نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی | سازندگان کمپرسور هوا و گاز

در صنایع مختلف، دستگاه ها و تجهیزات ضروری وجود دارد که تولید آنها می تواند راهگشای روند مناسب خطوط تولید و ارائه خدمات آن ها باشد و از همین روست که تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی، با توجه به این نکته مهم، اقدام به تولید این دستگاه در ظرفیت های مختلف جهت کاربری های متنوع می کنند. سازندگان کمپرسور هوا و گاز نیز با تکیه بر دانش روز دنیا، همواره در ارائه بهترین قطعات و مواد اولیه با کیفیت تلاش داشته اند. می توانید در اینجا برخی از فعالان برجسته در این بخش از صنعت را مشاهده کنید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه تاسیسات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی

سازنده کمپرسور هوا و گاز کمپرسورسازی تبریز

کمپرسور سازی تبریز، یکی از بهترین تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی است که در صنعت هوای فشرده و تجهیزات فشرده سازی گازهای طبیعی پیشرو بوده و به عنوان یکی از شرکت های مطرح و دانش بنیان شناخته می شود. این شرکت در راستای پاسخ به تقاضای بازار، انواع کمپرسور را به فروش رسانیده و مشاوره های لازم در این خصوص را ارائه می نماید.

سازنده کمپرسور هوا و گاز کمپرسورسازی تبریز

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی گروه صنعتی هوایار

شرکت هوایار یکی از سازندگان کمپرسور هوا و گاز است که تجهیزات هوای فشرده و گازهای صنعتی را همراه با تکنولوژی های روز دنیا طراحی کرده و عرضه می نماید. این شرکت که فعالیت خود را از سال 1377 شروع کرده است یکی از فعالان قدیمی و با تجربه در تولید انواع کمپرسورهای صنعتی و لوازم جانبی آن است که مطابق با استانداردهای جهانی، تجهیزات خود را تولید می نماید.

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی گروه صنعتی هوایار

سازنده کمپرسور هوا و گاز اتین صنعت رسپینا

شرکت آتین صنعت رسپینا، یکی از بهترین تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی است که از سال 1385 فعالیت خود را شروع کرده و در راستای پاسخ به تقاضای بازار و صنایع مهمی همچون پالایشگاه ها، نیروگاه ها و پتروشیمی، انواع پمپ و کمپرسور را تولید و تامین نموده است. تجربه و تخصص بخش مهندسی این شرکت  باعث شده است که این برند بتوانید محصولات و قطعاتی با کیفیت بالا را تولید نماید. همچنین کارخانه ای شرکت به دستگاه های پیشرفته ای مجهز شده است که در نهایت تجهیزاتی با استانداردهای جهانی را ارائه می کند.

سازنده کمپرسور هوا و گاز اتین صنعت رسپینا

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی هواسازان تبریز

شرکت هواسازان تبریز، یکی از سازندگان کمپرسور هوا و گاز است که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و در صنعت هوای فشرده کشور پیشرفت های چشمگیری داشته است. استفاده از تکنولوژی های مدرن و پیشرفته و بهره مندی از متخصصین مجرب باعث شده است که همواره در طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی موفق بوده و کیفیت محصولاتش را در حد مطلوب نگاه دارد.

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی هواسازان تبریز

صنایع واکیوم پارس

شرکت صنایع واکیوم پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی است که از سال 1364 فعالیت داشته و با اندوخته ای از تجربه و تخصص، انواع بلوئر، پمپ و کمپرسورهای هوا و گاز را تولید نموده است. این شرکت تولیدات خود را بر اساس استانداردهای جهانی طراحی و تولید نموده است به گونه ای که در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به خوبی کاربرد دارد.

صنایع واکیوم پارس

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی هواسان

هواسان، یکی از سازندگان کمپرسور هوا و گاز و تولید کننده انواع مخازن استاندارد است که فعالیت خود را از سال 1371 شروع کرده است. انواع کمپرسورهای معدنی و صنعتی را که مطابق با تکنولوژی های روز دنیا به ویژه اروپا طراحی و ساخته شده اند را به بازار عرضه می نماید.  همچنین به دلیل بالا بودن کیفیت این محصولات، در بازارهای خاورمیانه نیز مشتریان بسیاری را به خود اختصاص داده است.

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی هواسان

سازنده کمپرسور هوا و گاز ارزن هواساز پارسیان

ارزن هواساز پارسیان یکی از بهترین تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی است که در صنعت هوای فشرده از روش های مناسب و کارآمد استفاده کرده و محصولاتی کاربری را از سال 1385 به بازار عرضه کرده است. این شرکت که از دانش فنی شرکت های اروپایی بهره مند است، انواع تجهیزات این بخش از صنعت را در بالاترین سطح کیفی طراحی و تولید می نماید.

سازنده کمپرسور هوا و گاز ارزن هواساز پارسیان

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی زاگرس کمپرسور ایرانیان

شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان، یکی از سازندگان کمپرسور هوا و گاز است که با تکیه بر دانش فنی، تخصص و تجربه مدیران و پرسنل فنی، فعالیت داشته و به عنوان شرکت دانش بنیان اقدام به طراحی و ساخت انواع سیستم های هوای فشرده، گاز فشرده، مولد گاز نیتروژن و اکسیژن اقدام کرده و طراحی و تولید چیلرهای صنعتی را در ظرفیت های مختلفی در برنامه تولید خود داشته است.

تولیدکننده کمپرسورهای صنعتی زاگرس کمپرسور ایرانیان

پارس کمپرسور

پارس کمپرسور، یکی از بهترین تولیدکنندگان کمپرسورهای صنعتی است که از سال 1354 فعالیت خود را شروع کرده و با تکیه بر فناوری و دانش روز دنیا و بخش مهندسی با تجربه خود توانسته است به یکی از تولیدکنندگان موفق در صنعت هوای فشرده تبدیل شود که انواع تجهیزات جانبی از جمله فیلتر، مخزن و درایر را نیز طراحی و تولید نماید.

پارس کمپرسور

سازنده کمپرسور هوا و گاز تجهیزات گاز تامکار

شرکت گاز تامکار، یکی از سازندگان کمپرسور هوا و گاز است که طراحی دستگاه ها و کمپرسورهای CNG را در دست تولید داشته و فعالیت خود را از سال 1379 در این بخش از صنعت شروع کرده است تا بتواند با بومی سازی دانش فنی به روز شده، طراحی و ساخت تجهیزات این بخش را به اجرا درآورد.

سازنده کمپرسور هوا و گاز تجهیزات گاز تامکار