نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چراغ خودرو | بهترین برندهای چراغ و آینه خودرو

در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان چراغ خودرو معرفی شده اند. این نکته را نیز باید اشاره کرد که چراغ های خودرو از مهم ترین بخش ها در خودروسازی هستند که می توانند ایمنی راننده و سرنشینان آن را تامین کنند. بهترین برندهای چراغ و آینه خودرو با در نظر گرفتن استانداردهای خودروسازی و کیفیت بالا، جهت انواع خودروهای سواری و سنگین این قطعات را تولید کرده و به بازار صنعت خودرو عرضه می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان چراغ و آینه خودرو

تولیدکننده چراغ خودرو شیدکو

گروه صنعتی شیدکو، یکی از بهترین تولیدکنندگان چراغ خودرو است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و ماشین آلات مدرن در خط تولید خود توانسته است انواع چراغ و اینه خودرو را طراحی و برای خودروهای سبک و سنگین در مدل های مختلف تولید نموده و بازار عرضه نماید. این شرکت که با توسعه تولیدات خود، همکاری های سازنده ای با شرکت های خودروسازی داشته است.

تولیدکننده چراغ خودرو شیدکو

فن آوران پرتو الوند

شرکت فن آوران پرتو الوند یکی از بهترین برندهای چراغ و آینه خودروست که فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و قالب های صنعتی خود را در این راستا طراحی و تولید نموده است. استفاده از تکنولوژی CAD CAM و ماشین آلات پیشرفته به همراه دانش فنی روز، باعث شده است که بتواند مطابق با تقاضای بازار، اقدام به تولید چراغ های خودرو نموده و سهم بالایی از بازار را از آن خود کند.

فن آوران پرتو الوند

تولیدکننده چراغ خودرو نور گستر بسحق

نورگستر بسحق یکی از بهترین تولیدکنندگان چراغ خودرو است که خط تولید خود را جهت ساخت و طراحی انواع طرح های چراغ خودرو توسعه داده و مطابق با استانداردهای روز، آن ها را تولید نموده است. این شرکت که از تکنولوژی روز دنیا، نیروی متخصص و امکانات آزمایشگاهی پیشرفته بهره می برد، چراغ های فابریک  و اسپرت را طراحی نموده و با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

تولیدکننده چراغ خودرو نور گستر بسحق

برند چراغ و آینه خودرو راجي

شرکت صنعتی راجی، یکی از بهترین برندهای چراغ و آینه خودروست که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و با بهره مندی از قالب های صنعتی آینه خودرو، خط تولید را راه اندازی نموده است. این شرکت از ماشین آلات پیشرفته ای بهره برده و با بهره مندی از تقاضای بازار در خصوص طراحی و تولید آینه خودرو، تولیدات خود را گسترش داده است.

برند چراغ و آینه خودرو راجي

پژوهش صنعت مدرن

گروه پژوهش صنعت مدرن که در گذشته با نام صنایع چراغ اتومبیل سابق شناخته می شد، یکی از بهترین تولیدکنندگان چراغ خودرو است که فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده و همکاری موثری با شرکت ساپکو داشته است. این شرکت که در طراحی و تولید قطعات مختلف خودرو فعالیت دارد، قطعاتی همچون آینه های جانبی خودرو و چراغ ماشین های خودرو را طراحی و تولید کرده و در اختیار خودروسازان و بازار قطعات یدکی قرار داده است.

پژوهش صنعت مدرن

تولیدکننده چراغ خودرو جمع ساز

شرکت جمع ساز، یکی از بهترین برندهای چراغ و آینه خودروست که به عنواه یکی از شرکت های مطرح در ساخت چراغ خودروهای داخلی فعالیت داشته و دارای سابقه فعالیت 20 ساله است. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی بوده و در خط تولید پیشرفته این شرکت به تولید می رسد. از جمله محصولاتی که شرکت جمع ساز به بازار عرضه می کند، چراغ جلوی سورن پارس است که در کیفیت عالی طراحی و تولید می شود.

تولیدکننده چراغ خودرو جمع ساز

برند چراغ و آینه خودرو سراج نور توس

شرکت سراج نور توس، یکی از بهترین تولیدکنندگان چراغ خودرو است که فعالیت خود را در زمینه تولید انواع چراغ و آینه جانبی خودرو از سال 1376 شروع کرده و متناسب با تقاضای بازار و نیاز خودروسازان داخلی، آن ها را طراحی و تولید نموده است. این شرکت که با شریک تجاری شرکت TYC تایوان نیز فعالیت دارد، از جمله تامین کنندگان شرکت های خودروسازی همچون سایپا، ایران خودرو و پارس خودرو می باشد.

برند چراغ و آینه خودرو سراج نور توس

تولیدکننده چراغ خودرو کروز

شرکت کروز، یکی از بهترین برندهای چراغ و آینه خودروست که از سال 1361 فعالیت خود را با 12هزار نفر پرسنل متخصص شروع کرده و در تامین قطعات با کیفیت صنعت خودرو، از فرصت های موجود استفاده کرده و وارد بازارهای صادرات خارجی شده است. این شرکت که با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته در این بازار وارد شده است، قطعات خودرو را در تنوع بالایی طراحی و تولید کرده است. همچنین  به واسطه ارتباطات تجاری و فنی و دسترسی به فن آوری های نوین، محصولاتی همچون چراغ و آینه خودرو را برای خودروهای مختلفی طراحی و تولید نموده است.

تولیدکننده چراغ خودرو کروز

شرکت مادکو

شرکت مادکو، یکی از بهترین تولیدکنندگان چراغ خودرو است که با سابقه ای ارزشمند، فعالیت خود را در حوزه طراحی و تولید قطعات خودرو متمرکز نموده و با توان بالای ظرفیت تولید خود و دسترسی به دانش فنی روز، اقدام به تولید چراغ های خودروی سواری نموده است که دارای قیمت و کیفیت مناسبی است. این شرکت انواع چراغ خودرو از جمله چراغ جلو و عقب پراید صبا، 141 و 131 را در تولیدات خود داشته و چراغ جلو پژو 405 و … را در دستور کار تولید خود دارد.

شرکت مادکو

تولیدکننده چراغ خودرو نیکنام

شرکت نیکنام، یکی از بهترین برندهای چراغ و آینه خودروست که فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و در این راستا از تجهیزات و امکانات پیشرفته ای بهره برده است. تنوع محصولات چراغ خودروی این شرکت بالا بوده و مناسب انواع خودروهای سواری داخلی است. می توانید برای مشاهده تنوع محصولات، از سایت این شرکت بازدید کنید.

تولیدکننده چراغ خودرو نیکنام