نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران

 با پیشرفت در ارتباطات راه دور، سیستم های پرداخت الکترونیکی به سرعت جایگزین روش های سنتی پرداخت می شوند که شامل تماس شخصی بین خریداران و فروشندگان می گردد. سیستم ‌های پرداخت الکترونیکی مستلزم تراکنش‌های مالی آنلاین هستند که از نوعی دستگاه مالی دیجیتال مانند توکن ‌های الکترونیکی، پول نقد الکترونیکی و چک استفاده می‌کنند. بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران ، مزایای متعددی را هم برای افراد و هم برای مشاغل ارائه می دهند. به عبارت دیگر، بهترین شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران ، به موسسات مالی، مشاغل و دولت این امکان را می دهد تا گزینه های پرداخت متنوعی را به مشتریان خود ارائه دهند. این سیستم‌ها شامل دستگاه‌های باجه خودکار، کارت‌های نقدی، کارت‌های اعتباری، موبایل بانک و پرداخت قبوض از طریق تلفن است که توسط بهترین ارائه دهندگان پایانه فروش (POS) صورت می گیرد.

برترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران

ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش که فعالیت خود را از سال 1382 شروع نموده است، توانسته به عنوان بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران ، از بانک مرکزی مجوز لازم را دریافت نماید. این شرکت اکنون از بهترین شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران به شمار می آید، خدمات گسترده ای را در شبکه مالی ایجاد کرده و با بهره مندی از زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری خود در بسترهای ارتباطی، به یکی از قدرتمندترین شرکت ها در این حوزه تبدیل شده است.

به پرداخت ملت

شرکت به پرداخت ملت نیز از دیگر شرکت های فعال است که از سال 1384 فعالیت خود را به عنوان بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران شروع کرده و مجوز رسمی فعالیت خود را از بانک مرکزی دریافت نموده و توانسته است به عنوان بهترین ارائه دهندگان پایانه فروش (POS) مطرح شده و خدمات پرداخت الکترونیک ممتازی را در راستای ارائه خدماتی تخصصی به مشتریان خود ارائه نماید.

پرداخت الکترونیک سامان کیش

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش که با نام اختصاری سپ شناخته می شود، از دیگر شرکت های فعال در پرداخت الکترونیک است که از سال 1382 فعالیت خود را به صورت رسمی و قانونی شروع کرده و مجوزهای خود را دریافت نموده است. این شرکت که از بهترین شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران است، با استفاده از ابزارها و فناوری های امنیتی روز دنیا، خدماتی ایمن و با کیفیت را ارائه نموده و توانسته خدمات گسترده ای را به عنوان بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران به تجارت الکترونیک در کشور نماید.

تجارت الکترونیک پارسیان

شرکت تجارت الکترونيک پارسيان نیز که با نام اختصاری تاپ مطرح است، به عنوان بهترین شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران در زمينه ايجاد و توسعه شبكه ‌هاي پرداخت الكترونيكي در ایران فعالیت کرده و مجوزهای لازم را در این خصوص دریافت نموده است.  این شرکت با ارائه راه حل های مناسب در پرداخت الکترونیک، توانسته است رضایت مندی بالای مشتریان را از آن خود کرده و به عنوان بهترین ارائه دهندگان پایانه فروش (POS) شناخته شود.

شرکت تجارت الکترونیک اول

هلدینگ تجارت الکترونیک اول نیز به عنوان بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران مطرح بوده و فعالیت خود را با استفاده از فناوری های روز دنیا از سال 1388 شروع نموده و با راهکارهای نوین پرداخت آنلاین و مشتری مداری در سطحی ممتاز، به سرعت رشد کرده و گسترش یابد. سرمایه گذاری مناسب و استفاده از دانش و تکنولوژی های نوین در این سیستم، آن را به عنوان بهترین شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران معرفی می نماید.

داده ورزی سداد

شرکت داده ورزی سداد نیز از دیگر شرکت های مطرح و بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران است که کاربردهای متنوعی را با استفاده از فناوری صنعت بانکی به کار گرفته است تا بتواند مطابق با تنوع تقاضای مشتریان عمل کرده با روندی پویا، خدمات پرداخت الکترونیکی گسترده ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت که از سال 1377 فعالیت نموده است، اکنون از بهترین ارائه دهندگان پایانه فروش (POS) می باشد.

هولدینگ فناپ

هولدنیگ فناپ با بهره مندی از تخصص و دانش روز تیم جوان خود، توانسته است موفقیت های بالایی را در راهکارهای جامع مالی و مدیریت و پردازش تراکنش ‌های پرداخت الکترونیک به اجرا درآورد. این شرکت که در حوزه های متنوعی از فناوری ارتباطات موثر بوده است، خدمات شایسته ای را در راستای بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران ارائه کرده است که یکی از افتخارات این شرکت جوان و پویا می باشد.

آسان پرداخت پرشین

شرکت آسان پرداخت پرشین که دارای نام و اعتباری بالا می باشد، به عنوان بهترین ارائه دهندگان پایانه فروش (POS) شناخته شده و در حوزه پرداخت های الکترونیک، با بانک های معتبر در ایران فعالیت دارد. این شرکت در راستای ایجاد تمرکز در پرداخت های مرکزهای مرتبط با قوه قضایی، خدمات گسترده ای داشته و در کنار ارائه دستگاه های پوز به فروشگاه ها، درگاه های پرداخت اینترنتی را نیز برای بسیاری از فعالان تجارت الکترونیک ایجاد نموده و اکنون از بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران است.

الکترونیک کارت دماوند

شرکت الکترونیک کارت دماوند که مجوز فعاليت خود را در سال 1386 از بانک مرکزي دریافت کرده است، به عنوان بهترین شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران مطرح است که با استفاده از سامانه و زیرساخت های مطمئن و ایمن، توانسته است مطابق با استانداردهای جهانی عمل کرده و از راهکارهایی نوین برای ارائه خدماتی ارزشمند به مشتریان خود استفاده نماید. از همین روست که از بهترین شرکت ‌های PSP فعال در ایران است.

پرداخت نوین آرین

شرکت پرداخت نوین، از بهترین شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران که فعالیت های خود را در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از سال ۱۳۸۵، کرده است. این شرکت با برخورداری مجوز بانک مرکزی و شاپرک و تجربه و فناوری روز دنیا، خدمات شایسته ای را به مشتریان خود ارائه می کند که از آن جمله، بهترین ارائه دهندگان پایانه فروش (POS) می باشد که تمامی کارت های عضو شبکه شتاب را می پذیرد. می توانید با استفاده از این شبکه، به راحتی خدمات پرداخت آنلاین و موبایلی را تجربه کنید.