نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان تجهیزات دام و طیور

می توانید از طریق بهترین تولید کنندگان تجهیزات دام و طیور که در این جا معرفی شده اند، تجهیزات مورد نیاز پرورش انواع دام و پرندگان را در قیمت مناسبی در اختیار شما قرار می دهند.  در اینجا تعدادی از شرکت های تولید کننده تجهیزات دام و طیور که دارای اعتبار هستند آورده شده است که در بهترین کیفیت تولید تجهیزات مرغداری و دامداری را به بازار ارائه نموده و خدمتی شایسته به دارندگان مرغداری و گاوداری می نماید. می توانید قطعات مورد نیاز را از بهترین مرکز عرضه تجهیزات مربوط به دام و طیور را تهیه کنید. برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه دام و طیور در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان تجهیزات دام و طیور

تولید کننده تجهیزات مرغداری و دامداری آریا طیور تهران

شرکت آریا طیور تهران، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات دام و طیور است که فعالیت خود را در سال 1386 شروع نموده و با گستش فعالیت های خود، علاوه بر پرورش و عرضه تخم نطفه دار طیور، تجهیزات پرکن، جوجه کشی و نطفه سنج را نیز تولید کرده و در بهترین کیفیت به بازارهای داخلی و منطقه عرضه داشته است. این که یکی از بهترین مرکز عرضه تجهیزات مربوطه به شمار می آید، مشاوره های لازم را به مرغداران عزیز ارائه می کند.

تولید کننده تجهیزات مرغداری و دامداری آریا طیور تهران

تولید تجهیزات دام و طیور آتیه سازان نگین فراز

شرکت آتیه سازان نگین فراز، یکی از بهترین شرکت تولید کننده تجهیزات دام و طیور می باشد که فعالیت های خود را از سال 1379 شروع نموده و با اندوخته ای از تجربه و تخصص، اقدام به ماشین سازی، طراحی ماشین آلات و در صنعت دام و طیور نموده و با بهره مندی از تجهیزاتی مدرن، دستگاه های خطوط تولید خوراک دام، طیور و آبزیان را به روش اکسترودر ایجاد کرده است. این شرکت یکی از برندهای معتبر در تولید تجهیزات مرغداری و دامداری می باشد.

تولید تجهیزات دام و طیور آتیه سازان نگین فراز

تولید کننده تجهیزات مرغداری و دامداری هما طیور

گروه تولیدی هماطیور، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات مربوط به دام و طیور است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نموده و با هدف بهینه سازی تولیدات خود، از دانش فنی بالای پرسنل خود و تجهیزات مدرن بهره برده است تا بتواند تجهیزاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی را عرضه نماید. این شرکت، از فناوری های اروپایی استفاده نموده است تا تجهیزات مورد نیاز در بخش های مختلف دامداری و مرغداری را تامین نماید. از همین روست که یکی از بهترین مرکز عرضه تجهیزات این صنعت شناخته می شود.

تولید کننده تجهیزات مرغداری و دامداری هما طیور

تولید لوازم دامداری آندرسم البرز

شرکت آندرسم البرز، یکی از بهترین شرکت تولید کننده تجهیزات دام و طیور است که تولید تجهیزاتی همچون دستگاه های سرمایش، گرمایش مرغداری و گلخانه ای  را در تهران تولید کرده و در ظرفیتی بالا به بازار داخلی و منطقه عرضه می دارد. این که یکی از برندهای شناخته شده در این زمینه است، در تولید تجهیزات مرغداری و دامداری موفقیت های چشمگیری را کسب نموده است.

تولید لوازم دامداری آندرسم البرز

کولاک گستر یزد

شرکت کولاک گستر یزد، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات دام و طیور می باشد که در راستای تحقق اهداف خود در تولید تجهیزات دام و طیور، روش های نوینی را به کار گرفته و با بهره مندی از ماشین آلات مدرن و پرسنلی متخصص، موفق به عرضه تجهیزاتی با کیفیت بالا و ماندگاری مناسب گشته است. این مرکز که یکی از بهترین مرکز عرضه تجهیزات مرغداری و دامداری، مشاوره های لازم را در این خصوص به مشتریان ارائه می کند.

کولاک گستر یزد

تولید کننده تجهیزات دام و طیور تکنو دام صنعت

شرکت تکنو دام صنعت، یکی از بهترین شرکت تولید کننده تجهیزات مربوط به دام و طیور با سابقه ای پانزده ساله است که تولیدات صنعتی خود را در راستای تامین تقاضای بازار دامپروری کشور توسعه داده و در در حوزه ماشین آلات ساخت خوراک دام موفقیت های چشمگیری را بدست آورده است. این که یکی از برندهای مطرح در تولید و طراحی تجهیزات این بخش از صنعت است، در تولید تجهیزات مرغداری و دامداری به عنوان یک شرکت موفق شناخته می شود.

تولید کننده تجهیزات دام و طیور تکنو دام صنعت

مرکز عرضه لوازم دامداری ابزار طیور

شرکت ابزار طیور، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات دام و طیور است که به عنوان تولید کننده تجهیزات مرغداری، قفسه های مرغ تخم گذار و گوشتی، سیستم دانخوری بشقابی و آبخوری نیپل سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده و به تقاضای این بخش از صنعت، کمک شایانی داشته است. این که یکی از بهترین مرکز عرضه تجهیزات این صنعت شناخته می شود، تولیدات خود را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه می نماید.

مرکز عرضه لوازم دامداری ابزار طیور

تولید کننده تجهیزات دام و طیور آرسام کار

شركت آرسام كار تهران، یکی از بهترین شرکت تولید کننده تجهیزات دام و طیور است که فعالیت خود را از سال 1359 شروع کرده و با استفاده از تجهیزات و دانش روز دنیا، اقدام به طراحي و ساخت تجهيزات تمام اتوماتيك مرغداري نموده و با بسیاری از فعالان در این حوزه، همکاری شایسته ای داشته است. همچنین، طراحي و ساخت تجهيزات مدرن سرمايشي و گرمايشي و قفس هاي اتوماتيك نیز گامی موثر در صنعت مرغداري است که در تولید تجهیزات مرغداری و دامداری قرار دارد.

تولید کننده تجهیزات دام و طیور آرسام کار

تولید کننده لوازم مرغداری طیور ماشین ابزار

طیور ماشین ابزار، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات دام و طیور می باشد که تجربه و تخصص خود را در تولید انواع دستگاه های جوجه کشی اتوماتیک به کار گرفته است تا بتواند سهم بالایی از فروش این تجهیزات را در بازارهای داخلی و خارجی کسب کرده و یکی از برندهای معتبر در منطقه شناخته شود. این تجهیزات که دارای کیفیت بالایی هستند، در مدل های متنوعی و به درخواست مشتری آماده می شوند که برای بسیاری از پرندگان همچون بلدرچین، اردک، بوقلمون و کبک، کاربرد دارد. این مرکز به عنوان یکی از بهترین مرکز عرضه تجهیزات، قیمت های مناسبی را نیز ارائه می کند.

تولید کننده لوازم مرغداری طیور ماشین ابزار

تولید کننده تجهیزات طیور بلدرچین دماوند

گروه بلدرچین دماوند، یکی از بهترین شرکت تولید کننده تجهیزات دام و طیور است که فعالیت های خود را از سال 1388 شروع کرده و با استفاده از تجهیزاتی مدرن و صنعتی کردن تولیدات خود، توانسته است مماشین آلات و تجهیزات تخصصی پرروش بلدرچین را تولید کرده و به بازار عرضه نماید. این تجهیزات که بر اساس دانش روز دنیا طراحی و تولید شده اند، شامل انواع قفس پرورشی بلدرچین، دستگاه های جوجه کشی پرندگان، پرکن و … می باشد که در خط تولید تجهیزات مرغداری و دامداری این برند معتبر قرار دارد.

تولید کننده تجهیزات طیور بلدرچین دماوند