نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پاستیل | کارخانه های تولید مارشمالو

در این جا لیستی از بهترین تولیدکنندگان پاستیل آورده شده است. پاستیل یکی از مواد غذایی در دسته شیرینی و شکلات است که به دلیل مواد اولیه سالمی که در آن به کار رفته است، محبوبیت بالایی در بین افراد با سنین مختلف دارد. کارخانه های تولید مارشمالو نیز بر همین اساس، محصولاتی با کیفیت بالا را تولید و مطابق با ذائقه های مختلف به بازار عرضه می کنند. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان پاستیل

تولیدکننده پاستیل شیبا

شرکت تولیدی شیوا که با نام تجاری شیبا فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان پاستیل است که طیف گسترده ای از تنقلات و دسرهای مخصوص کودکان و بزرگسالان را تولید می نماید. این شرکت که محصولات خود را با نام برندهایی مانند شیبابا، شیبا، کرمونا و بابل ترابل عرضه می کند، در تمامی محصولات خود کیفیت بالا و طعم های دلنشین را در نظر دارد. انواع پاستیل و مارشمالو را می توانید در طعم های مختلف از این برند تهیه کنید. کیفیت بالای تولیدات باعث شده است که امکان صادرات به کشورهایی همچون امارات، چین، کانادا و استرالیا نیز فراهم شود.

تولیدکننده پاستیل شیبا

کارخانه تولید مارشمالو شیرین عسل

گروه صنايع غذايي شيرين عسل، از بزرگ ترین کارخانه های تولید مارشمالو، پاستیل و دیگر انواع محصولات در گروه شیرینی و شکلات است که محصولاتی متنوع و با کیفیت را تولید می نماید. این شرکت که با سرمایه گذاری قابل توجهی شروع به کار کرده است، مواد اولیه و بسته بندی مرغوبی را برای محصولات خود در نظر گرفته است تا بتواند سهم بالایی از بازار داخلی و بین المللی را از آن خود کند.

کارخانه تولید مارشمالو شیرین عسل

تولیدکننده پاستیل دکتر بن

مجموعه دکتربن، یکی از بهترین تولیدکنندگان پاستیل است که بنای تولیدات خود را بر ارتقاء کیفیت و سلامتی مشتریان قرار داده است. نام این شرکت خود به عنوان پیام سلامتی و قدرت بدنی است و دکتر بن سعی دارد با در نظر گرفتن ارزش غذایی محصولات خود، تغذیه کودکان و بزرگسالان را بهبود بخشد. از همین روست که پاستیل هایی بدون رنگ و افزودنی های مضر را در تنوع بالا ارائه می کند که دارای طعم هایی دلنشین هستند.

تولیدکننده پاستیل دکتر بن

کارخانه تولید مارشمالو داداش برادر

صنایع غذایی شرکت داداش برادر که با نام برند آیدین فعالیت دارد، یکی از کارخانه های تولید مارشمالو، پاستیل است که فعالیت خود را از سال 1323 شروع کرده و از خطوط تولید پیشرفته ای در این حوزه بهره برده است تا بتواند مواد غذایی متنوعی را عرضه کند. این شرکت که در ظرفیت تولید قابل توجهی محصولات خود را تولید می کند، انواع پاستیل، دراژه، مارشمالو و تافی را به بازار عرضه می کند که تماما دارای کیفیت بالایی هستند.

کارخانه تولید مارشمالو داداش برادر

تولیدکننده پاستیل دراژه

گروه صنایع غذایی دراژه، یکی از بهترین تولیدکنندگان پاستیل است که محصولات تجاری خود را با نام های المان، رویتال، اینجاست، فروتن و میلکی به بازار عرضه می کند که دارای طعم های مختلف و محصولات متنوعی از جمله پاستیل، دسرهای میوه ای و ژله می باشد.

تولیدکننده پاستیل دراژه

کارخانه تولید مارشمالو شوکوپارس

شرکت شوکوپارس، یکی از بزرگترین کارخانه های تولید مارشمالو، پاستیل و دیگر محصولات در گروه شیرینی و شکلات است که فعالیت خود را از سال 1341 در قالب شرکت سهامی عام شروع کرده و در سال 1373 به بخش خصوصی واگذار شده است. این شرکت یکی از تولیدکنندگان برتر در تولید محصولات شیرینی و شکلات است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسعه یافته است.

کارخانه تولید مارشمالو شوکوپارس

تولیدکننده پاستیل آذر شهد ارومیه

آذرشهد، یکی از بهترین تولیدکنندگان پاستیل است که فعالیت خود را از سال 1356 در حوزه محصولات شکری و شکلات شروع کرده و همواره در تولیدات خود کیفیت و رضایت مشتری را در نظر داشته است. این شرکت که ظرفیت بالایی در تولید دارد، محصولاتی متنوع را با کیفیتی مطلوب تولید کرده و بخشی از تولیدات خود را به بازارهای خارجی صادر می نماید.

تولیدکننده پاستیل آذر شهد ارومیه

آماده لذیذ

آماده لذیذ، یکی از بزرگترین کارخانه های تولید مارشمالو، پاستیل است که بر پایه ارتقاء کیفیت و سلامت تغذیه مشتریان بنا شده و از سال 1379 در این حوزه فعالیت های خود را توسعه داده است. این شرکت که با نام های برند الیت، اکس فست، کوپا، کانتی، آروما و فیت اند فان فعالیت دارد، با اندوخته سال ها تجربه، تغذیه ای سالم را جایگزین تنقلات مضر کرده است.

آماده لذیذ

تولیدکننده پاستیل قاقانکوه

صنایع غذایی قافلانکوه، یکی از بهترین تولیدکنندگان پاستیل است که دارای سابقه ای 30 ساله در حوزه تولید انواع شیرینی و شکلات به شکل صنعتی داشته و با خط تولید پیشرفته ای اقدام به تولید انواع پاستیل نموده است. این شرکت که دارای بخش تحقیق و توسعه است، روش های تولید خود را بازنگری کرده و از فرمولاسیون جهانی برای این محصولات استفاده می کند تا بتواند انواع ویتامین ها، کلسیم و پروتئین را در محصولات خود بگنجاند.

تولیدکننده پاستیل قاقانکوه

فرآورده های غذایی نجاتی

گروه صنعتی نجاتی که با نام تجاری آناتا فعالیت دارد، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیرینی و شکلات است و از کارخانه های تولید مارشمالو، پاستیل به شمار می آید. این مجموعه که دارای سابقه ای 80 ساله در این حوزه است، استانداردهای جهانی را در محصولات خود در نظر داشته و 350 نوع محصول با کیفیت را تولید می کند. همچنین کیفیت بالا و ممتاز این محصولات باعث شده است که سهم بالایی از صادرات آن را نیز داشته باشد.

فرآورده های غذایی نجاتی