نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک

بهترین لواشک و ترشک صادراتی از میوه های گیلاس، آلبالو، زردآلو، انار، زرشک به دست می آید. این محصولات را می توان به صورت عمده خریداری کرد. آنها از میوه خشک تهیه می شوند. میوه خشک پس از خرید شسته و در قابلمه های بزرگی جوشانده می شود. سپس، در کارخانه تولید لواشک و ترشک ، افزودنی هایی مانند جوهر لیمو و مقداری رنگ خوراکی به آن اضافه می شود.

تولید لواشک در ایران یکی از مشاغل پرطرفدار است که بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک را به خود اختصاص داده است. به طوری که بسیاری از آنان اکنون اقدام به فروش عمده لواشک و ترشک در بازارهای داخلی و خارجی کرده و سودآوری مناسبی را کسب نموده است.

برای تولید این نوع از خوراکی ها، ابتدا میوه را با آب فراوان روی حرارت می پزند تا نرم شود. اگر میوه رسیده باشد، نیازی به آب ندارد. بعد از اینکه میوه ها نرم شدند با پرس آن ها را له کرده و از صافی رد می کنند. سپس، دوباره روی گاز گذاشته و مقداری شکر و نمک اضافه می نمایند. این محصول باید چند دقیقه ای روی حرارت باشد تا تمامی چاشنی های آن به خوبی مخلوط شود.

بسیاری از خواص میوه ها مانند فیبر و رنگدانه های آنتی اکسیدانی در لواشک میوه نیز وجود دارد و نمک های میوه  تازه که به لواشک یا آلو تبدیل می شوند، نه تنها کاهش نمی یابند، بلکه با جوشاندن، تغلیظ و افزایش می یابند. امروزه با تغییر شرایط کاری و مشغله های افراد، آنها نمی توانند هر روز میوه با خود به محل کار ببرند، اما می توانند مقداری برگ خشک آلو، هلو، زردآلو یا لواشک را در جیب خود بگذارند و در طول روز از انواع لواشک و ترشک با ارزش غذایی بالا استفاده کنند.

برترین تولید کنندگان لواشک و ترشک

ترشی کام مرند(ترشی سون)

شرکت ترش کام مرند که با نام تجاری ترشی سون فعالیت دارد، یکی از بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک در بازارهای ایران و منطقه می باشد که از سال 1382 در ظرفیت بالایی از کارخانه تولید لواشک و ترشک خود اقدام به تولید کنسانتره ترشک نموده و اکنون محصولات خود را به صورت فروش عمده لواشک و ترشک و صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی عرضه می دارد. تولید لواشک در ایران در این برند، ارزش غذایی بالایی داشته و لواشک و ترشک صادراتی آن، در سطح جهانی، طرفداران زیادی دارد.

مایلی شبستر (لواشک قوماش)

شرکت مایلی شبستر نیز کارخانه تولید لواشک و ترشک موفق ایرانی است که با نام تجاری قوماش فعالیت داشته و یکی از بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک در سطح منطقه خاورمیانه می باشد. این شرکت در راستای حفظ سلامت محصول و ارتقاء سطح کیفی آن قدم برداشته و تولید لواشک در ایران را در بهترین کیفیت به بازار عرضه می کند. لواشک و ترشک صادراتی این برند، می تواند از دیگر رقبا، متمایز شود.

ترش افشان کیمیا (همپا)

شرکت صنایع غذایی ترش افشان کیمیا نیز از بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک است که با استفاده از ظرفیت بالای کارخانه و ماشین آلات پیشرفته ، اقدام به تولید لواشک در ایران نموده است و محصولات کارخانه تولید لواشک و ترشک را بر اساس ذائقه های مختلفی، مجهز نموده است. انواع آلوچه و لواشک های سالم و طبیعی، در این کارخانه، تولید و بسته بندی شده و به عنوان لواشک و ترشک صادراتی ارسال می شود.

صنایع غذایی فافا

از دیگر شرکت های موفق در تولید لواشک در ایران ، صنایع غذایی فافا می باشد که در کارخانه تولید لواشک و ترشک خود، لواشک فرآوری شده را تولید کرده و در بازارهای بین المللی در بهترین کیفیت عرضه می دارد. لواشک و ترشک صادراتی این برند، طرفداران زیادی در بازارهای بین المللی داشته و به عنوان یک برند ممتاز و یکی از بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک شناخته می شود. فروش عمده لواشک و ترشک در شرایطی ایده آل صورت می گیرد.

پیروز نوشین آفرین (برند شاخسار و کامیار)

شرکت پیروز نوشین آفرین  که با نام برندهای شاخسار و کامیار در زمینه تولید لواشک در ایران فعالیت دارد، فعالیت خود را در تبریز و از سال 1382 شروع کرده و اکنون یکی از بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک می باشد که با تکیه بر تخصص پرسنل خود و تجهیزاتی مدرن، لواشک و ترشک صادراتی را در ظرفیتی بالا، تولید و عرضه می کند.

مهرگستران طعم ساز ( ترش طعم راناس)

شرکت مهرگستران طعم ساز نیز از دیگر شرکت های موفقی است که در کارخانه تولید لواشک و ترشک با ظرفیت بالا فعالیت داشته و برای تولید لواشک در ایران در سلامت کامل و مناسب ذائقه های مختلف، از باعات آذربایجان بهره مند شده و میوه هایی سالم و تازه را برای لواشک و ترشک صادراتی خود استفاده می کند. این شرکت کیفیت بالایی را در محصولات به کار بسته و به حتم یکی از بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک در ایران و خاورمیانه خواهد بود.

کارخانه لواشک آلیش

کارخانه تولید لواشک و ترشک آلیش از دیگر برندهای معتبر و شناخته شده است که در ظرفیت های بالا، آلوچه، لواشک و ترشک صادراتی را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. این شرکت که فروش عمده لواشک و ترشک را نیز در دستور کار خود دارد، از ظرفیتی مناسب استفاده کرده و بهترین محصولات را تولید نموده و اکنون در لیست بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک می باشد.

لواشک نازلی

لواشک پذیرایی شرکت نازلی نیز از دیگر محصولات برجسته ای است که توسط کارخانه تولید لواشک و ترشک نازلی تولید شده و مطابق با استانداردهای جهانی بوده و دارای سیب سلامت می باشد. لواشک و ترشک صادراتی این کارخانه ارزشمند، دارای طعم های متفاوت و دلچسبی است که به صورت فروش عمده لواشک و ترشک و خرده فروشی در بازارهای داخلی و منطقه عرضه می شود. این شرکت تولید لواشک در ایران را با قیمتی مناسب به بازار راهی می کند.

لواشک شیخ بابا

لواشک شیخ بابا نیز به عنوان لواشک و ترشک صادراتی دربسته بندی های مختلف به بازار راهی شده است. این شرکت که فروش عمده لواشک و ترشک را نیز در دستور کار خود دارد، توانسته است محصولات خود را در کیفیت و قیمت مناسب به بازارهای داخلی و منطقه ارسال کرده و اکنون با ظرفیت بالای تولید لواشک در ایران ، از موفق ترین  و بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک شناخته شود.

سوغات طلایی زاگرس (لواشک شاتلو)

شرکت سوغات طلایی زاگرس که با برند لواشک شاتلو در بازارهای داخلی و خارجی شناخته می شود، اکنون با استفاده از بهترین مواد اولیه و میوه هایی سالم و تازه، یکی از بهترین تولید کنندگان لواشک و ترشک محسوب می شود. تولید لواشک در ایران را در سطح کیفی ممتاز دنبال کرده و فروش عمده لواشک و ترشک را در برنامه دارد.