نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی | کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد

در اینجا لیسیت از بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی مورد استفاده در صنایع مختلف معرفی شده اند. این مقاطع فولادی که همراه با دیگر محصولات فولادی تولید می شوند، در صنایعی همچون ساختمان کاربرد بسیار زیادی دارند. کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد نیز بر ایجاد تنوع بالاتر محصولات باکیفیت در این حوزه نقش زیادی دارند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی

تولیدکننده نبشی و ناودانی نورد گرم فلز

گروه صنایع تولیدی نورد گرم فلز، یکی از تولیدکنندگان نبشی و ناودانی است که فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و با دریافت محوزهای رسمی از اداره صنایع و معادن استان تهران، فعالیت های خود را در این حوزه گسترش داده است. این شرکت یکی از برندهای معتبر در خصوص تامین مقاطع فولادی است.

تولیدکننده نبشی و ناودانی نورد گرم فلز

کارخانه تولید خطوط نورد گرم و سرد فولاد جاوید بناب

شرکت فولاد جاوید بناب، از کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد محسوب می شود که از سال 1383 فعالیت خود را شروع کرده و انواع نبشی، ناودانی و پروفیل های ساختمانی را تولید کرده است. نبشی های این کارخانه به دلیل کیفیت بالای تولید، رتبه بالایی را در میان تولیدکنندگان کسب نموده است. از جمله محصولات این شرکت که با روش نورد گرم تولید می شوند، می توان به انواع نبشی اشاره کرد که در دسته بندی های بال مساوی و نامساوی قرار می گیرند.

کارخانه تولید خطوط نورد گرم و سرد فولاد جاوید بناب

تولیدکننده نبشی فرا فولاد برتر پارسیان

شرکت فرافولاد برتر پارسیان، یکی از بهترین تولیدکنندگان نبشی و نادانی است که با سرمایه قابل توجه و تکیه بر تکنولوژی پیشرفته، توانسته است در صنعت فولاد بدرخشد و مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از سازندگان را تامین نماید. این شرکت که در کنار ماشین آلات به روز شده، پرسنلی متخصص و مجرب را در اختیار دارد، اقدام به تولید محصولات فولادی با کیفیت کرده است که مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

تولیدکننده نبشی فرا فولاد برتر پارسیان

کارخانه تولید خطوط نورد گرم فولاد صنعت بناب

مجتمع صنعت فولاد بناب، از کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1383 شر.ه گرئ خ. ئر ظرفیتی بالا و کارخانه های متفاوت، به تولید مقاطع فولادی در شهرک صنعتی بناب اقدام نموده است. کارخانه های ذوب و نورد این شرکت که شامل 6 کارخانه مجزا می شود، محصولات تولیدی متفاوتی را در سری مقاطع فولادی طراحی و تولید می کند.

کارخانه تولید خطوط نورد گرم فولاد صنعت بناب

مرکز آهن سجاد مهر سپاهان

شرکت آهن سجاد مهر سپاهان که با نام تجاری مرکز آهن فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان نبشی و نادانی است که با سابقه ای 30 ساله در این حوزه فعالیت داشته و پروژه های بزرگی را ایجاد کرده است. این مجموعه که یکی از تامین کنندگان بزرگ انواع مقاطع فولادی و آهن آلات است، با اهداف صنعتی، محصولات خود را گسترش داده است تا بتواند با قدرت در ارائه آهن آلات در اندازه و اشکال مختلف، در بازار موثر عمل کند.

مرکز آهن سجاد مهر سپاهان

تولیدکننده نبشی و ناودانی فولاد البرز ایرانیان

شرکت فولاد البرز ایرانیان، از کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد محسوب می شود که در صنعت فولاد با نام تجاری فایکو از شهرت بالایی برخوردار شده است. در این شرکت مقاطع فولادی متنوعی با مشخصات متفاوت و اندازه های مختلف تولید می شود که تماما دارای استانداردهای ملی و بین المللی بوده و کیفیت بالایی را به خود اختصاص داده است. در میان مقاطع فولادی صنعتی که توسط این شرکت به بازار عرضه می شود، می توان به انواع نبشی و ناودانی اشاره کرد.

تولیدکننده نبشی و ناودانی فولاد البرز ایرانیان

کارخانه تولید خطوط نورد سرد کوثر اهواز

شرکت نورد کوثر اهواز، یکی از بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی است که تولید مقاطع فولادی را از سال 1342 شروع کرده است. این کارخانه که دارای خطوط تولید و نورد سرد و گرم است، همواره استانداردهای جهانی را در فرآیند تولید خود در نظر داشته و از دانش فنی روز بهره برده است. کیفیت بالا و ظرفیت تولید قابل توجه این شرکت، باعث شده است که بتواند در کنار عرضه تولیدات به بازار داخلی، به صادرات آنها نیز اقدام کند.

کارخاکارخانه تولید خطوط نورد سرد کوثر اهوازنه تولید خطوط نورد سرد کوثر اهواز

تولیدکننده ناودانی نورد فولاد یزد

نور فولاد یزد، یکی از کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد محسوب می شود  که فعالیت خود را از سال 1375 در یزد شروع کرده است. این شرکت خط تولید خود را با استفاده از روش نورد سرد و گرم راه اندازی کرده که به کمک آنها توانسته است مقاطع فولادی همچون میلگرد، نبشی و ناودانی را تولید نماید. این شرکت با همت پرسنل فنی خود و سرمایه گذاری خصوصی 12 محصول از مقاطع فولادی را تولید و به فروش می رساند.

تولیدکننده ناودانی نورد فولاد یزد

کارخانه تولید خطوط نورد گرم و سرد نوردسازان

کارخانه نوردسازان، یکی از بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی است که از سال 1379 فعالیت خود را در راستای ارتقا سطح تولید مقاطع فولادی راه اندازی و گسترش داده است. از همین رو، اقدام به نصب و راه اندازی خطوط نورد سرد و گرم کرده و طراحی و ساخت این مقاطع را با کیفیت بالا دنبال نموده است. کیفیت بالای این محصولات و برخورداری از استانداردهای به روز شده، از جمله مزیت های این کارخانه محسوب می شود.

کارخانه تولید خطوط نورد گرم و سرد نوردسازان

شرکت فولاد کوهپایه

شرکت فولاد کوهپایه یکی از کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد محسوب می شود که از سال 1382 فعالیت خود را در صنعت فولاد شروع کرده و با همکاری شرکت ایتالیاییDanieli ظرفیت تولید سالانه خود را به 120هزار تن رسانیده است. این شرکت که در تولید انواع نبشی، ناودانی، تسمه و سیری فعالیت دارد همواره استانداردهای ملی و جهانی را مدنظر داشته و بر کیفیت بالای تولیدات خود تمرکز دارد.

شرکت فولاد کوهپایه