نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان

برای کارخانه نان، دستگاه تولید نان کوچک به وضوح قادر به پاسخگویی به تقاضا نیست، صرف نظر از ظرفیت تولید یا اتوماسیون به طور معمول ماشین آلات کارخانه تولید آرد و نان ، از امکانات قابل توجهی برخورداند. بدیهی است که عرضه در فرآیند تولید نان متناسب با تقاضا نیست. برای رفع این مشکل ارتقای اتوماسیون و ظرفیت خط تولید نان بهترین انتخاب خواهد بود. برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان چه دستگاه هایی را به کارخانه های تولید نان ارائه می کنند؟ شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت آرد و نان ، با تجهیزات ارائه شده به صنعت نان، این روند را تسریع می بخشند.

برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان

آذریاپ

شرکت آذریاپ ، یکی از شرکت های تولید کننده دستگاه های مدرن نانوایی است که برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان محسوب شده و به کشورهای زیادی در سطح جهانی، همچون استرالیا، ترکیه، ارمنستان، آلمان، نیوزلند و قزاقستان، صادرات داشته و تجهیزاتی با کیفیت و متناسب با استانداردهای جهانی را عرضه می دارد. این یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت آرد و نان محسوب می شود.

پاک فن

شرکت پاک فن، از دیگر شرکت های مطرح در صنعت ماشین آلات آرد و نان بوده که فعالیت خود را با گروهی از متخصصین این صنعت شروع نموده و به عنوان برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان با برندهای معتبری همچون نان قدس رضوی، ویتانا، آناتا و دیگر برندهای مطرح همکاری داشته و توانسته است ماشین آلات کارخانه تولید آرد و نان را در سطحی ممتاز تامین نماید.

پاک اندیشان

شرکت پاک اندیشان، با بهره مندی از کارشناسان و مهندسین خود، اقدام به تولید تجهیزات صنعت آرد و نان نموده و مشاوره های تخصصی در خصوص انواع نانوایی های فانتزی و سنتی را به کارخانجات فعال در تولید نان و کیک ارائه می نماید. این که از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت آرد و نان می باشد، با توجه به بودجه، امکانات و فضای مورد نظر شما، پیشنهاد تجهیزات نان و آرد را ارائه کرده و قیمت های مناسبی را نیز برای آن تعبیه می نماید.

مارال پخت

گروه تولیدی صنعتی مارال پخت که با نام تجاری مارال و با استفاده از تجهیزاتی مدرن، در تولید انواع دستگاه های پخت نان های سنتی و فانتزی فعالیت دارد، یکی از برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان می باشد که دستگاه هایی همچون فر طبقه‌ای، دستگاه دوار لواش، فر گردان، دستگاه تونلی بربری و تافتون و لواش را به همراه سنگک دستگاه تونلی باگت و تست تولید کرده و در کیفیت و سطح ممتاز به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است. این ماشین آلات کارخانه تولید آرد و نان ، امروزه، بهترین برند در این صنعت شناخته می شوند.

سپاهان پخت اصفهان

شرکت سپاهان پخت اصفهان، فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ شروع نموده و به عنوان یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت آرد و نان ، تولید ماشین‌آلات پخت نان را شروع نموده است. این شرکت به جهت برخورداری از استانداردهای جهانی و تحقیقات به روز شده، در این زمینه موفقیت ‌های چشمگیری را از آن خود کرده است. از همین روست که در بخش طراحی و تولید ماشین آلات آرد و نان، نامی آشنا بوده و اعتبار بالایی را به خود اختصاص داده است.

بارک

شرکت تولیدی و صنعتی بارک، از دیگر شرکت های با سابقه بالای 25 سال است که در لیست برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان قرار گرفته و تجهیزاتی همچون ماشین پخت نان، دستگاه فر های طبقه ای، دوار و تونلی را تولید نموده و تجهیزات فر تونلی نان های بربری، سنگک و لواش را به همراه سایر تجهیزات مربوط به پخت نان طراحی و تولید نموده است که می توان دستگاه پخت پیتزا و نان حجیم را نیز به آن افزود. این که در تولید ماشین آلات کارخانه تولید آرد و نان دارای اعتبار می باشد، قیمت های تجهیزات تولید شده را کاملا رقابتی نگاه داشته است.

پیشرفت پخت سحر

نان سحر یکی از شرکت های موفق و از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت آرد و نان است که مطابق با روند و استانداردهای شرکت های بزرگ تولید کننده اروپایی عمل کرده و سطح کیفی و تنوع نان های حجیم و نیمه حجیم خود را ارتقاء داده است. این شرکت که سازنده انواع ماشین آلات تولید نان حجیم و شیرینی از سال ۱۳۶۳ می باشد، امروزه، یکی از برندهای معتبر در داخل کشور و در سطح منطقه می باشد که توانسته است تقاضای هر نوع سلیقه ای را پاسخ گو باشد.

رادمان صنعت نامدار

مجموعه رادمان صنعت نامدار، به عنوان یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت آرد و نان ، از سال 1383 فعالیت خود را در تولید قطعات ماشین آلات صنعتی آرد و نان شروع کرده و انواع تسمه های مربوط به این ماشین آلات را در شهرک صنعتی چهاردانگه به تولید رسانیده است. در همین راستا، توانسته است خدمات با ارزشی را به صنایع مختلف ماشین آلات نان و آرد ارائه کرده و در خودکفایی این بخش از صنعت، پیشرو باشد.

مهندسی ماه ماشین آریا

شرکت مهندسی ماه ماشین آریا، یکی دیگر از شرکت های موفق در طراحی و تولید ماشین آلات صنعت آرد و نان است که فعالیت خود را از سال 1376 شروع نموده و امروزه در هشت دسته بندی مختلف ماشین آلات و یک هزار و دویست تنوع دستگاه، تجهیزات خود را به عنوان برترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت آرد و نان به بازار عرضه داشته است که خدمت موثری به شرکت هایی است که در تولید آرد و نان فعالیت دارند. کیفیت بالای ماشین آلات، آن را به برندی معتبر تبدیل کرده است.

مهندسی آرد آزمالیان

مهندسی آرد آزمالیان، فعالیت خود را در سال 1391 شروع نموده و توانسته است با تولید دستگاه های کنترل کیفی و آزمایشگاهی مربوط به صنعت آرد و نان دست یافته و با استفاده از فناوری روز دنیا و تخصص کارشناسان خود، به طراحی ماشین آلات این صنعت بپردازد. این یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعت آرد و نان در ایران می باشد.