نمایشگاه ها

لیست بهترین تولید کنندگان لوازم خانگی

آشپزخانه دارای وسایل مفید متعددی از جمله یخچال، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، مایکروویو، توستر، قهوه ساز و غیره است. این دستگاه‌های نوآورانه، بخش بزرگی از برنامه‌های روزانه و شبانه ما هستند، از دم کردن یک فنجان قهوه تازه تا آماده کردن وعده غذایی را شامل می شوند. بنابراین، وقتی نوبت به جایگزینی یا ارتقای یکی از این لوازم می‌رسد، مهم است که برندی را در تولید لوازم خانگی بزرگ پیدا کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید تا زمان خود را در آشپزخانه تا حد امکان راحت و لذت بخش کنید.

اما قبل از بررسی تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی مطرح و معتبر، لازم است که ویژگی های محصولی را که مد نظر دارید، بررسی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه جدید جایگزین مناسبی خواهد بود. به عنوان مثال، امروزه در ساخت لوازم خانگی مدرن، ماشین‌های ظرفشویی هوشمند دارای اتصال Wi-Fi هستند و ممکن است کنترل صوتی را از طریق یک دستیار خانه مجازی ارائه دهند.

به خاطر داشته باشید که محصولات با ویژگی‌های پیشرفته‌تر در کارخانه تولید لوازم خانگی ، دارای برچسب قیمت بالاتری نیز هستند. بنابراین اگر مقرون به صرفه بودن فاکتور مهمی است، بهتر است به یک مدل پایه و در عین حال کارآمد پایبند باشید.

این را در نظر بگیرید که انتخاب محصول ممکن است تحت تأثیر نام تجاری و عملکرد دستگاه قرار گیرد. به عنوان مثال، یک برند ممکن است در تولید و توزیع یخچال برتر باشد، در حالی که برند دیگری در لوازم خانگی کوچکتر مانند توستر یا مایکروویو تخصص دارد. شما می توانید در این جا برترین تولید کنندگان لوازم خانگی را بیابید.

برترین تولید کنندگان لوازم خانگی

پارس

شرکت لوازم خانگی پارس نیز به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی ، فعالیت خود را از سال 1354 شروع نموده است و انواع یخچال فریزرهای با کیفیت را در تنوع عملکرد، به بازار داخلی و خارجی عرضه نموده است. این کارخانه تولید لوازم خانگی ، اکنون با بهره مندی از ساختار کیفی ممتاز و ظاهری زیبا در محصولات، به برندی معتبر تبدیل شده است تا با ساخت لوازم خانگی مدرن، بتواند سهم بالایی از بازار را تصاحب نماید.

صنام

شرکت سمارت با نام تجاری صنام الکترونیک نیز از دیگر تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی است که از سال 1372 فعالیت داشته و اقدام به محصلات متنوعی از قبیل لوازم صوتی تصویری، یخچال فریزر و … نموده است. این کارخانه تولید لوازم خانگی ، با تکیه بر فعالیت های متعهدانه پرسنل فنی خود، امروزه یکی از برترین شرکت های فعال در تولید لوازم خانگی بزرگ است که نامی آشنا در بازار داخلی و خارجی دارد.

امرسان

از دیگر برندهای معتبر و شناخته شده در تولید لوازم خانگی بزرگ ، شرکت امرسان است که از سال 1360 فعالیت خود را به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی ، آغاز نموده و اکنون به نامی آشنا در این صنعت تبدیل شده است. شما می توانید انواع یخچال فریزر را در کیفیتی عالی از این کارخانه تولید لوازم خانگی تهیه کنید و تا مدت ها از دوام و ماندگاری آن، بهره ببرید.

ایران شرق نیشابور

گروه صنعتی ایران شرق نیشابور نیز از دیگر تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی است که با بهره مندی از مهندسین متخصص خود، توانسته است ساخت لوازم خانگی مدرن را در بهترین کیفیت، انجام داده و در بازارهای داخلی و خارجی، به جایگاه ارزشمندی دست یابد. این کارخانه تولید لوازم خانگی امروزه، محصولات متنوعی را به بازار راهی کرده است که دارای دوام قابل قبولی است.

بنس

گروه صنعتی بنس یکی دیگر از تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی موفق است که در کوتاه ترین زمان، به یکی از برندهای معتبر در ساخت لوازم خانگی مدرن تبدیل شده و انواع محصولات همچون، یخچال فریزر، لباسشویی، تلویزیون را در برنامه داشته و تولید لوازم خانگی بزرگ را در سطحی ممتاز، گسترش داده است تا بازارهای داخلی و خارجی را به خوبی پوشش دهد.

بیمکث

شرکت ستاره طلایی صنعت که از ابتدا با نام تجاری بیمکث فعالیت خود را به عنوان کارخانه تولید لوازم خانگی ، آغاز نموده است. امروزه یکی از شرکت های پیشرو در تولید انواع هودهای آشپزخانه و اجاق گاز می باشد که به عنوان یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی ممتاز در سطح بازار داخلی و بین المللی مطرح است. این برند معتبر، ساخت لوازم خانگی مدرن را همواره در دستور کار خود داشته است.

ارشیا الکتریک

شركت ارشيا الكتريك یکی از شرکت ها و تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی است که فعالیت خود را در سال 1381 آغاز نموده و توانسته است با کسب گواهی نامه های ثبت اختراع، محصولاتی رقابتی با طراحی های نوآورانه و فناوری های روز دنیا، به بازار راهی نموده و ساخت لوازم خانگی مدرن را در برنامه کار خود قرار دهد. این شرکت در کارخانه تولید لوازم خانگی خود از ماشین آلات پیشرفته و پرسنلی متعهد بهره می برد تا تولید لوازم خانگی بزرگ و کوچک را در بهترین کیفیت به بازار عرضه نماید.

هیمالیا

شرکت هیمالیا نیز از برندهای موفقی است که به عنوان کارخانه تولید لوازم خانگی بیش از نیم قرن فعالیت داشته و اکنون تولیدات خود را در ساخت لوازم خانگی مدرن، گسترش داده است و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی محسوب می شود. این شرکت با تولید لوازم خانگی بزرگ و کوچک، امروزه یکی از برندهای معتبر در سطح بازار داخلی و خارجی است.

هیمالیا

لوازم خانگی درسا

شرکت لوازم خانگی درسا نیز یکی دیگر از تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی است که انواع هود آشپزخانه، اجاق گازهای صفحه ای، فر توکار و سینک ظرفشویی را در سطح منطقه و خاورمیانه توزیع می نماید و با تکیه بر استانداردهای بین المللی و ملی، محصولاتی رقابتی و با کیفیت را با قیمت های مناسب، به بازار راهی می کند که این کارخانه تولید لوازم خانگی را به نامی آشنا تبدیل کرده است.

گروه تولیدی صنعتی نیکان تجارت اوستا

شرکت نیکان تجارت اوستا نیز از جمله شرکت های موفق و از تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی است که با تنوع بالایی از محصولات، توانسته است به عنوان کارخانه تولید لوازم خانگی موفق مطرح شده و محصولاتی رقابتی را به بازار راهی کند. این شرکت، انواع یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی را در بهترین کیفیت عرضه می کند.