نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق | سازندگان پوشش ضد حریق

یکی از الزامات مهمی که در بسیاری از سازه ها به آن نیاز است، تجهیزاتی است که تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق آن را طراحی و عرضه می کنند. امروزه سازندگان پوشش ضد حریق، کمک زیادی به ایجاد ایمنی در ساختمان ها و سلامت افراد می کنند. در اینجا برخی از فعالان این بخش از صنعت را معرفی کرده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه بهداشت، ایمنی و محیط کار در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق

تولیدکننده سیستم های اعلان و اطفا حریق آترین رادمهر

شرکت آترین راد مهر یکی از بهترین تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق است که قطعات و تجهیزات مربوط به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را از سال 1390 تامین نموده و اقدام به تولید سیستم های ایمنی و آتش نشانی کرده است. این شرکت که پیشرفت های زیادی در این عرصه داشته است، محصولات خود را به صنایع بزرگی همچون پالایشگاه ها، فرودگاه ها، بیمارستان ها و صنایع خودرویی عرضه نموده است.

تولیدکننده سیستم های اعلان و اطفا حریق آترین رادمهر

سازنده پوشش ضد حریق آدر توان نامی

شرکت آدر توان نامی، یکی از سازندگان پوشش ضد حریق و تجهیزات اطفا و اعلام حریق است که طراحی مدل های مختلفی از این تجهیزات را در دست دارد. استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، مواد اولیه با کیفیت بالا و بخش کنترل کیفی این شرکت، باعث شده است که محصولات این شرکت در بهترین سطح کیفی در تولیدات خود بوده و دارای قیمت مناسب عرضه می شود.

سازنده پوشش ضد حریق آدار توان نامی

تولیدکننده سیستم های اطفا حریق آذرلیوپاد

شرکت آذر لیوپاد، یکی از بهترین تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق است که به صورت تخصصی و با سابقه ای 10 ساله در حوزه طراحی مشاوره و تامین تجهیزات ایمنی و ضد انفجار فعالیت کرده و در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به جایگاه ویژه ای دست یافته است. استفاده از سیستم های نظارتی و مدیریت بالا در این شرکت، باعث شده است که در پروژه های ملی از جمله نیروگاه ها، پتروشیمی و پالایشگاه ها فعالیت های گسترده ای داشته باشد.

تولیدکننده سیستم های اطفا حریق آذرلیوپاد

تجهیز آمیتیس کیان

شرکت تجهیز آمیتیس کیان که با نام تجاری تاک فعالیت دارد، یکی از سازندگان پوشش ضد حریق است که با تکیه بر دانش فنی به روز و متخصصین خود، اقدام به طراحی و اجرای تجهیزات ایمنی در پروژه های بزرگی همچون صنایع فولاد و نفت، گاز و پتروشیمی نموده است که تمامی آنها مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

تجهیز آمیتیس کیان

سازنده پوشش ضد حریق ساختار انرژی ژرف

شركت ساختار انرژی ژرف، یکی از بهترین تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق است که فعالیت خود را در حوزه تجهیزات ایمنی از سال 1387 شروع کرده و با تکیه بر کارشناسان متخصص و با تجربه خود و بخش نظارت قوی شرکت، به یکی از شرکت های برتر در این حوزه تبدیل شده است. می توانید مشاوره و اجرای سیستم های ایمنی را به این شرکت بسپارید. تمامی تجهیزات مطابق با استانداردهای معتبر بین المللی طراحی و تولید شده است.

سازنده پوشش ضد حریق ساختار انرژی ژرف

تولیدکننده سیستم های اعلان و اطفا حریق نگهبان

شرکت نگهبان، یکی از سازندگان پوشش ضد حریق است که در این حوزه تجربه و سابقه ای بالا داشته و به عنوان یک شرکت دانش بنیان در نیروگاه ها، پایشگاه ها، پتروشیمی و نفت و گاز، فعالیت گسترده ای داشته است. این شرکت که دارای سابقه ای 40 ساله در این عرضه است، همواره از دانش فنی به روز شده بهره برده و با مشارکت شرکت های اروپایی معتبر در این حوزه همکاری داشته است تا سیستم ها و تجهیزات مربوط به اطفاء حریق را با بهترین کیفیت ارائه نماید.

تولیدکننده سیستم های اعلان و اطفا حریق نگهبان

سازنده پوشش ضد حریق مهندسی ایمن تیار

شرکت مهندسی ایمن تیـار، یکی از بهترین تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و با سابقه ای بیش از 20 سال، در حوزه تامین، تولید و راه اندازی سیستم های ایمنی فعالیت خود را توسعه داده است. تجربه فنی و دانش به روز شده به این برند کمک کرده است تا در این حوزه، به برندی نام آشنا تبدیل شود.

سازنده پوشش ضد حریق مهندسی ایمن تیار

همیار انرژی

مجموعه همیار انرژی، یکی از سازندگان پوشش ضد حریق است که فعالیت خود را در حوزه تولید و اجرای سیستم های اطفاء حریق از سال 1389 شروع کرده است. این شرکت که در حوزه آتش نشانی برند معتبر است، تولیداتی مطابق با استانداردهای جهانی داشته و ایمنی لازم را برای کاربران فراهم می کند.

همیار انرژی

تولیدکننده سیستم های اعلان حریق گیلان میکا

مجموعه گیلان میکا، یکی از شرکت های معتبر در کنار تولیدکنندگان سیستم های اعلان و اطفا حریق است که فعالیت خود را از سال 1349 در خصوص پوشش های ضد حریق شروع کرده و با استفاده از معدن ورمیکولیت خود که از مواد اولیه پوشش های مقاوم حریق است، توانسته است از سال 1364 به یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در این حوزه تبدیل شده و در صنعت نفت و گاز فعالیت های گسترده ای داشته باشد.

تولیدکننده سیستم های اعلان حریق گیلان میکا

سازنده پوشش ضد حریق پارمین ساویس

گروه پارمین ساویس یکی از سازندگان پوشش ضد حریق است که تولید و ارائه محصولات نسوز را در دست داشته و به دلیل کیفیت بالای این تولیدات، در کنار پاسخ به تقاضای بازار داخلی، بازار خارجی را پوشش داده است. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای بین المللی است.

سازنده پوشش ضد حریق پارمین ساویس