نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین شرکت های تصفیه روغن صنعتی | کارخانه های حذف ذرات آلاینده‌ روغن

شرکت های تصفیه روغن صنعتی، با پالایش و حذف آلودگی های موجود در روغن های صنعتی، به صنایع مختلف کمک می کنند تا بتوانند از دستگاه ها و تجهیزات خود محافظت کرده و با استفاده از روغن های تمیز و عاری از ذرات آلوده، طول عمر بالاتری داشته باشند. کارخانه حذف ذرات آلاینده روغن، با در نظر گرفته این امر، محصولاتی استاندارد شده را به بازار عرضه می کند. در این برخی از فعالان این صنعت معرفی می شوند. می توانید برای تهیه این محصولات، با کارشناسان آنها در تماس باشید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه نفت و گاز در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های تصفیه روغن صنعتی

شرکت تصفیه روغن صنعتی پال صنعت شرق

شرکت پال صنعت شرق، یکی از بهترین شرکت های تصفیه روغن صنعتی است که تصفیه انواع روغن ها، روغن های ترانس، خدمات فلاشینگ مخازن، لوله ها، سازنده سیستم های خلاء تصفیه را در برنامه داشته و با استناد به استانداردهای تعیین شده در این خصوص، آن ها را پالایش کرده و به بازار عرضه می نماید.

شرکت تصفیه روغن صنعتی پال صنعت شرق

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن پارس آسیا آرون

شرکت پارس آسیا آرون، یکی از کارخانه های حذف ذرات آلاینده‌ روغن است که به جهت اهمیت استفاده از روانکارها در صنایع مختلف و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات صنعتی، در تامین و فروش انواع روغن ها و فیلتراسیون و احیای روغن های صنعتی، فعالیت خود را از سال 1372 شروع نموده است. این شرکت که به دانش و تجربه مدیران و متخصصین خود تکیه دارد، بهترین و با کیفیت ‌ترین محصول در اختیار مشریان خود قرار می دهد.

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن پارس آسیا آرون

شرکت تصفیه روغن صنعتی نیرونماد خراسان

شرکت نیرونماد خراسان، یکی از بهترین شرکت های تصفیه روغن صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و از دانش فنی و نوآوری های روز بهره مند شده و خط بازپالایش تولید روغن، روغن کارکرده، و تصفیه روغن را به عنوان شرکت دانش بنیان در دست گرفته است که در صنایع مختلفی همچون نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی و صنایع شیمیایی و کاتالیست ها کاربرد دارد.

شرکت تصفیه روغن صنعتی نیرونماد خراسان

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن شکوه صنعت اسپادان

شرکت شکوه صنعت اسپادان، یکی از کارخانه های حذف ذرات آلاینده‌ روغن است که فعالیت خود را از سال 1380 در حوزه تولید و راه اندازی واحدهای روغن های صنعتی شروع کرده است. این شرکت از متخصصان فنی و با تجربه خود بهره گرفته و خدمات گسترده ای را در صنعت نفت ارائه نموده است. این شرکت تجهیزات جداکننده و خطوط  لوله مربوط به نفت و گاز، پالایشگاه، نیروگاه و صنایع فولادیارائه می کند که در این خصوص مجوز و گواهینامه های لازم را دریافت کرده است.

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن شکوه صنعت اسپادان

صدرا روانکار پارسیان

شرکت صدرا روانکار پارسیان، یکی از بهترین شرکت های تصفیه روغن صنعتی است که در تولید و عرضه انواع روغن های پایه، روغن موتور و روانکارهای صنعت فعالیت داشته است. این شرکت یکی از مجموعه های تخصصی در حوزه فرآورده های نفتی بوده و با تکیه بر کارشناسان با تجربه خود، توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا و استاندارد شده را به بازار عرضه نماید.

صدرا روانکار پارسیان

شرکت تصفیه روغن صنعتی پردیس

شرکت روغن موتور پردیس، یکی از کارخانه های حذف ذرات آلاینده‌ روغن است که با تجربه ای 20 ساله در صنعت نفت و روغن، ضمن تولید انواع روغن و تکیه بر کیفیت بالای روغن ها و افزودنی های خود، در تامین و تصفیه روغن های صنعتی نیز فعالیت های گسترده ای داشته است.

شرکت تصفیه روغن صنعتی پردیس

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن پترو پالایش پارمیس

شرکت تصفیه روغن پترو پالایش پارمیس،  یکی از بهترین شرکت های تصفیه روغن صنعتی است که انواع روغن سوخت و کارکرده را با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز، تصفیه کرده و به بازار عرضه می کند. این شرکت که روش تقطیر مولکولی را با همکاری شرکت های خارجی برای انجام فرآیند تسویه در اختیار دارد، ساخت و تصفیه برای تولید روغن پایه را در برنامه خود دارد.

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن پترو پالایش پارمیس

شرکت تصفیه روغن صنعتی جهان گستر رادان شرق

شرکت بازرگانی جهان گستر رادان شرق، یکی از شرکت های تامین کنندگان ماشین آلات کارخانه های حذف ذرات آلاینده‌ روغن است که دارای حدود 40 سال سابقه در زمینه واحد های تصفیه روغن بوده و تجهیزات این خطوط را طراحی و تولید می نماید. این شرکت با ارائه مشاوره های کارشناسی، اقدام به طراحی و تولید این ماشین آلات کرده تا ابزاری با کیفیت و کارآمد برای تصفیه روغن را در اختیار فعالان این صنعت قرار دهد.

شرکت تصفیه روغن صنعتی جهان گستر رادان شرق

گروه صنعتی فرس

شرکت فرس، یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید تجهیزات مدرن فیلتراسیون روغن است که ماشین آلات لازم را در اختیار بهترین شرکت های تصفیه روغن صنعتی قرار می دهد. این شرکت با هدف کاهش هزینه و زمان تعمیرات و افزایش بهره وری شرکت های فعال در این قسمت، فعالیت خود را در حوزه فیلتراسیون روغن از سال 1384 شروع کرده و خدمات خود را توسعه داده است.

گروه صنعتی فرس

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن پیمان روغن

شرکت پیمان روغن، یکی از کارخانه های حذف ذرات آلاینده‌ روغن است که با تکیه بر دانش روز دنیا و ماشین آلات و خطوط تولید و فیلتراسیون پیشرفته، اقدام به فعالیت نموده و محصولات نهایی خود را در اختیار صنایع مختلفی همچون نفت و گاز قرار می دهد. تمامی محصولات این شرکت متناسب با استانداردهای ملی و بین المللی بوده و کیفیت بالایی را به خود اختصاص داده است. می توانید برای تهیه این محصولات، با کارشناسان پیمان روغن در تماس باشید.

کارخانه حذف ذرات آلاینده‌ روغن پیمان روغن