اصول تغذیه، در سلامت و پرورش طیور و دام شیری و پرواری، نقش موثری داشته و به یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شود.