نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان شیرینی و شکلات

یکی از خوراکی های پرطرفدار در تمامی دنیا، شکلات است که در طعم های مختلفی تولید و عرضه می شود. تولید شکلات در شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات ، از دانه‌های میوه درختان کاکائو برداشت می‌شوند و سپس تخمیر شده تا به بزرگترین کارخانه تولید شیرینی و شکلات در سراسر جهان ارسال شوند. این ماده اصلی مورد استفاده برای تهیه شکلات است، اما ترکیبات دیگری نیز وجود دارد که به ایجاد آن طعم گاهی شیرین و گاهی تلخ کمک می کند.

موادی همچون پودر کاکائو یا کره، شیرتغلیظ شده، قند، وانیل، دارچین، میخک، زنجبیل، لسیتین سویا، عسل، کارامل و نعناع، بادام، گردو و سایر مغزها را می توان در شکلات یافت که در تولید انواع شیرینی و شکلات استفاده می شود. امروزه بهترین برندهای شکلات در ایران محصولاتی متنوع را به بازارهای جهانی صادر می کنند که دارای طرفداران زیادی است.

برترین تولید کنندگان شیرینی و شکلات

گروه صنعتی مینو

گروه صنعتی مینو، مجهز به بزرگترین کارخانه تولید شیرینی و شکلات است که با 60 سال فعالیت موثر در این حوزه، یکی از بهترین برندهای شکلات در ایران است که تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. می توان گفت این برند، از معدود شرکت هایی است که تولید انواع شیرینی و شکلات را در ایران، به شکل صنعتی شروع نموده است.

برند مینو اکنون از شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات در سطح منطقه می باشد که با تنوع مزه ها، محبوبیت بالایی را از آن خود کرده است. تنوع بالای محصولات در این برند، آن را در سطح جهانی، به یکی از محبوب ترین برندهای مطرح در تولید شیرینی و شکلات تبدیل کرده است.

بیسکولارج (درنا)

گروه کارخانجات صنایع غذایی بیشکولارج (درنا) یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در تولید انواع شیرینی و شکلات است که انواع پودر کیک و ژله را در طعم و مزه متنوعی به بازار عرضه کرده و از بهترین برندهای شکلات در ایران و منطقه شناخته می شود که با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه درجه یک، اکنون در لیست شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات موفق در بازارهای داخلی و خارجی است که با قیمتی رقابتی، حضوری قدرتمند را اثبات نموده است.

شرکت بستنی اطمینان آذرگل (پشمک حاج عبدالله)

شرکت بستنی اطمینان آذرگل که با نام تجاری پشمک عبدالله و آدلین فعالیت دارد، تولید انواع شیرینی و شکلات ، از جمله بستنی و پشمک را با تنوع بالایی به بازار عرضه کرده است و با استفاده از ظرفیت بالای تولید، اکنون از بزرگترین کارخانه تولید شیرینی و شکلات است که فعالیت خود را از سال 1330 به شکلی سنتی آغاز نموده و اکنون به عنوان شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات مطرح، در شکل مدرن و در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت دارد.

بیسکوئیت آوند

شرکت بیسکوئیت آوند، از دیگر شرکت هایی است که با تولید انواع شیرینی و شکلات در سطح کیفیت عالی، به خوبی در لیست شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات قرار داشته و به دلیل تولید درجه یک، خیلی زود در کشورهای منطقه و اروپایی راه یافته است. این شرکت اکنون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید شیرینی و شکلات مطرح است. می توانید قیمت این محصولات را از بخش فروش دریافت کنید.

رضوان شکلات (باراکا)

از دیگر شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات که با قدرت و با بهره مندی از مواد اولیه در سطح ممتاز و بهره مندی از پرسنلی متعهد و متخصص و فناوری تولید بالا، به یکی از بزرگترین کارخانه تولید شیرینی و شکلات تبدیل شده است که بهترین محصولات را در تنوع بالا به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد. این شرکت، تولید انواع شیرینی و شکلات را در برنامه داشته و توانسته است محبوبیت بالایی را در سطح بین المللی کسب نماید و بهترین برندهای شکلات در ایران و منطقه به شمار آید که در قیمتی رقابتی عرضه می شود.

شیرین پسند علیشاه

شرکت شیرین پسند نیز از بهترین برندهای شکلات در ایران و منطقه خاورمیانه است که فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیرینی و شکلات از سال 1389 به بازار عرضه داشته است و با بهره مندی از توان تولید بالا و استفاده از مواد اولیه درجه یک، به جایگاه ارزشمندی در این صنعت دست یافته است که به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات و کارآفرینان مطرح شناخته می شود. می توانید محصولات فوق العاده این برند ممتاز را در بهترین قیمت، تهیه کنید.

روزبه شکلات

فروشگاه روزبه شکلات از دیگر شرکت هایی است که با قدمت طولانی از سال 1374در زمینه تولید انواع مواد اولیه صنعت شیرینی، شکلات و نان در بازارهای داخلی فعالیت داشته و در کارگاه های حرفه ای خود و با کمک تجهیزات پیشرفته و سرمایه گذاری مناسب، محصولاتی درجه یک تولید و عرضه داشته است. به طوری که نقش موثری در رشد و گسترش شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات داشته است. این یکی از برندهای مطرح در سطح جهانی است که محصولات با کیفیت بسیار بالا و تنوع قابل توجه را به بازارهای بین المللی عرضه داشته است که محبوبیت بالای این برند را نشان می دهد.

ماه سودا ( سوتاش)

شرکت ماه سودا شکوه علیشاه که با نام تجاری سوتاش فعالیت دارد، در زمینه تولید انواع شیرینی و شکلات ، فعالیت دارد، همواره با محصولاتی درجه یک و بسته بندی ممتاز، به عنوان یکی از بهترین برندهای شکلات در ایران و بازارهای جهانی مطرح بوده و توانسته است سهم بالایی از بازار را از آن خود کند. این شرکت که از بزرگترین کارخانه تولید شیرینی و شکلات است، محصولاتی رقابتی را به بازارهای بین المللی عرضه داشته است. این شرکت، محصولات خود را در مقایسه با دیگر رقبا، مقرون به صرفه نگاه داشته است.

تانیان یا آغ سولار

شرکت تانیان که با نام تجاری آغ سولار فعالیت دارد،  نیز از دیگر شرکت های مطرح در تولید شیرینی و شکلات بوده و گامی موثر در ایجاد طعم های دلنشین در بزرگترین کارخانه تولید شیرینی و شکلات داشته است که امروز این برند را در بازارهای جهانی، دارای اعتبار بالایی کرده است. می توانید قیمت طعم های متفاوت این برند معتبر را از بخش فروش دریافت کنید.

دلاتو (ویتانا)

شرکت دلاتو که برندی در ویتانا می باشد، محصولات خود را که شامل انواع بیسکوئیت های پذیرایی و جو دوسر همراه با روکش شکلات تلخ می باشد، از سال 98 به بازار عرضه نموده و از دیگر شرکت های تولید کننده شیرینی و شکلات مطرح است که با برخورداری از نشان ملی استاندارد ارتقاء کیفیت و سلامت محصولات خود را در تنوع بالایی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است و اکنون یکی از بهترین برندهای شکلات در ایران و منطقه خاورمیانه می باشد که با ارائه طعم های مختلف در تولید انواع شیرینی و شکلات در سطح ممتاز در ایران موثر بوده است.