نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان مواد شوینده

شوینده، سورفکتانت یا مخلوطی از سورفکتانت ها است که در محلول رقیق شده با آب خاصیت پاک کنندگی دارد. یک شوینده شبیه صابون است، اما با ساختار کلی R-SO4-، Na+، که در آن R یک گروه آلکیل با زنجیره بلند است. مانند صابون ها، مواد شوینده آمفی دوست هستند، به این معنی که دارای مناطق آبگریز و آب دوست می باشند

انواع شوینده آرایشی بهداشتی آکیل بنزنفولفونات هستند. مواد شوینده معمولا در آب سخت بیشتر از صابون حل می شوند، زیرا سولفونات مواد شوینده به راحتی مانند کربوکسیلات موجود در صابون کلسیم و سایر یون های موجود در آب سخت را به هم متصل نمی کند.

شوینده ها دسته ای از سورفکتانت ها هستند که وقتی در آب رقیق می شوند خاصیت پاک کنندگی دارند. مواد شوینده بر اساس بار الکتریکی که دارند به آنیونی، کاتیونی و غیر یونی طبقه بندی می شوند. در حالی که شوینده ها برای تمیز کردن استفاده می شوند، آنها همچنین به عنوان افزودنی های سوخت و معرف های بیولوژیکی در شرکت های تولید کننده مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرند. تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران که در اینجا لیست شده اند، دارای خط تولید مواد شوینده ممتازی هستند که در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

برترین تولید کنندگان مواد شوینده

پاکسان

شرکت پاکسان یکی از برترین تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران است که با بهره مندی از کارشناسان متخصص و تکنولوژی روز دنیا، در صدر شرکت های تولید کننده مواد شوینده قرار گرفته و تنوع کالایی بالایی را در تولیدات مواد شوینده به خود اختصاص داده است. می توانید انواع شوینده آرایشی بهداشتی را در کارخانه و خط تولید مواد شوینده این شرکت ممتاز، تهیه کنید.

پتروشیمی وستا

شرکت وستا، از جمله شرکت های برتر در صنعت شوینده و مواد بهداشتی است که انواع شوینده آرایشی بهداشتی را به بازارهای خارجی و داخلی توزیع کرده و از بزرگ ترین تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران به شمار می آید. این شرکت با غلبه بر مسائل واردات و تامین مواد اولیه، گامی موثر در توسعه خط تولید مواد شوینده برداشته و اکنون در منطقه به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده مواد شوینده موفق نامیده می شود.

ایران آوند فر(بس)

شرکت ایران آوندفر که با نام تجاری بس از سال 1359 فعالیت خود را با کارخانه ای در ظرفیت بالا و خط تولید مواد شوینده متنوع کرده است، اکنون از بزرگ ترین تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران است که حجم تولیدات و تنوع محصولات، باعث شده است بتواند در سطح منطقه و بازارهای خارجی، سرآمد گردد. این یکی از شرکت های تولید کننده مواد شوینده موفق در کشور می باشد. تولید و توزیع انواع شوینده آرایشی بهداشتی با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب، آن را به یک برند موفق تبدیل کرده است.

بنسر

یکی دیگر از تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران که به ویژه بر تولید انواع خمیردندان تمرکز یافته است، برند بنسر است که با بهره مندی از مواد اولیه مناسب در تولید انواع شوینده آرایشی بهداشتی نقش مهمی را ایفا کرده و اکنون در لیست بهترین شرکت های تولید کننده مواد شوینده می باشد که دارای خط تولید مواد شوینده پیشرفته و مجهزی می باشد و قادر است تا محصولات خود را در شرایطی رقابتی به بازار عرضه نماید.

شرکت پاک فیروزه (ناران)

شرکت پاک فیروزه که با نام تجاری ناران فعالیت خود را در حوزه انواع شوینده آرایشی بهداشتی شروع کرده است، با برخورداری از امکاناتی پیشرفته و تنوع محصولات، در صدر تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران قرار داشته و توانسته است سهم بزرگی از بازار شوینده درمنطقه را از آن خود نماید. این شرکت، انواع شوینده ها از قبیل شامپو، مایع ظرفشویی و دستشویی، کرم های مرطوب کننده و معطر  را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است.

شرکت کیمیا فام

شرکت کیمیا فام که با نام تجاری نانوسیل فعالیت دارد، با قدمتی سی ساله در تولید محصولات بهداشتی فعالیت داشته و یکی از موفق ترین تولیدکنندگان شوینده های بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح است که با 150 متخصص در این حوزه فعالیت های خود را توسعه داده و خطوط تولید صنایع بهداشتی و آرایشی خود را با عنوان نانوسیل به بازار عرضه داشته است که تماما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

گساژین دیار

شرکت گساژین دیار که نمایندگی انحصاری محصولات بهداشتی کشورهای ترکیه و آلمان را در اختیار دارد، یکی از شرکت های موثر برای تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران است که فروش و پخش را در سطح گسترده ای به انجام می رساند. می توانید برای کسب قیمت های به روز شده این شرکت، با بخش فروش در ارتباط بوده و قیمت های مقرون به صرفه ای را دریافت کنید.

همراه نوین سپهر

از دیگر شرکت های تولید کننده مواد شوینده که توانسته است با موفقیت، سهم بالایی از بازار را از آن خود نماید، شرکت همراه نوین سپهر است که با برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و مهندسانی متخصص، انواع شوینده آرایشی بهداشتی را در سطحی ممتاز به بازار ارائه کرده است. این یکی از موفق ترین تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران است که قیمت های رقابتی را در محصولات خود دارد. خط تولید مواد شوینده مجهز و به روز شده می باشد.

الوان ثابت

شرکت الوان ثابت نیز از دیگر تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران است که نامی آشنا در سطح منطقه و بازار داخلی داشته و فعالیت خود را با ظرفیتی بالا و خط تولید مواد شوینده پیشرفته از سال 1361 شروع نموده و اکنون، سهم بالایی از بازارهای داخلی و خارجی را در ارائه انواع شوینده آرایشی بهداشتی از آن خود نموده است. این برند اکنون، یکی از  شرکت های تولید کننده مواد شوینده برتر می باشد.

لابراتور اخوی

شرکت لابراتوار اخوی که با نام تجاری سی گل از سال 1369 فعالیت دارد، یکی از برترین تولید کنندگان شوینده های بهداشتی در ایران است که با تنوع محصولات خود در انواع شوینده آرایشی بهداشتی ، گامی موثر در ورود به بازارهای بین المللی برداشته و به برندی نام آشنا در داخل و خارج از کشور تبدیل شده است. این که یکی از شرکت های تولید کننده مواد شوینده موفق در این حوزه است، با بهره مندی از خط تولید مواد شوینده مدرن و مواد اولیه درجه یک، کیفیت محصولات خود را در بهترین سطح حفظ نموده و رقابت قدرتمندی را در بازار این صنعت، داشته است.