نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان رادیاتور خودرو | بهترین برندهای رادیاتور ماشین

بهترین تولیدکنندگان رادیاتور خودرو، مطابق با استانداردهای مشخص شده و قطعات با کیفیت بالا، اقدام به تولید رادیاتور خودروهای سبک و سنگین کرده و در مدل های مختلف خودرو آن را طراحی می کنند. می توان از بهترین برندهای رادیاتور ماشین، این تجهیزات خودرو را با اطمینان از کیفیت، دوام و ایمنی آنها تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. در اینجا برخی از فعالان این صنعت معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان قطعات رادیاتور خودرو

تولیدکننده رادیاتور خودروی امید فومن صنعت گلپایگان

شرکت امید فومن صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان رادیاتور خودرو است که مطابق با استاندارد ملی، انواع مایعات خودرو را نیز تولید می نماید. این شرکت بالاترین کیفیت را در آزمایشگاه مجهز خود تولید می نماید که با تکنولوژی روز دنیا همراه است.

تولیدکننده رادیاتور خودروی امید فومن صنعت گلپایگان

برند رادیاتور ماشین آوا توسعه آریا

شرکت آوا توسعه آریا، یکی از بهترین برندهای رادیاتور ماشین است که با نام تجاری فنام شناخته شده است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده و جهت تامین قطعات و لوازم یدکی خودرو، از خطوط تولید پیشرفته و آزمایشگاه های مجهز بهره برده است. این شرکت انواع قطعات رادیاتور از جمله موتور فن رادیاتور و مجموعه کامل فن رادیاتور را طارحی و تولید می نماید که مطابق با استاندارد ملی است.

برند رادیاتور ماشین آوا توسعه آریا

تولیدکننده رادیاتور خودروی مبدل سازان آریا

شرکت مبدل سازان آریا، یکی از بهترین تولیدکنندگان رادیاتور خودرو است که فعالیت خود را از سال 1386 شروع کرده و در صنعت تولید رادیاتور ماشین، از دستگاه ها و خطوط پیشرفته بهره برده است. این شرکت در تامین تجهیزات مورد تقاضای بازار کوشا بوده و انواع تجهیزات مانند رادیاتور، اویل کولر و اینتر کولر خودروهای سواری داخلی و ماشین های وارداتی را تامین یا تولید نموده است.

برند رادیاتور ماشین سهند رادیاتور

شرکت سهند رادیاتور، یکی از بهترین برندهای رادیاتور ماشین است که تولید انواع رادیاتور آب، کندانسور کولر و بخاری خودروهای سبک و سنگین را به همراه رادیاتور خنک کننده هوا طراحی و به بازار عرضه نموده است. این شرکت که از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات پیشرفته در بخش تولید خود بهره می برد، با احداث آزمایشگاه فنی و واحدهای فنی مهندسی، توانسته است انواع رادیاتور را با کنترل کیفی در ظرفیت بالا تولید نماید.

برند رادیاتور ماشین سهند رادیاتور

پارس نیکان صنعت خودرو

شرکت پارس نیکان صنعت خودرو، یکی از بهترین تولیدکنندگان رادیاتور خودرو است که از سال 1339 فعالیت خود را با نام تجاری پارس تکنیک شروع کرده و یکی از تامین کنندگان قطعات یدکی از جمله رادیاتور خودرو شناخته می شود. این شرکت با اندوخته سال ها تجربه و دانش و تجربه مدیران خود، محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای تعیین شده را به بازار عرضه می نماید.

پارس نیکان صنعت خودرو

تولیدکننده رادیاتور خودروی تهران تکنیک

گروه تولیدی و صنعتی تهران تکنیک، یکی از بهترین برندهای رادیاتور ماشین است که با سابقه ای 50 ساله در این حوزه و بهره مندی از قالب ها و ماشین آلات مجهز، اقدام به تولید قطعات مختلف خودرو، از جمله قطعات مربوط به رادیاتور ماشین  نموده است که دارای دوام و طول عمر بالایی است. می توانید محصولات و قطعات خودروی این برند را با قیمت مناسب و تنوع مناسبی تهیه کنید.

تولیدکننده رادیاتور خودروی تهران تکنیک

برند رادیاتور ماشین کوشش رادیاتور

صنعت خانوادگی کوشش رادیاتور، یکی از بهترین تولیدکنندگان رادیاتور خودرو است که دارای تجربه 80 ساله در این صنعت داشته و در حوزه رادیاتور خودرو، فعالیت های خود را توسعه داده است. این شرکت که ابتدا مطابق با تقاضای بازار داخلی و تامین لوازم یدکی خودرو در این بازار فعالیت داشته، با استفاده از امکانات و ظرفیت تولید خود، توانسته است به بازارهای بین المللی نیز وارد شده و جایگاه ویژه ای را برای خود کسب کند. این شرکت از ماشین آلات اتوماتیک، امکانات آزمایشگاه مدرن و خطوط تولیدی مجهز بهره می برد.

برند رادیاتور ماشین کوشش رادیاتور

تولیدکننده رادیاتور خودروی آرمکو

شرکت صنعتی آرمکو، یکی از بهترین برندهای رادیاتور ماشین است که سابقه ای 50 ساله در این حوزه داشته و با بهره مندی از نیروهای متخصص، خطوط تولید اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و مکانیزه نموده خطوط، به یکی از شرکت های معتبر با توانمندی بالا تبدیل شده و نمونه های تولید خود را در سطح بین المللی عرضه نموده است. این شرکت اکنون رادیاتورهای خودروی خود را در بازار داخلی و منطقه خاورمیانه عرضه می کند.

تولیدکننده رادیاتور خودروی آرمکو

برند رادیاتور ماشین بابا صنیع

شركت تولیدی و صنعتی بابا صنیع، یکی از بهترین تولیدکنندگان رادیاتور خودرو است که توانسته است انواع رادیاتورهای استاندارد خودرویی را طراحی و تولید نماید. این واحد تولیدی انواع رادیاتورهای خود را در اختیار صنايع خودروسازي قرار داده و همواره استانداردهاي كيفي را در تولیدات خود به کار بسته است. به گونه ای که تولیدات این شرکت مورد اعتماد بخش خودروسازی می باشد.

برند رادیاتور ماشین بابا صنیع

قطعه سازان داتیس

شرکت فنی و مهندسی قطعه سازان داتیس، یکی از بهترین برندهای رادیاتور ماشین است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و با هدف تامین قطعاتی با کیفیت، بخش تحقیق و توسعه و سیستم های مدیریت کیفیت خود را گسترش داده است تا بتواند به صنایع داخلی تولیدات خود را ارائه کرده و سهم خود را در بازارهای منطقه نیز افزایش دهد. از جمله تولیدات این شرکت می توان به موتورفن کندانسور، موتور فن رادیاتور و قطعات موتور فن رادیاتور اشاره کرد که مطابق با استانداردهای داخلی طراحی و تولید شده است.

قطعه سازان داتیس