نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل

یکی از دسته بندی های مواد غذایی که پیوسته بخشی قابل توجه از خوراکی ایرانیان محسوب شده است، خشکبار و آجیل می باشد که با تنوع بالایی عرضه می شود. در شرکت های صادرکننده خشکبار و آجیل ، از انواع میوه یا مغز خشک آنها استفاده شده و گروه غذایی متنوع با ارزش غذایی بالایی را ارائه می کند. آنها در بهترین کارخانه تولید خشکبار و آجیل ، حرارت دیده و با یکدیگر ترکیب می شوند. می توانید این خوارکی های جذاب و خوشمزه را در مراسم هایی همچون نوروز و شب یلدا بیابید که توسط بهترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل عرضه می شود. در این جا بزرگ ترین تولیدی خشکبار لیست شده اند که می توانید مطابق با ذائقه خود خرید کنید.

برترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل

کهن تاج پارس چرین

شرکت کهن تاج پارس، از شرکت های صادرکننده خشکبار و آجیل است که از سال 1340 به شکلی سنتی فعالیت خود را شروع کرده و با استفاده از روش های استاندارد شده و دانش روز دنیا و بهره مندی از پرسنلی متعهد و با تجربه، محصولات خود از قبیل خشکبار و حبوبات را در بهترین کیفیت تهیه و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است. می توانید این محصولات با کیفیت بالا را از بهترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل با قیمت مناسب تهیه کنید.

تلاشکاران رهاورد مژگان

شرکت تلاشکاران رهاورد مژگان که تحت عنوان مجموعه فرآورده ‌های خرمایی، خشکبار و مرکبات تکرم فعالیت دارد، به عنوان بزرگ ترین تولیدی خشکبار ، از سال 1389 در زمینه تولید محصولات مرکبات و خرمایی اقدام نموده است. این شرکت در ابتدا به شکل سنتی کار را شروع کرده و سپس با توسعه و گسترش فناوری های موجود، در تولید طعم هایی متفاوت در محصولات خرمایی، سهم بالایی از رضایت مندی مشتریان را در بازارهای بین المللی و داخلی به عنوان بهترین کارخانه تولید خشکبار و آجیل ارائه نموده است.

خشکبار امیر حسین

خشکبار امیر حسین، از دیگر شرکت های موفق در این حوزه است که فعالیت خود را به عنوان یکی از شرکت های صادرکننده خشکبار و آجیل از سال ۱۳۷۰ شروع نموده و با بهره مندی از پرسنلی مجرب، کارخانه فرآوری خشکبار مجهزی را با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مکانیزه ایجاد کرده و به یکی از شرکت های موفق در امر صادرات خشکبار و آجیل تبدیل شده است. این شرکت، مطابق با استانداردهای روز دنیا و محیطی بهداشتی، کیفیت بالایی را در انواع خشکبار و آجیل منظور داشته است و از بزرگ ترین تولیدی خشکبار محسوب می شود.

خشکبار میرعماد

شرکت خشکبار میر عماد، بهترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل است که تولید مغز فندق و فرآورده های آن را در اولویت تولیدات خود داشته و همواره به عنوان یکی از شرکت های موفق در عرصه بازار داخلی و بین المللی ظاهر شده است. شرکت میرعماد، همواره با تکیه بر استانداردهای بین المللی، سلامت و کیفیت محصولات خود را در اولویت قرار داده و بر حسب ذائقه های مختلف، اقدام به تولید و عرضه محصولات متنوع خود در انواع آجیل و خشکبار نموده است. از همین روست که از شرکت های صادرکننده خشکبار و آجیل به شمار می آید.

مصطفی اکبری

گروه مصطفی اکبری نیز از بهترین کارخانه تولید خشکبار و آجیل می باشد که به صورت بهداشتی و با سابقه ای حدود سی سال، محصولات آجیل و خشکبار خود را در ایران تولید نموده و در بسته بندی های مناسب به بازار عرضه می دارد. این شرکت انواع تخمه های مزه دار و آجیل های شور و شیرین را تولید کرده و با حفظ کیفیت بالا، برند اکبری را در میان رقبا، به نامی آشنا و برندی معتبر تبدیل کرده است. در میان محصولات این شرکت، پسته یکی از محبوب ترین آجیل به شمار می آید که طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد.

راد کیش

شرکت رادکیش که همواره در راستای رضایت مندی مشتری فعالیت داشته است، از راهکارهای استریل سازی استفاده کرده و بهترین محصولات با کیفیت بالا را به عنوان شرکت های صادرکننده خشکبار و آجیل به بازار عرضه نموده است. این شرکت که همواره در غنی سازی محصولات خشکبار و آجیل خود تلاش داشته است، کیفیت و خواص درمانی و دارویی آن ها را نیز در نظر داشته و مطابق با سلایق مختلف، طعم های متفاوتی را تولید نموده است که توانسته است، سهم بالایی از بازار را به خود اختصاص دهد.

شرق میانه

شرکت شرق میانه، یکی از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل است که در تولید میوه های خشک، آجیل و خشکبار در سطح کیفی درجه یک، موفقیت های بالایی را کسب نموده است. این شرکت، خشکبار خود را در بسته بندی های صادراتی، به کشورهایی همچون سنگاپور و دبی صادر نموده و به دلیل کیفیت بالای محصولات، به عنوان بهترین کارخانه تولید خشکبار و آجیل مطرح می باشد که با قیمت هایی مناسب، محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.

زعفران بدیعی

شرکت زعفران بدیعی، از شرکت های فعال به عنوان بزرگ ترین تولیدی خشکبار در این بازار بوده و با ظرفیتی بالا و کیفیتی ممتاز، اقدام به عرضه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی نموده است. این شرکت که از سال 1369 فعالیت خود را شروع کرده است، با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته، در تولید محصولاتی همچون زعفران، زرشک، خشکبار و آجیل، فعالیت های گسترده ای داشته و از بهترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل به شمار می آید.

خشکبار آفی

مجموعه تجاری خشکبار آفی، از جمله شرکت های فعال در تبریز است که به عنوان شرکت های صادرکننده خشکبار و آجیل فعالیت داشته و انواع میوه خشک و خشکبار را به بازار عرضه می دارد. ضمن آنکه قیمت های این شرکت، متناسب با کیفیت و مقرون به صرفه بوده و در تمامی کشور، قابل تهیه و دسترسی است. شناخت ذائقه های متنوع و سلایق متفاوت باعث شده است تا به خوبی با بازار سازگار شده و محصولاتی در طعم های مختلف به بازار راهی نماید تا بتواند تمامی سلایق را پوشش دهد. این شرکت از بهترین تولید کنندگان خشکبار و آجیل محسوب می شود.

آرمانی فود

شرکت آرمانی فود، به عنوان بزرگ ترین تولیدی خشکبار و آجیل در این عرصه فعالیت دارد. این شرکت، با ارائه انواع میوه های خشک از جمله موز خشک، آلو خشک و پیاز خشک در کیفیت های عالی، توانسته است سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده و یکی از شرکت های صادرکننده خشکبار و آجیل موفق باشد.