نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قیر و آسفالت | بهترین کارخانه های آسفالت ساز

امروزه به لطف عملکرد بهترین تولید کنندگان قیر و آسفالت ، اغلب جاده ها و خیابان های درون شهری، از پوشش مناسبی برخوردار هستند. بهترین کارخانه های آسفالت ساز ، از نفت خام برای تولید قیر استفاده می کنند. این در حالی است که در برخی از مناطق، آسفالت های مصنوعی استفاده شده است که دارای ترکیبی از هیدروژن و کربن، به همراه کمی گوگرد و نیروژن است. به دلیل دستیابی به منابع طبیعی نفت، تولید قیر و آسفالت در بهترین کیفیت انجام می شود. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قیر و آسفالت در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان قیر و آسفالت

تولید کننده قیر و آسفالت پترو آرتون

یکی از بهترین تولید کنندگان قیر و آسفالت ، شرکت پترو آرتون است که با سابقه ای پانزده ساله در این حوزه فعالیت داشته و به عنوان یکی از شرکت های مطرح در این صنعت، اقدام به تولید انواع قیر و عایق های مختلف بر پایه نفتی نموده است. این شرکت که در تولیدات وابسته قیر فعالیت می نماید، با ظرفیت بالایی محصولات خود را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می نماید.

تولید کننده قیر و آسفالت پترو آرتون

کارخانه آسفالت ساز انصار هویزه

شرکت انصار هویزه، یکی از بهترین کارخانه های آسفالت ساز است که از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرده و در تجارت فرآورده های نفتی مانند نفتا، گازوئیل و قیر به عنوان یکی از شرکت های موفق، عمل می نماید. بدین ترتیب، توانسته است با توسعه فعالیت های خود، به بازارهای بین المللی نیز راه پیدا کند. این شرکت با پالایشگاه های داخلی و خارجی همکاری داشته و کارگاه های تولید موفقی را راه اندازی نموده است.

کارخانه آسفالت ساز انصار هویزه

تولید کننده قیر و آسفالت فناور گستر پیمان

تیم مهندسی فناور گستر پیمان، یکی از بهترین تولید کنندگان قیر و آسفالت است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و در زمینه طراحی و مهندسی واحد های صنعتی و پالایشگاهی محصولات خود را توسعه داده است. هدف این شرکت، ارائه خدمات در صنعت قیر و عایق است که با بالاترین استانداردها و به صورت مهندسی سازی شده، تولید و ارائه گردد. از همین رو، موفقیت های زیادی را در این بخش از صنایع نفتی، کسب نموده است.

تولید کننده قیر و آسفالت فناور گستر پیمان

کارخانه آسفالت ساز دانش رویان یکتا ماندگار

شرکت ماندگار، یکی از بهترین کارخانه های آسفالت ساز و مهندسی است که به صورت تخصصی روسازی های بتنی و آسفالتی، را راه اندازی و تولید می نماید. این شرکت که از فناوری های نوین بهره می برد، با کاربردی کردن آنها، اقدام به گسترش این تولیدات نموده و در بازارهای خارجی و ایرانی، فعالیت های خود را گسترش داده است. مدیران این شرکت، با نگاه به توسعه فعالیت های خود، سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت بالاتر دارد.

کارخانه آسفالت ساز دانش رویان یکتا ماندگار

تولید کننده قیر و آسفالت جذب ستاره

یکی از بهترین تولید کنندگان قیر و آسفالت که موفقیت های زیادی را کسب کرده و با کیفیت ممتاز، انواع قیر و آسفالت و عایق های مرتبط را به بازار عرضه کرده است، شرکت جذب ستاره است که نامی آشنا در بازارهای بین المللی بوده و به صورت حرفه ای و تخصصی، اقدام به صادرات محصولات خود نموده است. به گونه ای که قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد.

تولید کننده قیر و آسفالت جذب ستاره

کارخانه آسفالت ساز رائیکا راه گستر

شرکت رائیکا راه گستر، یکی از بهترین کارخانه های آسفالت ساز است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و در زمینه تولید و توزیع انواع قیرهای امولسیونی فعالیت نموده است. این شرکت، توانسته است در ادامه فعالیت های موفق خود، انواع امولسیون را به کشورهایی همچون ترکمنستان، ارمنستان و عراق صادر نماید. این شرکت دانش بنیان، با استفاده از افزودنی های مناسب به قیر و آسفالت، تولید تخصصی انواع قیرهای محلول را به فعالیتهای خویش افزوده است.

کارخانه آسفالت ساز رائیکا راه گستر

قیران پخش ستاره ایرانیان

شرکت نفت قيران پخش ستاره ایرانیان، یکی از بهترین تولید کنندگان قیر و آسفالت است که فعالیت خود را از سال 1357 شروع کرده و با تولید قیرهای ساختمانی  به صورت فله و بشکه نموده است. در سال 1390 با افزایش کیفیت محصولات تولیدی فراتر از استانداردهای ملی و جهانی توانسته است ضمن ارائه محصولاتی با کیفیت بالا در بازار داخلی، صادرات آن ها را نیز برنامه ریزی نماید.

قیران پخش ستاره ایرانیان

تولید کننده قیر و آسفالت قیر برنت پارس

شرکت قیر برنت پارس، یکی از بهترین کارخانه های آسفالت ساز و تولید کننده قیر است که به جهت بهبود کیفیت قیر و بالا بردن عمر آسفالت، خدمات گسترده ای را به بازار عرضه کرده است. این شرکت با بهره مندی از دانش فنی و تکنولوژی های روز دنیا در خصوص تولید انواع قیرهای اصلاح شده با پودر لاستیک و پلیمری اقدام نموده و محصولاتی با کیفیت بالا را به بازارهای داخلی و خارجی وارد نموده است.

تولید کننده قیر و آسفالت قیر برنت پارس

کارخانه آسفالت ساز بام گام عایق

شرکت بام گام عایق، یکی از بهترین تولید کنندگان قیر و آسفالت است که فعالیت خود را در سال 1376 شروع کرده و عایق های رطوبتی را طراحی و تولید نموده و به بازارهای بین المللی عرضه نموده است. محصولات این شرکت، از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

کارخانه آسفالت ساز بام گام عایق

شرکت پاکسار شن

شرکت بین‌ المللی پاکسارشن یکی از بهترین کارخانه های آسفالت ساز است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ در زمینه تولید شن، ماسه و آسفالت شروع کرده و در بسیاری از پروژه های راهسازی سهم داشته است. این شرکت که دارای کارخانه های شن و ماسه و آسفالت با ظرفیت بالا می باشد، اعتبار بالایی را در این بخش از صنعت دارد.

شرکت پاکسار شن