نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده | شرکت های چاپ بطری شوینده ها

امروزه، بهترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده، در بازار رقابتی محصولات بهداشتی از طراحی های به روز شده و خلاقانه استفاده می کنند تا بتوانند تولیدات انواع محصولات پاک کننده و شستشو دهنده را در تنوع بالایی و با بهترین بسته بندی به بازار راهی کنند. از سویی دیگر، شرکت های چاپ بطری شوینده ها نیز از جدیدترین متدها برای طراحی و چاپ این ظروف بسته بندی استفاده می کنند. می توانید در اینجا برخی از فعالان این صنف را مشاهده کنید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده

شرکت بسته بندی مواد شوینده دانا کد نگار

شرکت دانا کد نگار، یکی از بهترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده است که از دستگاه هایی همچون جت پرینتر های صنعتی اتوماتیک و دستی بهره می برد که مطابق با تکنولوژی روز دنیا طراحی شده و از قطعات داخلی برای تکمیل آنها بهره گرفته شده است. این شرکت با  تولید دستگاه های لیبل چسبان اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بسته بندی این صنعت کمک کرده است تا محصولات با بسته بندی هایی با کیفیت به بازار راهی شود.

شرکت بسته بندی مواد شوینده دانا کد نگار

شرکت چاپ بطری شوینده سپهران مهان آرا

شرکت سپهران مهان آرا، یکی از شرکت های چاپ بطری شوینده ها و تیوب های بسته بندی محصولات بهداشتی است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و انواع تیوب های لمینتی درزدار و تیوب های پلاستیکی بدون درز به بازار عرضه کرده است. این شرکت که با هدف تامین بسته بندی صنایع بهداشتی و آرایشی خط تولید خود را گسترش داده است، با راه اندازی خط چاپ لیبل خود با هفت رنگ، خدمات شایسته ای را به این بخش از صنعت ارائه نموده است.

شرکت چاپ بطری شوینده سپهران مهان آرا

شرکت بسته بندی مواد شوینده چشم انداز سپاس

شرکت چشم انداز سپاس، یکی از بهترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده است که از سال 1386 فعالیت خود را شروع کرده و با ساخت کلیشه چاپ و تأمین مواد مربوط به ماشین آلات چاپ صنعتی و دستگاه های چاپ سیلک فعالیت های خود را گسترش داده است. این شرکت با افزایش تقاضا در سال 1391 اقدام به ساخت مدرن ترین دستگاه های ساخت شابلون نموده و خدمات متنوع چاپ را به فعالان این صنعت ارائه نموده است.

شرکت بسته بندی مواد شوینده چشم انداز سپاس

چاپ بطری شوینده سپند افزار

سپند افزار یکی از شرکت های چاپ بطری شوینده ها است که با استفاده از دستگاه های جت پرینتر صنعتی و دستی خود، از سال 1376 در این صنعت فعالیت داشته و دستگاه های اسپارک اروژن را جهت قالب سازی و چاپگرهای فلزات را در اختیار گرفته است تا با ساخت چاپگرهای حرارتی و لیبل چسبان های اتوماتیک بتواند خدماتی پیشرفته و به روز را در اختیار فعالان صنعت لوازم بهداشتی و شوینده قرار دهد.

چاپ بطری شوینده سپند افزار

سانی پلاست

شرکت سانی پلاست یکی از بهترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده است که فعالیت خود را از سال1383 شروع کرده و با تکیه بر بخش مهندسی خود، توانسته است تولیدات خود را افزایش داده و با تنوع بالا و کیفیت قابل توجهی، به تقاضا بخش تولید شوینده و لوازم بهداشتی پاسخ دهد. تمامی محصولات بسته بندی و چاپ این شرکت دارای کیفیت بسیار خوبی است.

سانی پلاست

شرکت بسته بندی مواد شوینده جهان بسپار

گروه صنعتی جهان بسپار یکی از شرکت های چاپ بطری شوینده ها است که با تکیه بر دانش فنی روز و پرسنل فنی خود، از دستگاه های فول اتوماتیک بهره گرفته و اقدام به تولید ظروف بسته بندی پلاستیک و صنعتی مورد استفاده در بخش بهداشتی نموده است. همچنین، کلیه خدمات چاپ بر روی تولیدات خود را نیز بر عهده می گیرد. می توانید انواع بطری قوطی پلمپی و درپیچ و چاپ آن را از این برند بخواهید.

شرکت بسته بندی مواد شوینده جهان بسپار

شرکت چاپ بطری شوینده اروند پلاست

گروه اروند پلاست یکی از بهترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده است که در خصوص تولید ظروف بسته بندی بهداشتی فعالیت های گسترده ای داشته است. این شرکت از تکنولوژی روز دنیا برای بسته بندی انواع ظروف بهره برده و در صنعت بسته بندی صنایع مختلفی از جمله  ظرف جار مواد  شوینده و لوازم آرایشی بهداشتی فعالیت های خود را گسترش داده است.

شرکت چاپ بطری شوینده اروند پلاست

شرکت بسته بندی مواد شوینده آراپوش گستر

شرکت آراپوش گستر یکی از شرکت های چاپ بطری شوینده ها است که انواع تیوب های پلاستیکی بدون درز را از سال 1383 تولید نموده که مورد تقاضای صنایعی همچون صنایع آرایشی، بهداشتی، دارویی، شوینده و صنعتی بوده و با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می شود.

شرکت بسته بندی مواد شوینده آراپوش گستر

چاپ بطری شوینده نگاره نفیس

نگاره نفیس، یکی از بهترین شرکت های بسته بندی مواد شوینده است که با هدف تعامل با شرکت های فعال در صنعت تولید شوینده ها و لوازم آرایشی بهداشتی، اقدام به طراحی و چاپ روی بسته بندی این بخش از صنعت نموده است. می توانید سفارش کار خود را با آسودگی خاطر به نگاره نفیس بسپارید.

چاپ بطری شوینده نگاره نفیس

پویا نوین

مجتمع چاپ پویا نوین، یکی از شرکت های چاپ بطری شوینده ها است که دارای 30 سال سابقه در چاپ و بسته بندی بوده و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و امکانات مدرن، خدمات چاپ با کیفیتی برای بسته بندی های متنوع صنعت شوینده، آرایشی و بهداشتی ارائه می کند. بخش طراحی این شرکت، همواره از ایده های خلاقانه برای این کار استفاده می کنند تا بهترین بازخورد را از مخاطبان بگیرند.

پویا نوین