نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ | سازندگان انواع پیل های اولیه و ثانویه

یکی از نکاتی که لازم است هنگام خرید باتری در نظر داشته باشید این است که آن را از بهترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ تهیه کنید تا به وسایل شما، آسیبی وارد نشود. در نظر داشته باشید که اولین نکته این است که باتری اولیه یا ثانویه را انخاب کنید. باتری های اولیه جهت مصارف ساده همچون اسباب بازی ها مورد استفاده است. این در حالی است که برای وسایلی که نیاز به شارژ بیشتری دارند، باتری های ثانویه استفاده می شود. در اینجا برخی از سازندگان انواع پیل های اولیه و ثانویه، معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ

تولید کننده باتری قابل شارژ توان الکتریک پویش

شرکت طراحی و مهندسی توان الکتریک پویش، یکی از بهترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ است که طراحی و تولید قطعات الکترونیک و باتری را در برنامه داشته و در این حوزه فعالیت خود را از سال 1383 شروع نموده است. این شرکت، اینورتر، یو پی اس یا اینورتر را نیز در برنامه داشته و منابع تغذیه، مبدل های توان و باتری های صنعتی را در بهترین کیفیت تولید نموده است.

تولید کننده باتری قابل شارژ توان الکتریک پویش

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه صنعت رایان پارس

شرکت تولیدی بازرگانی صنعت رایان پارس، یکی از سازندگان انواع پیل های اولیه و ثانویه است که با سابقه 25 ساله در این حوزه فعالیت داشته و باتری های سیلد اسید سربی را طراحی و تولید نموده است. کارخانه این شرکت در خصوص تولید انواع ژل و سیلد مربوط به این حوزه فعالیت داشت و مجوزهای مربوط به این بخش از صنعت را دریافت نموده است. می توانید محصولاتی با قیمت مناسب را از این برند دریافت کنید.

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه صنعت رایان پارس

تولید کننده باتری قابل شارژ پلاتین ایران

شركت پلاتين ايران، یکی از بهترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ است که دارای سابقه چهل ساله در خصوص تولید انواع قطعات فنی و مهندسی و باتری های صنعتی دو ولت و دوازده ولت داشته و در این بخش از حوزه، موفقیت های زیادی را کسب نموده است. این شرکت که از گروهی از مهندسان و متخصصان این فن شکل گرفته است از فناوری های روز دنیا استفاده کرده و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولیدات خود را عرضه می کند.

تولید کننده باتری قابل شارژ پلاتین ایران

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه آکو باتری

گروه صنعتی آکو باتری، یکی از سازندگان انواع پیل های اولیه و ثانویه است که از سال 1361 فعالیت خود را شروع کرده و سابقه ای درخشان در حوزه تولید و توزیع انواع باتری داشته است. این شرکت که نمایندگی چند شرکت بین المللی را نیز دارد، یکی از بزرگ ترین توزیع کنندگان باتری می باشد که بهترین و با کیفیت ترین باتری ها را در اختیار داشته و بسیاری از صنایع را پاسخ گو بوده است.

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه آکو باتری

شرکت آذر باتری

شرکت تولیدی آذر باتری ارومیه، یکی از بهترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ است که با سابقه هفده ساله در زمینه تولید انواع باتری فعالیت داشته و با استفاده از به روزترین ماشین آلات و بهره مندی از نمایندگی بهترین تولید کنندگان اصلی باتری در دنیا، اقدام به توزیع باتری نموده است که بسیاری از صنایع را نیز تامین نموده است. این شرکت که مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولیدات خود را عرضه می کند. ضمن آنکه امکان تعویض باتری را نیز در برنامه خود قرار داده است.

شرکت آذر باتری

تولید کننده باتری قابل شارژ توسعه انرژی سنا نگار

شرکت توسعه انرژی سنا نگار، با بیش از 30 سال سابقه در تولید و تامین محصولات الکترونیکی و باتری فعالیت داشته و یکی از سازندگان انواع پیل های اولیه و ثانویه است که همکاری با شرکت های معتبر داخلی و بین المللی باعث شده است تا در تولید و تامین تجهیزات جانبی محصولات الکترونیکی و باتری، موفقیت های زیادی را کسب نموده است. این شرکت، در ارائه محصولات متنوع و راهکارهای بهینه مطابق با نیازهای مشتری اقدام نموده و همواره رضایت مندی مشتریان خود را در نظر داشته است.

تولید کننده باتری قابل شارژ توسعه انرژی سنا نگار

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه پارس نیرو صنعت شایان

شرکت فنی مهندسي و بازرگاني پارس نيرو صنعت شایان، یکی از بهترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ است که از سال 1387 فعالیت های خود را مطابق با بهترین کیفیت و استانداردهای جهانی شروع کرده و پروژه های بزرگی را در حوزه صنایع برق و نیروگاه های نظامی و دریایی در دست داشته است. این شرکت که از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا بهره می برد، در خصوص تولید انواع باتری از امکانات و دانش روز بهره مند شده و محصولاتی با قیمت مناسب و طول عمر بالا ارائه می کند.

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه پارس نیرو صنعت شایان

تولید کننده باتری قابل شارژ، پاسارگاد صنعت باتری

یکی از سازندگان انواع پیل های اولیه و ثانویه است  که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و سالانه حدود یک میلیون انواع باتری شارژ را تولید و ارائه می کند. این شرکت که از بهترین تکنولوژی های روز دنیا و دستگاه های تمام اتوماتیک بهره می برد، همواره با کیفیت ترین محصولات را مطابق با استانداردهای ملی تولید و عرضه نموده است. می توانید تنوع بالایی از محصولات را در میان انواع باتری این برند، تهیه کنید.

تولید کننده باتری قابل شارژ، پاسارگاد صنعت باتری

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه نیروگستران خراسان

نیروگستران خراسان، یکی از بهترین تولید کنندگان باتری قابل شارژ است که تامین و تولید کننده پانصد هزار عدد باتری در طول سال می باشد و نمایندگان فروش زیادی نیز دارد. این شرکت فعالیت خود را در حوزه تولید باتری سیلد از سال 1380 شروع کرده و انواع باتری های ذخیره ساز، صنعتی، استارتی و بک آپ را تامین و عرضه می نماید که به دلیل کیفیت بالای محصولات، مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است.

سازنده انواع پیل های اولیه و ثانویه نیروگستران خراسان

دورنا باتری

شرکت دورنا باتری، یکی از سازندگان انواع پیل های اولیه و ثانویه است  که فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و در ظرفیتی بالا، انواع باتری ها را تولید می نماید که در پنج برند دورنا، ارس، نوبل، ای پلاس و پوشیتا عرضه می شود.

دورنا باتری