نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان بیسکویت | کارخانه تولید ویفر

در صنایع غذایی، بهترین تولید کنندگان بیسکویت ، با در نظر گرفتن ارزش های غذایی مناسب برای تمامی افراد، نقش مهمی در زنجیره سلامت دارند. آنها تنوع محصولات خود را با ذائقه های مختلف سازگار کرده و طعم و شکل مختلفی را در این خوراکی های خوشمزه، به کار برده اند. می توانید در شرکت های معرفی شده ذیل که دارای کارخانه تولید ویفر و بیسکویت در بهترین کیفیت هستند، محصولات مورد نظر خود را بیابید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان بیسکویت

تولید کنندگان بیسکویت دلاتو

گروه صنایع غذایی ویتانا، با نام برند دلاتو، یکی از بهترین تولید کنندگان بیسکویت است که فعالیت خود را از سال 1332 شروع کرده و در تولید انواع محصولات مانند بیسکویت مادر، به خوبی شناخته می شود. این شرکت که طعم ها و مزه های مختلفی را متناسب با سلایق و ذائقه های مختلف در انواع بیسکویت و ویفر در نظر گرفته است، در بازار داخلی و خارجی فعالیت خود را گسترش داده و محبوبیت خاصی را به خود اختصاص داده است.

تولید کنندگان بیسکویت دلاتو

کارخانه تولید ویفر فرخنده

شرکت فرخنده ، از جمله تولید کنندگان بیسکویت های کنجدی در ایران است که طعم های دلنشینی از جمله پرتقالی، موزی، فندقی، کاکائویی، کاپوچینو، زعفرانی، نارگیلی و هِل را در انواع محصولات خود در نظر گرفته و در شصت نوع مختلف در مدل های پذیرایی، زبانک، پتی‌بور، دایجستیو، پرنسس، خوشین تولید کرده و در بازارهای داخلی و خارجی ، عرضه نموده است. این محصولات در بهترین کیفیت و با قیمت مناسب ارائه می شود.

کارخانه تولید ویفر فرخنده

ستاک

صنعت غذایی نیک دهقان با نام تجاری ستاک، یکی از بهترین تولید کنندگان بیسکویت است که به عنوان اولین واحد دریافت کننده استاندارد بیسکویت جو مطرح می باشد. این شرکت همواره تلاش داشته است تا در جهت بهبود کیفیت محصولات خود اقدام کرده و با بسته بندی های عالی ، آنها را به بازار راهی نماید. از همین روست که به راحتی در بازار داخلی و خارجی محبوبیت بالایی را کسب نموده و طرفداران خاص خود را دارد.

ستاک

کارخانه تولید ویفر آماده لذیذ

شرکت آماده لذیذ، محصولات زیادی را در بخش غذایی به بازار عرضه می کند. این شرکت که با نام برند الیت شناخته می شود، برندهای دیگری همچون کوپا، فیت و فان، آروما، تمپو، تم تم، مولیناری و آماده لذیذ را در تولیدات خود داشته و یکی از بهترین کارخانه تولید ویفر و بیسکویت در انواع مختلف می باشد و در صنعت شیرینی و شکلات، برندی نام آشنا می باشد.

کارخانه تولید ویفر آماده لذیذ

تولید کنندگان بیسکویت خوشه سلین خزر

شرکت خوشه سلبن خزر، یکی از بهترین تولید کنندگان بیسکویت خوشه سلین خزر است که فعالیت خود را در سال 1395 شروع نموده و با بهره مندی از تخصص و تجربه بالای متخصصان خود و تهیه تجهیزات پیشرفته و به روز شده، توانسته است انواع ویفر و بیکسویت در بهترین کیفیت را تولید و به بازار ارائه کند. این شرکت که از گروه باراکا می باشد، محصولات خود را به نام سلبن ارائه می کند که در بازارهای داخلی و خارجی، طرفداران زیادی دارد.

تولید کنندگان بیسکویت خوشه سلین خزر

کارخانه تولید ویفر شیرین ارم سپنتا

شرکت شیرین ارم سپنتا، از دیگر شرکت های فعال در حوزه تولید بیسکویت است که با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا و بهره مندی از مواد اولیه مرغوب، اقدام به تولید انواع ویفر و بیسکویت نموده است که به دلیل کیفیت بالای این محصولات، رضایت مصرف کنندگان را کسب نموده و در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی شناخته شده است. در این شرکت، از فرآورده های آردی و قنادی درجه یک استفاده می شود. از همین روست که طعمی دلنشین در تمامی محصولات، مشهود است.

کارخانه تولید ویفر شیرین ارم سپنتا

صنایع غذایی محمدپور

صنایع غذایی محمدپور، یکی دیگر از بهترین تولید کنندگان بیسکویت است که فعالیت خود را از سال 1382 با تولید انواع بیسکوییت و ویفر شروع کرده و آنها را با نام تجاری لالایی به بازار عرضه نموده است. در میان محصولات خوشمزه و با کیفیت این برند می توانید انواع کیک روغنی، کیک لایه ای، والس،کلوچه، ویفر شکلاتی و کراکر نمکی بیابید. استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک روز دنیا و پرسنلی متخصص، باعث شده است که بهترین کیفیت را در محصولات این برند، شاهد باشیم.

صنایع غذایی محمدپور

تولید کنندگان بیسکویت سلامت فرد

شرکت سلامت فرد که با نام بیسکویت سلامت شناخته می شود، بیش از پنجاه سال است که در تولید انواع بیسکویت، ویفر، شیرینی و شکلات فعالیت داشته و کارخانه تولید ویفر و دیگر محصولات غذایی را در بهترین کیفیت راه اندازی کرده است. این شرکت با مواد اولیه با کیفیت بالا ، محصولات خود را به بازار عرضه نموده و ارزش غذایی آن ها را همواره مطابق با ذائقه مصرف کنندگان در نظر داشته است. استفاده از تخم مرغ تازه، نارگیل، فیبر و کنسانتره طبیعی، بدون استفاده از مواد نگهدارنده و رنگ مصنوعی، باعث شده است که محصولاتی با طعم خوش را از این برند، شاهد باشیم.

تولید کنندگان بیسکویت سلامت فرد

کارخانه تولید ویفر حام

کارخانه حام نیز از دیگر شرکت های موفق در عرصه تولید انواع ویفر و بیسکویت است که تولیدات خود را در انواع بیسکویت ساده، کرمدار، روکش دار کاکائویی، انواع ویفر میوه ای، ویفر کاکائویی، انواع کیک لایه ای میوه ای، کیک روکش دار کاکائویی، در اشکال و طعم های مختلف به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته و آن ها را با بسته بندی های مناسب به مصرف کنندگان تحویل می نماید.

کارخانه تولید ویفر حام

تولید کنندگان بیسکویت حلوای کویر یزد

بیسکویت فرجامی یکی از بهترین تولید کنندگان بیسکویت است که از سال 1359 فعالیت خود را شروع کرده و به دلیل علاقه به این صنعت، به سرعت رشد کرده است. این شرکت بهترین بیسکویت، ویفر، بیسکویت کرمدار، محصولات رژیمی، حاجی بادام، ارده و حلوا ارده را تولید کرده و با استفاده از بهترین مواد اولیه و حفظ ارزش های غذایی آنان به بازار عرضه داشته است. استفاده از تکنولوژی بالا در تولیدات و بهره مندی از مواد اولیه مرغوب، در محبوبیت این برند، نقش داشته است.

تولید کنندگان بیسکویت حلوای کویر یزد