نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی | کارخانه های سازنده مقره اتکایی یا پله ای

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی آورده شده است. این نوع از مقره که مربوط به فشار قوی است، جهت ایجاد اتصال در هادی های خطوط انتقال به سوی دکل ها استفاده می شود در حالی که در مقایسه با بدنه دکل دارای ولتاژ بالایی هستند. کارخانه های سازنده مقره اتکایی یا پله ای با تکیه بر استانداردهای تعیین شده، اقدام به ساخت انواع مقره می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی

تولیدکننده مقره فشار قوی نیروکلید پارس

شرکت تولیدی نیرو کلید پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی است که با بهره مندی از دانش فنی و تجهیزات پیشرفته از سال 1389 فعالیت گسترده ای را در این حوزه شروع کرده و به موفقیت های زیادی دست یافته است. این شرکت که زیرساخت های اولیه را به خوبی اجرا کرده است، همواره در مسیر توسعه محصولات خود بوده و از روش های نوین استفاده کرده است. از همین روست که توانسته است در بازارهای داخلی و خارجی وارد شده و انواع مقره های بین فازی و سیلیکونی و مقره فشار متوسط و فشار ضعیف را به بازار عرضه کند.

تولیدکننده مقره فشار قوی نیروکلید پارس

کارخانه سازنده مقره اتکایی پارس سویچ

شركت پارس سويچ، از کارخانه های سازنده مقره اتکایی یا پله ای است که فعالیت خود را از سال 1355 شروع کرده و در تولید کلید قدرت و سکسیونرهای فشار قوی و متوسط نیز تولیدات خود را توسعه داده است. این شرکت که یکی از برندهای معتبر در این حوزه است، از پرسنل فنی مجرب بهره برده و خط تولید خود را مطابق با استانداردهای تعیین شده راه اندازی کرده است تا محصولاتی باکیفیت را به مشتریان خود ارائه کند.

کارخانه سازنده مقره اتکایی پارس سویچ

کارخانه پارس مقره

شرکت پارس مقره، یکی از بهترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی است که با بهره مندی از فناوری روز دنیا، انواع مقره های مورد نیاز مانند مقره شیشه ای، انگشتی، استوانه ایی و بشقابی شیشه ای را به بازار داخلی و خارجی عرضه کرده است. این شرکت که استاندارد بین المللی را در این بخش در نظر داشته و بخش آزمایشگاهی پیشرفته ای را در اختیار دارد، ظرفیت سالانه 9400 تن مقره را در کارنامه فعالیت خود دارد.

کارخانه پارس مقره

شرکت مقره سازی ایران

شرکت ایران مقره یا IIC با 35 سال سابقه فعالیت، از کارخانه های سازنده مقره اتکایی یا پله ای است. این شرکت، تولیدات خود را در شهرک صنعتی کاوه از در سال 1362 شروع کرده و از تکنولوژی و ماشین آلات اروپایی بهره برده است. این شرکت ظرفیت تولید خود را به 13هزار تن در سال رسانیده و مطابق با استانداردهای IEC آنها را تولید و عرضه کرده است. بهره مندی از دانش فنی روز و پرسنل متخصص و مجرب باعث شده است که به تدریج طراحی وکیفیت محصولات خود را ارتقا دهد. به گونه ای که بتواند آن ها را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند.

شرکت مقره سازی ایران

تولیدکننده مقره فشار قوی بسپار سازه الوند

شرکت بسپار سازه الوند، یکی از بهترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی است که از سال 1381 فعالیت خود را در صنعت برق به صورت تخصصی شروع کرده و طراحی و تولید مقره های سیلیکونی را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت با تجربه و تخصص سالها فعالیت خود، بر مبنای تجربه 20 ساله پرسنل فنی و مهندسی خود طراحی و تولید اسپیسرهای بین فازی مربوط به خطوط توزیع و فوق توزیع را نیز در دست دارد.

تولیدکننده مقره فشار قوی بسپار سازه الوند

الکترو جبال ایرانیان کویر

الکترو جبال ایرانیان کویر با نام تجاری جبال شناخته می شود، با بهره مندی از سابقه فعالیت 15 ساله خود و تکیه بر تجربیات ارزشمند این دوره، از کارخانه های سازنده مقره اتکایی یا پله ای محسوب می شود که در صنعت برق و تولید مقره های مختلف جایگاه خوبی دارد. این شرکت که تولید مقره های MV و LV را در دست دارد، با ارائه محصولاتی با کیفیت تنوع محصولات خود را افزایش داده و مقره های فشار ضعیف و فشار متوسط و باس بار ساپورت های تابلویی را نیز به بازار عرضه کرده است.

الکترو جبال ایرانیان کویر

مدیریت تولید برق یزد

شرکت مدیریت تولید برق یزد، در جهت برنامه های خصوصی سازی وزارت نیرو از سال 1378 شکل گرفته و به صورت تخصصی در صنعت برق و نیروگاه سیل ترکیبی یزد فعالیت دارد. از خدمات فنی مهندسی می توان به تعمیرات دوره ای و اساسی مولدها و ساخت و تامین قطعات نیروگاهی اشاره کرد. ضمن آنکه این شرکت مشاوره و آموزش فنی در زمینه نیروگاهی را نیز ارائه می کند و یکی از بهترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی شناخته می شود.

مدیریت تولید برق یزد

تولیدکننده مقره فشار قوی جبال الکتریک

شرکت جبال الکتریک، به عنوان تولیدکننده انواع مقره تابلو برق، یکی از کارخانه های سازنده مقره اتکایی یا پله ای است که فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده و در بخش مقره های فشار ضعیف و متوسط خدمات ارزشمندی را به صنعت برق ارائه کرده است. این شرکت که تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته ای را در اختیار داشته و از پرسنل فنی و متخصص بهره می برد، توانسته است کیفیت تولید خود را همواره افزایش داده و محصولات خود را در بازارهای داخلی و منطقه عرضه کند.

تولیدکننده مقره فشار قوی جبال الکتریک

کاسپین تجهیز نوآوران پیشرو

شرکت کاسپین تجهیز نوآوران پیشرو، یکی از بهترین تولیدکنندگان مقره های فشار قوی است که در صنعت برق خوش درخشیده است. این شرکت که در واحد تحقیق و توسعه خود از کادر متخصص و خلاقی بهره می برد، توانسته است محصولاتی با کیفیت را به بازار عرضه کرده و فرصت های جدیدی را در خط تولید خود فراهم کند. ضمن آنکه در راستای توسعه فعالیت های خود، همواره تقاضای بازار را در نظر داشته است.

کاسپین تجهیز نوآوران پیشرو

کارخانه های سازنده مقره پله ای الکتروپژواک

شرکت الکتروپژواک، از کارخانه های سازنده مقره اتکایی یا پله ای است که سابقه و تجربه حرفه ای قابل توجه در حوزه تولید و توزیع قطعات برق صنعتی دارد. این شرکت که همواره از بهترین مواد اولیه بهره برده است، محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی را تولید می نماید که مطابق استاندارد IEC بوده تایید سازمان توانیر شرکت بازرگانی پتروشیمی را نیز دارد.

کارخانه های سازنده مقره پله ای الکتروپژواک