نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی

دستگاه های بسته بندی برای بسته بندی محصولات یا قطعات مورد استفاده قرار می گیرند. آنها شامل تجهیزاتی هستند که در سطوح مختلف اتوماسیون شکل می‌دهند، پر کرده، مهر و موم  و بسته‌بندی می‌کنند. ماشین آلات بسته بندی همچنین شامل مرتب سازی، شمارش و انباشته خواهد شد.

تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی ، انواع مختلفی را در دست تولید دارند. کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی ، خدمات یکپارچه‌سازی را ارائه می‌کنند و می‌توانند به مشتریان کمک کنند تا تجهیزات جدید را در خطوط تولید موجود ادغام کنند یا به راه ‌اندازی تجهیزات کمک نمایند.

ضمن آنکه شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی ، ماشین های بچینگ را نیز ارائه می دهند که در خطوط تولید، مواد را برای پردازش یا بسته بندی آماده می کنند. ماشین‌ های بسته بندی ‌کننده برای جعبه ها طراحی شده‌اند.

این دستگاه ها، عمدتا دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک در دسترس هستند. انواع ماشین آلات عبارتند از: ماشین آلات تمیز کردن و ماشین آلات استریل کننده، ماشین آلات ترکیب، ماشین آلات ترکیب، ماشین آلات شمارش، ماشین آلات پرکن و ماشین آلات شکل دهی که از سوی بهترین تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی ، تولید و به بازار عرضه می شود.

برترین تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی

تیغه های فولادی

شرکت تیغه های فولادی ، به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی در ایران مطرح است که موفقیت های زیادی را از سال 1344 کسب نموده و اقدام به تولید و ساخت تیغه های صنعتی مربوط به ماشین آلات بسته بندی نموده است. این شرکت تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی است، کمک موثری را به صنعت چاپ و بسته بندی داشته و با بهره مندی از کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی خود، خدمات شایسته ای را به این صنعت، ارائه نموده است.

کامران صنعت پایدار ایرانیان

از دیگر شرکت های موفق که در لیست برترین تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی است، شرکت کامران صنعت پایدار ایرانیان است که با تکیه بر دانش روز دنیا و تجهیزاتی مدرن، تولید دستگاه های مربوط به صنعت چاپ و بسته بندی را در دستور خود قرار داده و اکنون از شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی در ایران و سطح منطقه است.

کارتن سازی میهن

شرکت کارتن سازی میهن ، از جمله شرکت های موفق است که با استفاده از سریع ترین و پیشرفته ترین تجهیزات، اقدام به تولید در صنعت بسته بندی نموده و یکی از موثرترین شرکتها در راستای کمک به  تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی و دیگر فعالان این حوزه از صنعت است. محصولات این شرکت، به کشورهای منطقه صادر شده و به جهت کیفیت بالا، مورد توجه بوده و دارای اعتبار بالایی است.

شاد مهر

از دیگر شرکت هایی که نامی بلند آوازه در این صنعت دارد، شرکت شاد مهر است که با کمک دانش فنی و تخصص پرسنل خود و تجهیزاتی پیشرفته، به یکی از شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی در ایران تبدیل شده است. کیفیت و استانداردهای لازم در تجهیزات این شرکت به کار گرفته شده است تا بتواند به عنوان یکی از تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی مطرح شود. کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی این شرکت، در مدت زمانی کوتاه، با ظرفیت تولید بالایی راه اندازی گردید.

افق قطعات آسیا

شرکت افق قطعات آسیا نیز از دیگر تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی موفقی است که دارای تجربه دیرینه در صنعت چاپ و بسته بندی بوده و خدمات بازرگانی و تولید خود را به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی در سطح جهان و منطقه عرضه داشته است. به گونه ای که ماشین آلات چاپ این شرکت در کشورهایی همچون آلمان، افغانستان و … نیز در حال بهره برداری است. ظرفیت بالای تولید ماشین آلات و کیفیت مناسب تولید در کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی آن را به برندی معتبر تبدیل کرده است.

ارگ سیستم

شرکت ارگ سیستم نیز از دیگر شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی در سطح منطقه است که فعالیت خود را در صنعت بسته بندی و چاپ ارائه نموده و در حوزه چاپ دیجیتال نیز از نام های آشنا می باشد. ماشین آلات چاپ این کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی ، به بازارهای منطقه صادر شده و همواره با بهترین کیفیت تولید، در میان دیگر رقبا، ظاهر شده است.

ماشین سازی آدا کارنو

ماشین سازی آدا کارنو نیز با بهره مندی از کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی در ظرفیتی بالا و تولید انواع ماشین آلات در حوزه تولید و بسته بندی در دسته های، چاپ ، لمینت ، کوتینگ و برش محصول یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی است که با خلاقیت و تجربه تیم طراحی، تحقیق و توسعه خود، به جایگاه ارزشمندی در بازار داخلی و خارجی رسیده و از تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی نام آشنا در منطقه می باشد.

کامل برچسب پرند

شرکت کامل برچسب پرند نیز از تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی برتر و شناخته شده است که در صنعت چاپ لیبل ایران و ماشین آلات آن، اعتبار لازم را کسب نموده است. این یکی از برندهای معتبر در منطقه است که کمک موثری را به شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی کرده و محصولاتی با کیفیت را در اختیار فعالان این حوزه قرار داده است.

پیشرو کاغذ نگار پارس (پارک پک)

شرکت پیشرو کاغذ نگار پارس از سال 1393 با نام تجاری پارس پک فعالیت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی در منطقه آغاز نموده و اکنون از شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی است که با ظرفیتی بالا و دریافت گواهینامه های لازم، در خدمت فعالان و انواع کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی می باشد.

نوآوران ماشین

شرکت نوآوران ماشین نیز از دیگر شرکت های معتبر و نام آشنا در لیست بهترین تولید کنندگان ماشین آلات چاپ و بسته بندی است که با کسب تجربه و دانش روز دنیا، همواره تولیداتی با تکیه بر تحقیق و توسعه به بازار راهی نموده است. کارخانه تولید ماشین آلات بسته بندی نیز به تجهیزاتی پیشرفته مجهز شده است و از سال 1394 تا کنون، از موفق ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی بوده است که اولین خطوط پاستیل در ایران را راه اندازی نموده است.