نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی | بهترین کارخانه های مدل سازی صنعتی

امروزه بسیاری از قطعات تهیه شده توسط بهترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی ، در صنایع مختلف مورد استفاده بوده و باعث شده است تا گامی موثر در تامین این قطعات در دستگاه های مورد نیاز و ضروری صنعت های مهمی همچون نفت و گاز، خودرو و … برداشته شود. در اینجا لیستی از بهترین کارخانه های مدل سازی صنعتی آورده شده است تا بتوانید گزینه های مورد نیاز خود را در بهترین کیفیت تهیه کنید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی

شرکت ریخته گری و قالب سازی دقیق پولادیر

شركت ریخته گری دقیق پولادیر، یکی از بهترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی است که فعالیت خود را از سال 1362 شروع کرده و در ظرفیت بالایی تولیدات خود را به بازار عرضه می دارد. این شرکت که یکی از فعالان مطرح در صنعت متالورژی می باشد، از تکنولوژی و فناوری های روز دنیا بهره مند بوده و پرسنلی متعهد و متخصص را به کار گرفته است تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارد.

شرکت ریخته گری و قالب سازی دقیق پولادیر

کارخانه مدل سازی صنعتی تراکتورسازی ایران

شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران، یکی از بهترین کارخانه های مدل سازی صنعتی است که با بهره مندی از امکانات بالای تولید و منابع انسانی، در تولید قطعات چدنی تراکتور و خودروهای مختلف، فعالیت داشته و توانسته است موفقیت های بزرگی را در این خصوص کسب کند. این شرکت که از بزارهای ریخته گری مناسبی همچون الگوها، جعبه های هسته و لوازم جانبی قطعات پیچیده استفاده می کند، دقیق ترین قطعات مدل سازی شده را به صنایع مختلف عرضه می دارد.

کارخانه مدل سازی صنعتی تراکتورسازی ایران

شرکت ریخته گری و قالب سازی سالاردهقان

شرکت سالار دهقان که یکی از بهترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی است، فعالیت خود را از سال 1376 شروع کرده و تولید قطعات فولادی مانند قطعه های سنگ شکن و هیدروکن کارخانه سیمان را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت با تجربه ای بالا و تجهیزات ریخته گری مناسب، انواع فولاد های منگنزی، نای هارد، های کروم، انواع چدن ها و فولاد های آلیاژی و ساده کربنی را در دستور کار تولید خود داشته و بهترین کیفیت را به بازار راهی می کند.

شرکت ریخته گری و قالب سازی سالاردهقان

کارخانه مدل سازی صنعتی کوششگران اصفهان

شرکت کوششگران اصفهان، یکی از بهترین کارخانه های مدل سازی صنعتی می باشد که فعالیت خود را از سال1383 در ظرفیتی بالا در شهرک صنعتی علویجه کرده است. این شرکت که از پرسنل متخصص و مجرب و ماشین آلاتی مدرن بهره می برد، از مراکز تولید مجهز قطعات فولادی و چدنی بوده و فرآيند کامل طراحي و مدل سازي و ماشين کاري را با تکیه بر آزمايشگاه هاي پيشرفته کنترل کيفيت تولید و عرضه می نماید.

کارخانه مدل سازی صنعتی کوششگران اصفهان

شرکت ماسه ریخته گری چیروک

شرکت ماسه ریخته گری چیروک، به عنوان تولید کننده ماسه سیلیسی طبیعی کروی می باشد که سنگ سیلیس خود را از منطقه چیروک طبس تامین می کند. این شرکت که همواره همکاری های لازم را با بهترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی داشته است، محصولی با کیفیت را در اختیار ایشان قرار می دهد. لازم به ذکر است که سنگ های ارائه شده در این شرکت، به دلیل استحکام و قالب گیری مناسب مورد توجه بسیاری از صنعتگران این بخش می باشد.

شرکت ماسه ریخته گری چیروک

شرکت ریخته گری و قالب سازی آفکو و راشا

شرکت آفکو،  یکی از بهترین کارخانه های مدل سازی صنعتی است که از آزمایشگاه های مجهز برای طراحی و مدلسازی قطعات سفارشی بسیاری از شرکت ها بهره مند شده و در زمینه ریخته گری قطعات فولادی با آلیاژهای مختلف تا 1500 کیلوگرم و آلیاژهای مس تا 200 کیلوگرم فعالیت های گسترده ای را در دست داشته است. این شرکت به دلیل کیفیت بالای محصولات خود، در میان صنعتگران مرتبط، دارای اعتبار بالایی است.

شرکت ریخته گری و قالب سازی آفکو و راشا

کارخانه مدل سازی صنعتی پیچکا

گروه صنعتی پیچکا، یکی از بهترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی است که فعالیت خود را با تجربه ای 25 ساله توسعه داده و در تامین و ارائه قطعاتی همچون انواع بلبرینگ، یاتاقان و زنجیرهای صنعتی و ابزارهای مربوطه موفقیت های بزرگی داشته و با صنایع مطرح و برجسته ای همکاری داشته است.

کارخانه مدل سازی صنعتی پیچکا

شرکت های ریخته گری و قالب سازی ماهان ماشین

شرکت ماهان ماشین، یکی از بهترین کارخانه های مدل سازی صنعتی است که تولیدات و دستگاه های خود را با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این شرکت که تولید مدل های کوره متفاوتی را در دست دارد، همواره از استانداردهای دنیا بهره برده و آنها را مطابق با استانداردهای تعیین شده طراحی و تولید می نماید.

شرکت های ریخته گری و قالب سازی ماهان ماشین

کارخانه مدل سازی صنعتی شکفته

گروه صنعتي شكفته، یکی از بهترین شرکت های ریخته گری و قالب سازی است که فعالیت خود را به عنوان یک کارگاه ریخته گری از سال 1330 شروع کرده و انواع لوازم سنجش را به صورت ریخته گری، تولید نمود. از جمله قطعاتی که این شرکت تولید می نماید می توان به قطعات ريلي، خودرو، كشاورزي، گازرساني و همچنين قطعات فورج اشاره کرد. ضمن آنکه در سال 1370، توانسته تولید مقاطع فولادی را در برنامه تولید خود قرار داده و فعالیت های خود را گسترش دهد به طوری که تمامی تولیدات این شرکت، از کیفیت و استانداردهای جهانی برخوردار شدند.

کارخانه مدل سازی صنعتی شکفته

شرکت هایتک متالورژی فاطر

شرکت هایتک متالوژی فاطر، یکی از شرکت های مطرح در تولید نانوپودر فلزاتی است که مورد استفاده کارخانه های مدل سازی صنعتی و صنعت ریخته گری است. این شرکت از تکنولوژی های روز دنیا بهره برده و اقدام به تولید شمش و قطعات صنعتی آلیاژهای مولیبدن، نیکل، مس، آهن و تنگستن نموده و در این راستا، موفقیت های زیادی را در بازار داخلی و خارجی کسب نموده است.

شرکت هایتک متالورژی فاطر