نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان آبنبات | برترین برندهای آب نبات مرغوب

در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان آبنبات معرفی شده اند. می توان گفت یکی از خوراکی های خوشمزه که در هر عصری در سرتاسر جهان مورد توجه بوده است، انواع آبنبات است که با رنگ، اندازه، طرح و طعم های متنوعی به بازار عرضه می شود و می تواند هر سلیقه ای را پوشش دهد. می توانید از برترین برندهای آب نبات مرغوب، محصولات متنوعی را با طعم های جذاب تهیه کنید.

برترین تولیدکنندگان آبنبات

تولیدکننده آبنبات آذرشهد

آذرشهد، یکی از بهترین تولیدکنندگان آبنبات می باشد که از سال 1356 فعالیت خود را شروع کرده و در صنعت شیرینی و شکلات به یکی از برندهای آشنا و معتبر می باشد.  این شرکت از بالاترین تنوع در محصولات خود برخوردار بوده و تولیداتش را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. انواع محصولات آردی و شکری، از جمله آبنبات هایی با طعم های مختلف را می توانید از این برند تهیه کنید.

تولیدکننده آبنبات آذرشهد

گروه صنعتی مینو

گروه صنعتی مینو، در صنایع غذایی نامی آشنا بوده و یکی از برترین برندهای آب نبات مرغوب محسوب می شود. این برند که انواع تنقلات و مزه های شیرینی و شکلات را در محصولات خود در نظر دارد، یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در حوزه صنایع شیرینی و شکلات در بازار داخلی و بین المللی محسوب می شود. آبنبات هایی با طعم های متنوع و مطابق سلایق مختلف در این برند تولید می شود.

گروه صنعتی مینو

تولیدکننده آبنبات داداش برادر

شرکت صنعتی داداش برادر که با نام برند شونیز نیز فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان آبنبات می باشد که در میان تولیدکنندگان انواع شکلات و شیرینی، شناخته شده و اعتبار بالایی دارد. این شرکت که شکلات ها و آبنبات های خود را با برند شونیز به بازار عرضه می کند، محصولاتی همچون قرص نعنا، پاستیل، آدامس، پشمک و ویفر شکلاتی را نیز در سبد محصولات خود دارد. این شرکت با استفاده از ماشین آلات جدید و بالابردن ظرفیت تولید خود در کارخانه، سهم بالایی از بازار را از آن خود کرده است.

تولیدکننده آبنبات داداش برادر

برند آب نبات مرغوب آغ سولار شبستر

شرکت آغ سولار شبستر که با نام تجاری تانیان فعالیت دارد، یکی از برترین برندهای آب نبات مرغوب است که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و در صنعت شکلات در داخل و خارج کشور مطرح می باشد. این شرک در راستای توسعه بازار خود، تنوع بالایی را در محصولات خود ایجاد کرده و در بسته بندی های متنوعی به بازار عرضه می نماید. می توان طعم های مختلفی از آبنبات های خوشمزه این برند را در اشکال مختلف تهیه نمود.

برند آب نبات مرغوب آغ سولار شبستر

شیرین شهد آورن گیتی

صنایع غذایی برادران اسلامی که با نام تجاری جیهون شناخته می شود یکی از بهترین تولیدکنندگان آبنبات می باشد که فعالیت خود را از سال 1378 شروع نموده است. این شرکت که از تجهیزات مدرن در خط تولید خود بهره می برد، افراد مجرب و متخصصی را نیز به کار گمارده است تا بتواند کالاهای متنوع تری را در تولیدات خود قرار دهد. به گونه ای که علاوه بر بازار داخلی، بخش قابل توجهی از بازار بین المللی را نیز پوشش داده است.

شیرین شهد آورن گیتی

تولیدکننده آبنبات شیرین پسند

صنایع غذایی شیرین پسند، یکی از برترین برندهای آب نبات مرغوب است که از سال 1380 فعالیت خود را در تولید انواع آبنبات، باسلوق و گز شروع کرده و در راستای رضایت مندی مشتریان خود، همواره استانداردهای جهانی را در نظر داشته و از دانش فنی روز دنیا بهره برده است. تولید محصولات نوآورانه از جمله مزیت های این شرکت است. می توانید محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب را از این شرکت مدرن تهیه کنید.

تولیدکننده آبنبات شیرین پسند

برند آب نبات مرغوب حام

صنایع غذایی ستاره حام، یکی از بهترین تولیدکنندگان آبنبات می باشد که انواع آبنبات مغزدار میوه ای، شیری و عسلی را در بسته بندی های متنوع تولید و عرضه می کند. همچنین انواع ویفرهای میوه ای و کاکائویی، بیسکویت های ساده و کرمدار، انواع کیک های لایه ای و روکش دار را نیز به همراه انواع تافی به بازار داخلی و خارجی ارائه می کند. این خوراکی های خوشمزه در بسته بندی های شیک و با کیفیت آماده شده و به مشتریان عرضه می شود.

برند آب نبات مرغوب حام

گروه صنعتی نجاتی

گروه صنعتی نجاتی که با نام تجاری آناتا شناخته می شود، یکی از برترین برندهای آب نبات مرغوب است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی تولید نموده و به بازارهای بین المللی صادر می نماید. این برند معتبر و بزرگ، با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، 350 نوع محصول را به بازار عرضه می کند که شامل انواع آبنبات، شکلات، تافی، بیسکویت، آدامس، کوکی و کراکر می باشد که در یک هزار نوع بسته بندی آماده شده و به فروش می رسد.

تولیدکننده آبنبات شیرین آتام علیشاه

شرکت شیرین آتام علیشاه، یکی از بهترین تولیدکنندگان آبنبات می باشد که با نام تجاری آرسوی فعالیت های خود را از سال 1390 توسعه داده و انواع آبنبات با طعم های مختلف را تولید نموده است. یکی از محصولات مورد توجه این برند، انواع آبنبات های چوبی است که در اشکال و طعم های بی نظیری ارائه می شود. این شرکت با تکیه بر نیروی متخصص خود و بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته، همواره محصولاتی با کیفیت مطلوب را تولید کرده و در بازارهای داخلی و بین المللی عرضه کرده است.

تولیدکننده آبنبات شیرین آتام علیشاه

برند آب نبات مرغوب شاهین سردشت

شرکت شاهین سردشت که با نام تجاری کازیوه فعالیت دارد، از سال 1385 در این حوزه مشغول بوده و انواع آبنبات و تافی های مغزدار و ساده را تولید نموده است. این شرکت با تکیه بر تخصص کارکنان فنی خود و بخش تحقیق و توسعه، محصولات مرغوب را آماده کرده و از مواد اولیه با کیفیت بالا و دانش فنی روز بهره مند بوده است تا بهترین محصولات صنعت شیرینی و شکلات را به بازار عرضه کند. همچنین به دلیل بالابودن کیفیت این محصولات، بخشی از تولیدات به کشورهایی همچون عمان، عراق، افغانستان و روسیه صادر می شود.

برند آب نبات مرغوب شاهین سردشت