نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت | سازندگان کنتور و تجهیزات اندازه گیری

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت آورده شده اند. در واقع این تجهیزات قادر هستند تا بارهای سنگین را با ولتاژهای بالا انتقال دهند. از این تجهیزات در پست های انتقال و ایستگاه های تولید برق استفاده می شود. سازندگان کنتور و تجهیزات اندازه گیری مطابق با استانداردهای جهانی، این تجهیزات را طراحی و عرضه می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت

تولیدکننده ترانسفورماتور قدرت ایران ترانسفو

بازرگانی ایران ترانسفو، یکی از بهترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت است که از سال 1383 در صنعت برق فعالیت داشته است. این شرکت تولید تامین و فروش انواع ترانسفورماتورهای توزیع روغنی و هرمتیک، ترانسفورماتورهای خشك رزینی، ترانسفورماتورهای ویـژه صنایع، ترانسفورماتورهای قدرت، پست های پیش ساخته توزیع و تجهیزات و لوازم جانبی ترانسفورماتور را در برنامه و خط تولید خود داشته است.

تولیدکننده ترانسفورماتور قدرت ایران ترانسفو

تولیدکننده ترانسفورماتور دانش پژوهان کاردان صنعت

دانش پژوهان کاردان صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت است که با نام کاردان ترانس در صنعت برق شناخته می شود. این شرکت که دارای سابقه فعالیت 15 ساله ددر تولید ترانسفورماتور و تجهیزات سبکه توزیع دارد، از تجهیزات تخصصی و تیم متخصص بهره می برد. این شرکت با ارائه خدمات پس از فروش و در نظر گرفتن قیمت مناسب، در پاسخگویی به تقاضای بازار موفق بوده و مشاوره های مهندسی را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد. می توانید ترانسفورماتورهای توزیع و ترانس های اندازه گیری ولتاژ و جریان فشار متوسط را با بهترین کیفیت از این برند خریداری کنید.

تولیدکننده ترانسفورماتور دانش پژوهان کاردان صنعت

سازنده تجهیزات اندازه گیری الکترو مبدل آرمان

شرکت الکترو مبدل آرمان، از سازندگان کنتور و تجهیزات اندازه گیری است که از سال 1394 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و محصولات خود را مطابق با استانداردهای جهانی به بازار عرضه کرده است. این شرکت که مطابق با استانداردهای تعیین شده سیستم مدیریت کیفیت را در مجموعه خود راه اندازی کرده است، توانسته است ترانسفورماتورهایی مورد تایید ارگانها را طراحی و تولید کرده و با ظرفیت تولید سالانه 24 هزار دستگاه، تولیدات خود را به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند.

سازنده تجهیزات اندازه گیری الکترو مبدل آرمان

ترانسفورماتورسازی کوشکن

شرکت ترانسفورماتورسازي کوشکن، از سازندگان کنتور و تجهیزات اندازه گیری است که ترانسفورماتورهای توزیع با بازده بالا را تولید کرده و از روش های تولید نوین برای ساخت آن ها استفاده کرده است. این شرکت که از مواد اولیه باکیفیت و قطعات مرغوب برای ساخت این تجهیزات استفاده می کند، ترانسفورماتورهای توزیع روغنی کم تلفات و ترانسفورماتورهای با طراحی خاص را مطابق با استانداردهای ملی به بازار عرضه می کند.

ترانسفورماتورسازی کوشکن

سازنده کنتور آریا ترانسفو

گروه صنعتی آریا ترانسفو، یکی از بهترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت است که مجموعه هفت شرکت موفق در این حوزه بوده و مطابق با تقاضای بازار داخلی و خارجی، ترانسفورماتورهایی با کیفیت و راندمان بالا را تولید می کند. این شرکت که از دانش فنی و تکنولوژی شرکت های معتبر اروپای غربی بهره می برد، ماشین آلات و تجهیزات مدرنی را راه اندازی کرده است تا بتواند انواع ترانسفورماتورهای توزیع را ارائه کند.

سازنده کنتور آریا ترانسفو

تولیدکننده ترانسفورماتور مبدل سازان ژرف اندیش

شرکت مبدل سازان ژرف اندیش، از سازندگان کنتور و تجهیزات اندازه گیری است که با اندوخته تجربه 30 ساله خود، ترانسفورماتورهایی با کاربری متفاوت را همراه با ترانسهای سوئیچینگ را به بازار عرضه می کند. این شرکت که از ماشین آلات پیشرفته صنعتی بهره می برد،  طراحی و ساخت انواع ترانسفورماتور را با نام تجاری ترانس فاران توسعه داده است. این شرکت از قطعات استاندارد شده برای ساخت تجهیزات خود بهره می برد.

تولیدکننده ترانسفورماتور مبدل سازان ژرف اندیش

سازنده تجهیزات اندازه گیری پارس شار بارز

شرکت پارس شار بارز، یکی از بهترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت است که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و با راه اندازی کارخانه خود، اقدام به خرید و نصب ماشین آلات مدرن در خط تولید خود کرده است. این شرکت ابتدا تولید انبوه ترانس را در برنامه خود قرار داد که تاییدیه توانیر را نیز کسب کرد. در ادامه با استفاده از سرمایه گذاری مناسب و به روز کردن تجهیزات، توانست محصولات خود را به بازار داخلی و خارجی عرضه کند.

سازنده تجهیزات اندازه گیری پارس شار بارز

کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو

شرکت نیرو ترانسفو از سازندگان کنتور و تجهیزات اندازه گیری است که از سال 1355 فعالیت خود را برای تولید انواع قطعات ترانسفورماتور شروع کرده و با تکیه بر سرمایه گذاری مناسب و ارتقا سطح کیفیت کالای خود، توانسته به یکی از معتبرترین کارخانجات این صنعت تبدیل شود. ضمن آنکه خط تولید و ماشین آلات خود را نیز به روز کرده تا کیفیت محصولاتش را ارتقا دهد. این شرکت که از مهندسین و تکنسین های با تجربه بهره می برد، در خط تولید خود و در جهت کاهش تلفات شبکه توزیع، مطابق با استانداردهای تعیین شده، اقدام به تولید انواع ترانسفورماتور و دیگر تجهیزات مشابه نموده است.

کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو

تولیدکننده ترانسفورماتور قدرت الکتروپژواک آرین

الکتروپژواک آرین، یکی از بهترین تولیدکنندگان ترانسفورماتورهای قدرت است که در صنعت برق فعالیت های خود را گسترش داده و انواع ترانسفورماتورهای اندازه گیری را که شامل ترانسفورماتور ولتاژ و جریان فشار متوسط و ضعیف می شود تولید نمود. در این راستا، محصولات خود را طبق استاندارد بین المللی IEC تولید کرده و در طی 35سال فعالیت خود به موفقیت های زیادی در این صنعت دست یافته است.

تولیدکننده ترانسفورماتور قدرت الکتروپژواک آرین

شرکت پارمین صنعت پارت

شرکت پارمین صنعت پارت، از سازندگان کنتور و تجهیزات اندازه گیری است که با تکیه بر تیم مهندسی خود و امکانات و تکنولوژی پیشرفته در این بخش از صنعت برق، به موفقیت های زیادی در بازارهای داخلی و خارجی دست یافته است. این شرکت در راستای رضایت مشتریان خود، برنامه آموزش و نظارت دوره ای از این تجهیزات را نیز ارائه می کند.

شرکت پارمین صنعت پارت