نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی

یکی از کاربردهای مبدل های حرارتی در صنعت ، استفاده از آن ها در پتروشیمی می باشد، مبدل های پوسته و لوله در این زمینه در پتروشیمی و صنایع مرتبط، دارای کاربرد بالایی است. به جهت آن که استفاده از مواد اولیه شیمیایی در پتروشیمی، ضرورت داشته و محصولاتی که تولید می شود نیاز به شرایطی مناسب و مکانی ایمن جهت انجام واکنش های شیمیایی دارد، الزام استفاده از انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی و دیگر مناطق صنعتی، احساس می شود. از همین روست که بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی ، با بهترین امکانات و دانش روز دنیا، تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را به بازار عرضه می کنند.

برترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی، نفت و گاز

نسیم مبدل

گروه صنعتی نسیم مبدل، فعالیت خود را در تولید انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی از سال 1364 شروع نموده و توانست با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و به روز شده، انواع مبدل های پوسته و لوله و مبدل های هوا خنک را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. این شرکت که از بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی می باشد، اکنون یکی از برندهای موفق در منطقه شناخته شده است. شما می توانید در خصوص کاربردهای مبدل های حرارتی در صنعت مشاوره های لازم را از این شرکت دریافت کنید.

فاتح صنعت

شرکت فاتح صنعت در زمینه تولید انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی فعالیت داشته که محصولات با کیفیت بالای این شرکت، جهت تبادل حرارت و ممانعت از اتلاف انرژی در فرآیندهای پتروشیمی کاربرد خواهد داشت. شما می توانید در خصوص کاربردهای مبدل های حرارتی در صنعت های مختلف به ویژه پتروشیمی، با کارشناسان این شرکت مشورت نمایید. حضور موفق این شرکت در بازارهای جهانی، آن را به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی معرفی می کند که قیمت هایی رقابتی را نیز ارائه می نماید.

ثنا مبدل توسعه پارس

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس، از دیگر شرکت های فعال در تولید انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی و انواع بویلر و مبدل های حرارتی صفحه ای بوده و با بهره مندی از مهندسین مجرب و متخصص خود، توانسته است در جهت استقلال کشور در واردات این تجهیزات گامی موثر بردارد. این که از شرکت های موفق در منطقه می باشد، اکنون از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی است که کیفیت بالای کالا را در برنامه تولید خود، حفظ کرده است.

پتروفرس

شرکت پتروفرس نیز در راستای ارائه محصولاتی با کیفیت بالا در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ارائه کاربردهای مبدل های حرارتی در صنعت پتروشیمی و پالایشگاهی، قدم برداشته و توانسته است پاسخگوی نیاز کشور و منطقه خاورمیانه شود. این شرکت با بهره گیری از دانش روز جهانی و بخش تحقیقات خود، انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی را در برنامه تولید و عرضه به بازارهای منطقه داشته است تا گامی موثر در خودکفایی کشور در این بخش از صنعت، بردارد.

فرآیند انرژی اطلس

شرکت فرآیند انرژی اطلس، از دیگر شرکت هایی است که از سال 1380 با توانمندی بالا و تخصص و تعهد پرسنل خود، محصولاتی مطابق با تکنولوژی های پیشرفته و مدرن را به بازار عرضه نماید که در این میان، انواع مبدل هاي حرارتي از جمله پوسته لوله، فين تيوب و فين پليت را در دستور کار تولید خود داشته و اکنون قادر است تا تولید انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی را در سطحی مطابق با استانداردهای جهانی ارائه نماید که آن را در لیست بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی قرار می دهد.

آساگروپ اصفهان

شرکت آساگروپ اصفهان از دیگر شرکت های تولید کننده ادوات مورد نیاز جهت ساخت مبدل‌ های حرارتی است که در انواع کاربردهای مبدل های حرارتی در صنعت شیمیایی، نفت و گاز و دیگر صنایع حساس تولید و عرضه می شود. این یکی از موفق ترین و بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی است که می توانید محصولاتی با درجه کیفی بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی را تهیه کنید که همراه با قیمت هایی رقابتی ارائه می شوند.

شوفاژ مخزن

گروه صنعتی شوفاژ مخزن، با سابقه ای طولانی در زمینه تولید انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی فعالیت داشته و در مدل های مختلفی همچون صفحه ای، پوسته-لوله، مستغرق و لوله ای و یا پوسته-کوئل، تولیدات خود را به بازار عرضه داشته است که در طبقه بندی های مختلف کاربرد دارد. این شرکت در لیست بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی قرار داشته و می تواند مشاور و راهنمایی مطمئن در ارائه کاربردهای مبدل های حرارتی در صنعت باشد.

گروه صنعتی هفت

گروه صنعتی هفت که به نام شرکت تصفیه پارسیان نیز شناخته می شود، از جمله شرکتهای فعالی است که در حوزه های مختلف مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت داشته و با بهره مندی از 30 سال سابقه فعالیت خود در تولید مخازن و مبدل های حرارتی، اکنون به عنوان یک برند مطمئن در کشور و منطقه شناخته شده و قادر است انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی و صنایع شیمیایی را به بازار عرضه کند. کیفیت بالا را از این شرکت که از بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی است، دریافت خواهید کرد.

دماتجهیز

دماتجهیز نیز یکی از شرکت های فعالی است که در سال 1382 تاسیس شده و توانسته است به عنوان یکی از شرکت های مرجع در تولید انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی در بازارهای داخلی و خارجی، شناخته شود. این شرکت که تمرکز خود را بر ارائه محصولاتی با استانداردهای بالای بین المللی گذاشته است، اکنون از بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی محسوب می شود. می توانید محصولات این شرکت را در بخش فروش، بررسی کنید.

فن گستر پویا

شرکت فن گستر پویا در زمینه تولید انواع مبدل حرارتی در پتروشیمی و هوا خنک فعالیت داشته که محصولات با کیفیت بالای این شرکت، جهت تبادل حرارت و ممانعت از اتلاف انرژی در فرآیندهای پتروشیمی کاربرد خواهد داشت. شما می توانید در خصوص کاربردهای مبدل های حرارتی در صنعت های مختلف به ویژه پتروشیمی، با کارشناسان این شرکت مشورت نمایید. حضور موفق این شرکت در بازارهای جهانی، آن را به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان مبدل حرارتی پتروشیمی معرفی می کند که قیمت هایی رقابتی را نیز ارائه می نماید.