نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست | بهترین برندهای تولید ترمیم کننده پوست

تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست، با استفاده از فرمولاسیون مناسب پوست های خشک، حساس و چرب، انواع کرم و ژل را تولید می کنند. می توان از بهترین برندهای تولید ترمیم کننده پوست، محصولاتی بر پایه گیاهی را تهیه نمود تا همواره سلامت و درخشندگی پوست را حفظ کرد. در اینجا برخی از فعالان این بخش از صنعت آرایشی بهداشتی معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست

تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست آروین ملل زرین

دوکارژابیز که به عنوان زیر مجموعه ای از هولدینگ آروین ملل زرین فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست که دارای گواهی نامه بین اللملی در خصوص خط تولید پیشرفته و تنوع محصولات است. این شرکت با تغییراتی که در شرایط اقتصادی پشت سر گذاشته توانسته است با بسته بندی های متفاوت و متنوع، اقدام به تولید انواع محصولات در حوزه آرایشی بهداشتی نماید.

تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست آروین ملل زرین

برند تولید ترمیم کننده پوست فروغ آریا گستر

شرکت تولیدی فروغ آریا گستر، یکی از برندهای تولید ترمیم کننده پوست است که فعالیت خود را از سال 1386 در حوزه سلامت و زیبایی پوست برداشته و با اندوخته از تجربه و تخصص در این حوزه، محصولاتی متنوع و استاندارد شده را به بازار راهی کند. این شرکت که از بخش تحقیقات فنی بهره می برد، محصولاتی با کیفیت را با استفاده از مواد اولیه اروپایی تولید کرده و با قیمت مناسب به فروش می رساند.

برند تولید ترمیم کننده پوست فروغ آریا گستر

تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست به آوران آرش

شرکت به آوران آرش، یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست است که دارای سابقه ای 15 ساله در این حوزه بوده و با بهره مندی از پرسنل متخصص، دانش و تکنولوژی روز و فناوری آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته اروپایی و کانادایی توانسته است محصولاتی با کیفیت و استاندارد شده را در حوزه های مراقبت از پوست، دارویی و آرایشی و بهداشتی به بازار عرضه نماید.

تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست به آوران آرش

برند تولید ترمیم کننده پوست بانی طب آریا

شرکت بانی طب آریا، یکی از برندهای تولید ترمیم کننده پوست است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و محصولاتی جدید در حوزه نانو و آنیونیک را در برنامه تولیدات خود قرار دهد. این شرکت که دارای تجهیزات پیشرفته و آزمایشگاه تحقیقاتی مدرن است، محصولات دانش بنیان را با هدف کاهش ایجاد حساسیت های پوستی طراحی و تولید نموده است که از بالاترین سطح کیفیت و استانداردهای ملی و بین المللی برخوردار می باشد.

برند تولید ترمیم کننده پوست بانی طب آریا

شرکت دینا کالا

شرکت دینا کالا، یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست است که مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی، محصولات با کیفیت بالایی را در حوزه صنعت آرایشی بهداشتی تولید کرده و به فروش می رساند. این شرکت همواره سلامت و زیبایی پوست را در اولویت تولید محصولات خود داشته و در محیطی بهداشتی تولیدات خود را توسعه می دهد.

شرکت دینا کالا

تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست ستاره درخشان مهرآسا

شرکت ستاره درخشان مهرآسا که با نام برند سدما فعالیت دارد، یکی از برندهای تولید ترمیم کننده پوست است که در ظرفیت بالا و با هدف ایجاد سلامت بیشتر پوست، محصولات خود را توسعه داده است. استفاده از مواد اولیه مرغوب و بخش آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته و ماشین آلات مدرن، باعث شده است که تولیدات این برند به یکی از محصولات پرفروش تبدیل شود.

تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست ستاره درخشان مهرآسا

برند تولید ترمیم کننده پوست ارکا فراشیمی قشم

ارکا فرا شیمی قشم، یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست است که از سال 1399 فعالیت خود را شروع کرده و در حوزه مراقبت و حفظ سلامتی پوست و مو تولیدات خود را گسترش داده است. این شرک که از فرمول های به روز شده و استاندارد انواع محصولات مانند کرم و ژل بهره می برد، توانسته است سهم بالایی از بازار را از آن خود کند.

برند تولید ترمیم کننده پوست ارکا فراشیمی قشم

تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست ارغوان دارو ایرانیان

شرکت ارغوان داروی ایرانیان، یکی از برندهای تولید ترمیم کننده پوست است که از سال 1396 در حوزه مراقبت از پوست و مو تولیدات خود را به عنوان محصولاتی با کیفیت بالا به بازار عرضه کرده است. این شرکت که با نام تجاری ماسینکس فعالیت دارد، از پرسنلی متخصص و تجهیزات پیشرفته بهره برده است تا محصولاتی را تولید نماید که مورد تایید متخصصان پوست باشد. استفاده از فرمولاسیون مناسب که نتیجه تلاش متخصصان آزمایشگاه های فرانسه و ایران است، باعث شده است تا محصولاتی مرغوب و موثر به بازار عرضه شود.

توتولیدکننده محصولات مراقبت از پوست ارغوان دارو ایرانیان لیدکننده محصولات مراقبت از پوست ارغوان دارو ایرانیان

برند تولید ترمیم کننده پوست شکوه دارو اکسیر

شکوه دارو اکسیر که با نام تجاری هیشو فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست است از علم نوین داروسازی بهره برده و با تیمی از متخصصان و کارشناسان، اقدام به تولید محصولات بهداشتی درمانی کرده است که ساختاری جدید از محصولات مراقبتی از پوست بوده و تاثیرگذاری بالایی را به خود اختصاص داده است.

برند تولید ترمیم کننده پوست شکوه دارو اکسیر

شرکت لابراتوار دکتر اخوی

شرکت لابراتوار دکتر اخوی، یکی از برندهای تولید ترمیم کننده پوست است که در این حوزه دارای سابقه درخشان بوده و از سال 1369 در حوزه تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت های خود را توسعه داده است. این برند که با شرکت های بزرگ آرایشی بهداشتی همکاری دارد، برندهایی همچون پرایم، سی گل، فارمد و دیپ سنس را در لیست تولیدات خود دارد.

شرکت لابراتوار دکتر اخوی