نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان نشاسته

نشاسته به عنوان کربوهیدرات، در طبیعت و برخی از مواد غذایی یافت می شود که از منابع مهم و اولیه انرژی غذایی است. به طور مرتب به شکل گندم، برنج، ذرت، سیب زمینی و سایر غذاهای اصلی که در سرتاسر جهان کشت می شوند، مصرف می شود که در بهترین مارک نشاسته در ایران قابل مشاهده است. از آنجایی که ارزش غذایی این محصول در سلامتی افراد موثر است، بهترین تولید کنندگان نشاسته در ایران ، این محصول را در کیفیتی ممتاز تولید کرده و عرضه می کنند. می توانید در اینجا برترین کارخانه تولید نشاسته گندم صادراتی را یافته و با بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی آشنا شوید.

برترین تولید کنندگان نشاسته

نشاسته الوند

شرکت صنایع نشاسته الوند، یکی از بهترین تولید کنندگان نشاسته در ایران است که اولین تولید کننده در ایران در خصوص نشاسته سیب زمینی بوده و فعالیت خود را به صورت تخصصی در این حوزه از سال 1380شروع کرده است. این شرکت که تولیداتی با کیفیت بالا را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته است که می توان به نشاسته سیب زمینی Potato starch ، نشاسته الوند Akvabd starch ، نشاسته اصلاح شده  Modified starch ، گلوکز  Glucose ، گلوتن Gluten ، نشاسته گندم Wgeat starch ، استابلایزر Stabilizer ، نشاسته پریژل Pregel starch ، نشاسته starch  و نشاسته میدفاید Pregelatinized starch اشاره نمود. این شرکت، بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی می باشد.

نشاسته ممتاز فرادانه

شركت نشاسته ممتاز شيراز، بهترین مارک نشاسته در ایران است که فعالیت خود را از سال 1357 شروع نموده و در مساحتی حدود 12 هکتار، اقدام به تولید نشاسته های صنعتی و خوراکی، گلوتن، نشاسته های اصلاح شده و مدی فاید نموده و ظرفیت تولید سالانه خود را تا حدود 30000تن نشاسته افزایش داده است که قادر است به خوبی بازارهای داخلی و خارجی را تحت پوشش خود قرار دهد. این یکی از برترین کارخانه تولید نشاسته گندم صادراتی در ایران است.

نشاسته آداک

نشاسته آداک شیراز، که فعالیت خود را با مدیریتی توانمند از سال ۱۳۶۳ شروع کرده است، در راستای تولید نشاسته صنعتی و خوراکی و گلوتن، استانداردهای جهانی را در نظر داشته و به خوبی توانسته است با دیگر شرکت های فعال در این حوزه، رقابت نماید. این که یکی از بهترین تولید کنندگان نشاسته در ایران است، کیفیت مطلوب محصولات را در اولویت قرار داده و با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات پیشرفته، گامی موثر در صنعت نشاسته برداشته و از بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی شده است.

نشاسته آملیوم

مجموعه آمیلوم، از دیگر شرکت های مطرح و بهترین مارک نشاسته در ایران است که در زمینه تولید و فروش نشاسته در سطح بین المللی فعالیت داشته و از سال ۱۳۹۵ به طور گسترده مواد اولیه بسیاری از صنایع مختلف در کشور را تامین نموده و با بهترین تولید کنندگان در کشور، همکاری داشته است. این شرکت، یکی از برترین کارخانه تولید نشاسته گندم صادراتی در ایران محسوب می شود.

زرین ذرت شاهرود

شرکت زرین ذرت شاهرود، یکی از بهترین تولید کنندگان نشاسته در ایران می باشد که به عنوان شرکت زیرمجموعه توسعه صنایع بهشهر فعالیت داشته و در تولید بهترین کیفیت نشاسته ذرت، گامی موثر برداشته و توانسته است حجم بالایی از ظرفیت تقاضای بازار را پوشش دهد. این شرکت که با سرمایه گذاری مناسب و با ظرفیت بالا محصولاتی با کیفیت را تولید می نماید، بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی است که با قیمت های رقابتی محصولاتش را عرضه داشته است.

نشاسته خوشه زرین

شرکت نشاسته خوشه زرین که فعالیت خود را با پرسنل متخصص خود و تجهیزاتی پیشرفته در زمینی به مساحت شش هزار متر مربع، از سال 1387 شروع نمووده است، به دلیل برخورداری از تجربه ای بالا و تخصص کافی در این حوزه، بهترین مارک نشاسته در ایران را به بازار راهی کرده و تولید نشاسته و گلوتن و مکمل های خوراک دام را به همراه تولید نشاسته اکسید از گندم و ذرت به بازار عرضه داشته است. این یکی از برترین کارخانه تولید نشاسته گندم صادراتی در ایران محسوب می شود.

زر فروکتوز

شرکت زر فروکتوز، از دیگر شرکت های مطرح است که در سال 1389 فعالیت خود را شروع کرده و در سال 94 با حضور معاون اول رئیس جمهور، رسما به بهره برداری رسیده است. این شرکت که هزاران تن غلات را فراهم می آورد، با استفده از مدیرانی خلاق و پرسنلی متعهد و متخصص، یکی از بهترین تولید کنندگان نشاسته در ایران که انواع نشاسته، آرد، گلوتن، غلات پرک شده، ماکارونی و نان صنعتی را به بازار عرضه داشته است. از همین روست که امروزه، بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی به شمار می آید.

گلوکوزان

گلوکوزان نیز از دیگر شرکت های موفق است که بهترین مارک نشاسته در ایران را تولید و محصولات نوآورانه خود در این حوزه را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته و استانداردهای زیست محیطی را در نظر گرفته است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی بالای تجهیزات، محصولاتی همچون گلوتن ذرت، پوسته ذرت، روغن ذرت گلدن کورن، اسپری استارچ Spray Starch ، کنجاله جرم ذرت، خرده ذرت، خوراک گلوتن و دیگر محصولات مشابه را به عنوان یکی از برترین کارخانه تولید نشاسته گندم صادراتی در ایران به بازار راهی می کند.

فرآوری فروکتوز ناب

شرکت فرآوری فروکتوز ناب، که فعالیت خود را به عنوان بهترین تولید کنندگان نشاسته در ایران به بازار عرضه کرده است، فعالیت خود را در خصوص فرآوری دانه طلایی ذرت در سال 1395 شروع کرده و با بهره مندی از مواد اولیه مناسب و تجهیزاتی مناسب، محصولاتی متنوع را با کیفیتی ممتاز تولید و به بازار عرضه داشته است. این که از بزرگ ترین صنایع پالایشگاهی غلات محسوب می شود، تولید  نشاسته صنعتی و خوراکی،گلوتن ذرت، سبوس غنی شده ذرت، جوانه ذرت را در برنامه تولید خود داشته و انواع نشاسته اصلاح شده را به عنوان بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی به بازار جهانی ارسال می نماید.

مهشاد یزد

شرکت مهشاد یزد، یکی از بهترین تولید کنندگان نشاسته در ایران است که در خصوص تولید نشاسته ذرت با کیفیت بالا، از کارخانه مجهزی بهره برده و بالاترین کیفیت انواع نشاسته های ساده، خوراکی و صنعتی، انواع قندهای حاصل از هیدرولیز نشاسته ذرت را تولید و به بازار راهی می کند. این یکی از برترین کارخانه تولید نشاسته گندم صادراتی محسوب می شود.