نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین شرکت های طلا و جواهر | شرکت های طلا و جواهر سازی

برخی از بهترین شرکت های طلا و جواهر و برندهای معتبر و با سابقه، دارای سبک های منحصر به فردی هستند که هر یک با ظرافت خاصی طراحی شده و همواره به روز ترین طرح ها را به خود اختصاص می دهند. در اینجا لیستی از بهترین شرکت های طلا و جواهر سازی آورده شده است که زیورآلات مردانه و زنانه با شکوهی را در کیفیت های ممتاز طراحی و تولید می نمایند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های طلا و جواهر

طلاسازی کیا گالری

گالری کیا، یکی از بهترین شرکت های طلا و جواهر است که با پیشینه ارزشمند ده ساله خود، توانسته است در بازار طلا و جواهر بدرخشد. این گروه حرفه ای که طراحی های خلاقانه ای را در ساخته های خود دارند، همواره در ارائه طرح هایی نوین و به روز شده پیشگام بوده و حرفی برای گفتن در بازار قدرتمند طلا و جواهرات در مقایسه با رقبا دارند.

شرکت طلا و جواهر کیا گالری

طلا و جواهر سازی گوهربین

جواهر سازی گوهربین، از دیگر شرکت های معتبر است که فعالیت خود را در تهران و با ساخت طلا، نقره، جواهرات و زیورآلات آنها شروع کرده و با سابقه ای درخشان، طراحی های بی نظیری را به بازار عرضه داشته است. ارائه الگوهای خلاقانه و منحصر به فرد این برند معتبر، طرفداران زیادی در بازار داخلی و خارجی داشته و همواره با ارائه طرح هایی جدید، سلایق مشتریان خود را در نظر داشته است. این برند، از شرکت های طلا و جواهر سازی شناخته شده می باشد.

طلا و جواهر سازی گوهربین

شرکت طلا و جواهر پارتینه مظفریان

شرکت پارتینه مظفریان، در صنعت طلا و جواهر، دارای پیشینه ای درخشان و طلانی است که به صورت خانوادگی گسترش و رشد نموده است. این شرکت، گوهرشناسی را در بازار بزرگ تهران آموخته و در گالری خود، طراحی های خلاقانه ای را آماده و به بازار عرضه داشته است. این که یکی از بهترین شرکت های طلا و جواهر به شمار می آید، اکنون در گالری هتل استقلال استقرار یافته است. می توانید جدیدترین طرح های این برند معتبر را در گالری این هتل، مشاهده کنید.

شرکت طلا و جواهر پارتینه مظفریان

جواهرسازی زمردی

یکی از قدیمی ترین شرکت های طلا و جواهر سازی ، گالری زمردی ا ست که دارای قدمت یکصد و پنجاه ساله بوده و یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در صنعت طلا و جواهر است. این که از سال 1250 فعالیت خود را آغاز نموده است، طرح های بی نظیر و خلاقانه ای را در ساخته های خود ارائه نموده است که دارای جذابیت های منحصر به فردی است. به راحتی می توان برای هر سلیقه ای، از میان طلا و جواهرات این برند، زیورآلاتی ناب را برگزید.

جواهرسازی زمردی

طلا و جواهرات کشتی آرای

یکی دیگر از بهترین شرکت های طلا و جواهر شناخته شده، برند کشتی آرای است که در اصفهان فعالیت داشته و به عنوان هنر بومی خانوادگی، فعالیت خود را شروع نموده است. این برند که مطابق با سلایق بخش های مختلف کشور، طراحی و تولید خود را در طلا و جواهر انجام می دهد، توانسته است مشتریان وفاداری را جذب نموده و به یکی از بهترین برندهای جواهر سازی شناخته شود.

طلا و جواهرات کشتی آرای

شرکت طلا و جواهر کیمیا

شرکت طلا و جواهرات کیمیا نیز، یکی دیگر از شرکت های محبوب و برندهای معتبر در صنعت طلا و است که با طرح های متنوعی، پاسخ گوی تقاضای مشتریان خود بوده است. طلاهای این برند تماما هجده عیار بوده و زیبایی طرح و نقش بی نظیری را به نمایش می گذارد. می توان بهترین طراحی های زیورآلات را در این گالری مشاهده نمود.

شرکت طلا و جواهر کیمیا

جواهرسازی دُرنو

یکی دیگر از بهترین شرکت های طلا و جواهر که به برندی معتبر تبدیل شده است، برند دُرنو می باشد که با سبكى نو از زيورآلات، از مشتریان خود استقبال می کند. تیم طراح و سازنده خلاق و خوش ذوق این برند، که آموزش های لازم را در این صنعت دیده اند، محصولاتی بی نظیر و متمایز را به بازار عرضه کرده و مشتریانی خاص را به خود جذب نموده است. طرح های زیبا در کلکسیون های جواهر و طلای این برند به نمایش گذاشته شده است که شامل حلقه های ازدواج، گوشواره های یاقوت و یا گردنبندهای برلیان می شود.

جواهرسازی دُرنو

شرکت طلا و جواهر رستاک

شرکت طلا و جواهر سازی رستاک نیز از دیگر شرکت های معتبر است که مدل های مختلف و متنوعی از جواهرات را در اختیار داشته و به همراه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی به مشتریان خود عرضه می دارد. این شرکت توانسته است تنوع محصولات خود را برای هر سلیقه ای از مردان و زنان، حفظ نموده و در سرتاسر کشور، مشتریان خاص خود را داشته باشد.

شرکت طلا و جواهر رستاک

طلاسازی طلوع یاس سپاهان

این شرکت، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ شروع کرده و توانسته است طراحی، تولید و صادرات طلا و جواهر را در بالاترین سطح به بازار عرضه کند. این شرکت که با نام تجاری یاس آوا فعالیت دارد، طراحی های بی نظیری را به عنوان یکی از بهترین شرکت های طلا و جواهر به مشتریان خود ارائه نماید.

طلاسازی طلوع یاس سپاهان

شرکت طلا و جواهر سازی جواهریان

از دیگر شرکت هایی که با قدمتی زیاد و تجربه ای ارزشمند در صنعت طلا و جواهر فعالیت داشته  در بازار تهران به خوبی شناخته شده است، طلا و جواهر سازی جواهریان است که با استفاده از آموزش های برجسته در رشته جواهر شناسی در آمریکا، توانسته است به یکی از برندهای معتبر در طراحی و ساخت جواهرات تبدیل شده و مرجعی برای تشخیص سنگ های گرانبها باشد. می توانید جواهرات و زیورآلات طلا را در زیباترین طرح ها، از این برند شناخته شده، دریافت کنید.

شرکت طلا و جواهر سازی جواهریان