نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور | کارخانه های سازنده موتور دیزلی و گازسوز

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور آورده شده اند. این تجهیزات که برای بسیاری از صنایع و کارخانه ها ضروری محسوب می شود، باید از قطعاتی ایمن و باکیفیت ساخته شوند تا بتوانند بیشترین کارآیی را داشته باشند. به طور معمول، کارخانه های سازنده موتور دیزلی و گازسوز، استانداردهای ملی و بین المللی را در نظر گرفته و بالاترین کیفیت را در محصولات خود در نظر می گیرند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور

تولیدکننده دیزل ژنراتور موتورسازان

شركت موتورسازان، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور است که توليد موتورهاي ديزلي را با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته خود در دست دارد. این شرکت موتورهایی با کاربردهای مختلف در مدل های سه، چهار یا شش سیلند تولید می کند که در صنایع مختلفی همچون صنعت خودرو، کشاورزی، راهسازی و … کاربرد دارد. این شرکت با تجربه سال ها فعالیت در این حوزه و بهره مندی از پرسنلی متخصص، موفقیت های زیادی در تولید و فروش انواع موتورهای دیزلی داشته است.

تولیدکننده دیزل ژنراتور موتورسازان

کارخانه سازنده موتور دیزلی بینش ابتکار خاورمیانه

شرکت بینش ابتکار خاورمیانه، از کارخانه های سازنده موتور دیزلی و گازسوز است که تولید و تامین تجهیزات و دستگاه های صنعتی از قبیل دیزل ژنراتورها را با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی در دستور کار خود دارد. این شرکت توانسته است با استفاده از دانش فنی روز و ماشین آلات پیشرفته خود، همواره محصولات خود را مطابق با نیاز بازار به روزرسانی کند.

کارخانه سازنده موتور دیزلی بینش ابتکار خاورمیانه

توسعه صنایع دیزلی مبنا

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا که با نام تجاری تصاکو شناخته می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور است که تجربه بالایی در حوزه طراحی، تولید و فروش انواع دیزل ژنراتور داشته و خدمات پس از فروش را در خصوص ژنراتورهای دیزلی و گازسوز ارائه کرده است. این شرکت که دارای پرسنلی مجرب و متخصص در حوزه مولدهای برق اضطراری است، خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه می کند.

توسعه صنایع دیزلی مبنا

تولیدکننده دیزل ژنراتور دیزل صنعت سپاهان

شرکت دیزل صنعت سپاهان، از کارخانه های سازنده موتور دیزلی و گازسوز است که دارای سابقه چندین دهه فعالیت در این بخش از صنعت برق داشته است. تجربه فنی و اجرایی این شرکت در ساخت تابلوبرق دیزل ژنراتور و دستگاه های مولد برق باعث شده است تا به عنوان یکی از بهترین برندهای ساخت ژنراتور شناخته شده و قابل اعتماد صنایع مختلف باشد.

تولیدکننده دیزل ژنراتور دیزل صنعت سپاهان

کارخانه سازنده موتور گازسوز الوند توان انرژی

شرکت الوند توان انرژی، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و طراحی، تولید و فروش محصولات خود را در بالاترین کیفیت در دست داشته است. این شرکت که خدمات فنی و مهندسی و مشاوره را نیز به مشتریان خود ارائه می کند، تست و تعمیرات ترانسفورماتور را نیز در دست دارد.

کارخانه سازنده موتور گازسوز الوند توان انرژی

تولیدکننده دیزل ژنراتور نما ماد پاسارگاد

گروه صنعتی نما ماد پاسارگاد، از کارخانه های سازنده موتور دیزلی و گازسوز است که دارای سابقه 10 ساله در خصوص طراحی و تولید انواع دیزل ژنراتور و موتورهای گاز سوز است. این شرکت همچنین خدمات پس از فروش با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. ضمن آنکه از پرسنل مجرب و متخصص خود در این زمینه بهره می برد. محصولات این شرکت مطابق با استانداردها و کیفیت روز جهانی است و در بسیاری از پروژه های صنعتی از قبیل صنعت فولاد، سیمان، صنایع غذایی، نفت و گاز و … کاربرد دارد.

تولیدکننده دیزل ژنراتور نما ماد پاسارگاد

شرکت دیزلی دیزل مولد امید

شرکت دیزل مولد امید، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور است که فعالیت خود را از سال 1388 شروع کرده و با سابقه 13 سال در حوزه تولید و مونتاژ تجهیزات مولد برق، تعمیرات مولدها و ساخت تابلوهای پارالل فعالیت داشته و ساخت دستگاه های ژنراتور را در اولویت خط تولید خود قرار داده است. این شرکت که استانداردهای جهانی را در تولیدات خود به کار می گیرد، اعتماد بسیاری از صنایع را جلب کرده است.

شرکت دیزلی دیزل مولد امید

تولیدکننده دیزل ژنراتور اعلانیرو

شرکت مهندسی اعلا نیرو، از کارخانه های سازنده موتور دیزلی و گازسوز است که فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده و با سابقه ای ارزشمند در صنعت برق فعالیت های خود را گسترش داده است. این شرکت در سال 1389 برنامه تولید خود را توسعه داده و امکان آن را کسب کرد و توانست تجهیزات دیزل ژنراتور برای صنایع مختلف تامین نماید.

تولیدکننده دیزل ژنراتور اعلانیرو

کارخانه سازنده موتور دیزلی و گازسوز کاراسهند

شرکت مهندسی کاراسهند، یکی از بهترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتور است که با هدف مشتری مداری، بهترین امکانات و ماشین آلات را در خط تولید خود به کار گرفته و علاقه بر ارائه خدمات مهندسی، بعد از فروش نیز حمایت های لازم را از کالاهای عرضه شده دارد. این شرکت با توجه به استانداردهای تعیین شده، محصولات خود را در سطح کیفی بالایی به بازار عرضه می کند.

کارخانه سازنده موتور دیزلی و گازسوز کاراسهند

تولیدکننده دیزل ژنراتور ماه نیرو

ماه نیرو، از کارخانه های سازنده موتور دیزلی و گازسوز است که دارای سابقه 30 ساله در صنعت برق بوده و ژنراتورهای صنعتی را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می نماید. این شرکت در ابتدا در سال 1370 از شرک آلمانی AVK تکنولوژی و دانش فنی اروپایی را انتقال داد و ژنراتورهای سه فاز سنکردن را تولید نمود که در مرحله توسعه، قدرت این تجهیزات را ارتقا داد. این شرکت در كنار تولید ژنراتور، تولید دیزل ژنراتور و پانل های حفاظت و کنترل را نیز در برنامه خود قرار داد تا بتواند سهم بالایی از بازار را از آن خود کند.

تولیدکننده دیزل ژنراتور ماه نیرو