نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو | کارخانه های تولید آب رادیاتور ماشین

خودروهای سبک و سنگین، از مایعات خودرو برای روان تر کار کردن و یا خنک کردن سیستم موتور استفاده می کنند که توسط بهترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو و یا کارخانه های تولید آب رادیاتور ماشین تولید می شود. می توانید در اینجا با برخی از بهترین سازندگان آشنا شوید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو

واحد تولیدی مایعات خودرو گلپایگان

شرکت امید فومن صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو و دیگر انواع مایعات خودرو می باشد که با 13 نوع محصول باکیفیت در این حوزه فعالیت داشته و استانداردهای لازم را اخذ نموده است. این شرکت که مجهزترین تکنولوژی آزمایشگاهی را در کارخانه خود دارد، محصولات تولیدی خود را گسترش داده و محصولاتی همچون ضدیخ خودرو، روغن ترمز، آب رادیاتور، شیشه شوی خودرو، اب مقطر، اسید باطری، اسپری لاستیک و داشبورد، انژکتوشوی و مکمل بنزین را به بازار عرضه می نماید.

واحد تولیدی مایعات خودرو گلپایگان

تولیدکننده ضدیخ خودرو فرازگامان پرگان

شرکت فرازگامان پرگان که با نام اختصار فاپکو فعالیت دارد، از کارخانه های تولید آب رادیاتور ماشین است که با هدف بازرگانی کالا، از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه انواع روانکارهای موتوری و صنعتی شروع کرده و 200 نوع محصول را تولید و عرضه نموده است. همچنین این شرکت ضدیخ و گریس با برند زادو را در بالاترین سطح کیفیت تولید نموده و به فروش می رساند.           

تولیدکننده ضدیخ خودرو فرازگامان پرگان

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین بهران دی

بهران دی، یکی از بهترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو است که فعالیت خود را از سال 1341 شروع کرده و با تکنولوژی شرکت EXXON آمریکا و تحت امتیاز این شرکت فعالیت های خود را توسعه داده و با نام تجاری ESSO محصولاتش را به بازار داخلی عرضه داشته است. این شرکت در کنار تولید روغن های خودرو، تصفیه روغن را نیز در برنامه داشته و ضدیخ استاندارد شده ای را به بازار عرضه می دارد.

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین بهران دی

تولیدکننده ضدیخ خودرو ایساکو

ایساکو، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید آب رادیاتور ماشین است که به عنوان شرکت تجاری و خدماتی شناخته شده است.  این شرکت بزرگ و نامدار، در تهیه قطعات و خدمات خودرو جهت کلیه خودروهای تولیدی شرکت ایران خودرو فعالیت داشته و انواع مایعات خودرو از قبیل ضدیخ را نیز مطابق با استانداردهای ملی تولید و عرضه می نماید.

تولیدکننده ضدیخ خودرو ایساکو

مارال شیمی نگین

شرکت دانش بنیان مارال شیمی نگین، یکی از بهترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو است که انواع ضدیخ و ضدجوش صنعتی و مکمل های خودرویی را تولید کرده و به صورت ضدیخ بشکه ای و20 لیتری به بازار عرضه می نماید. این تولیدات همراه با کیفیتی برتر و عالی به فروش می رسند. این شرکت با داشتن تیمی با تجربه و تولیدات خود را در اختیار صنايع سبک و سنگین قرار داده است که مورد استفاده در انواع خودروهای سبک و سنگین و ماشین های راهسازی است.

مارال شیمی نگین

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین ایرانول

شرکت ایرانول، یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید آب رادیاتور ماشین است که در کنار تنوع تولید انواع روغن های با کیفیت، مایعات خودرو از قبیل ضدیخ، آب رادیاتور و موارد مشابه را مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید و به بازارهای داخلی و منطقه عرضه می نماید. این شرکت فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و توانسته است با عرضه محصولات با کیفیت، سهم بالایی از بازار این صنعت را از آن خود کند.

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین ایرانول

تولیدکننده ضدیخ خودرو فومن شیمی

فومن شیمی، یکی از بهترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو است که انواع ضدیخ را با نام تجاری کاسپین به بازار عرضه می کند. این شرکت که از سال 1343 فعالیت داشته است، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از نیروهای متخصص و کارآمد، تقاضای بازار را پاسخ گو بوده و هر روزه بر تنوع محصولات خود افزوده است. اکنون فومن شیمی با بیش از 300 محصول در این صنعت فعالیت دارد.

تولیدکننده ضدیخ خودرو فومن شیمی

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین پردیس

شرکت روغن موتور پردیس، یکی از بزرگ کارخانه های تولید آب رادیاتور ماشین است که دارای تجربه 20 ساله در این حوزه بوده و انواع روغن پایه، روغن دنده و یا هیدرولیک را به همراه گریس و ضدیخ تولید و به بازار عرضه کرده است. بالابودن کیفیت محصولات این شرکت، مرهون پرسنل متخصص و تکنولوژی دستگاه های پیشرفته این شرکت است. این شرکت با ارتقاء سطح تخصص و دانش خود و پرسنلش، کیفیت محصولات را ارتقاء داده و استانداردهای لازم در این خصوص را کسب کرده است.

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین پردیس

تولیدکننده ضدیخ خودرو روانکار نیکان

شرکت روغن صنعت روانکار نیکان، یکی از بهترین تولیدکنندگان ضدیخ خودرو است که فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده و در مدت زمان کوتاهی توانسته است به عنوان شرکتی معتبر در این صنعت تولیدات خود را گسترش دهد. این شرکت در طول این سال ها، به عنوان مرجع مطمئن فروش انواع محصولات در زمینه روغن های صنعتی، روغن موتور، روغن دنده، گریس، ضد یخ، روغن هیدرولیک و فعالیت داشته و عاملیت فروش شرکت هایی همچون پارس، ایرانول و بهران را داشته است.

تولیدکننده ضدیخ خودرو روانکار نیکان

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین آبیران

شرکت سهامی تولیدی آبیران، یکی از کارخانه های تولید آب رادیاتور ماشین است که فعالیت خود را از سال 1358 شروع کرده و انواع مایعات خودرو از قبیل آب اسید، آب رادیاتور، شیشه شوی و ضد یخ را در بسته بندی و وزن های مختلف تولید و عرضه کرده است. این شرکت با بهره مندی از نیروی متخصص و تکیه بر دانش روز دنیا، همواره بر سطح کیفی و کمی محصولات خود افزوده و قیمت های رقابتی را برای آنها منظور کرده است.

کارخانه تولید آب رادیاتور ماشین آبیران