نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی | بهترین کارخانه های سازنده ظرف شویی

یکی از دستگاه های مورد نیاز در آشپزخانه، ظرفشویی است که توسط بهترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی در برندهای معتبری به بازار عرضه می شود. امروزه این محصولات، کاملا با انواع خارجی قابل رقابت بوده و کاربری بالایی را برای خانواده ها دارد. می توانید کالایی با استانداردهای داخلی را از بهترین کارخانه های سازنده ظرف شویی تحویل بگیرید که در اینجا برخی از برترین آنها معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی

تولید کننده ماشین ظرفشویی امرسان

شرکت امرسان، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی است که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و در تولید لوازم خانگی برقی بزرگ، موفقیت های زیادی را در بازار داخلی و منطقه کسب نموده است. ظرفیت های مختلفی از ظرف شویی را در این کارخانه خواهید یافت که دارای کیفیتی عالی بوده و مطابق با استانداردهای ملی طراحی و ساخته شده است.

تولید کننده ماشین ظرفشویی امرسان

تولیدکننده ماشین ظرفشویی لونا

شرکت نور خوزستان که با نام تجاری لونا فعالیت دارد، یکی از کارخانه های سازنده ظرف شویی است که از سال 1372 فعالیت خود را در شهرک صنعتی خرمشهر آغاز کرده و از نیروهای متخصص و فنی خود در توسعه تولیدات خود بهره گرفته است. طراحی و لوازم خانگی بزرگ  را با توجه به امکانات به روز شده کارخانه خود در دست داشته و استانداردهای ملی را در این خصوص اخذ نموده است.

تولیدکننده ماشین ظرفشویی لونا

تولید کننده ماشین ظرفشویی هیمالیا

شرکت هیمالیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی است که در میان سازندگان لوازم خانگی، اعتبار بالایی را از آن خود کرده است. این شرکت که سابقه ای طولانی در صنعت تولید لوازم خانگی دارد، از خط تولید مجهزی برخوردار بوده و استانداردهای ملی را در آن ها به کار می گیرد. تنوع محصولات و کیفیت بالای آنها باعث شده است که بتواند در بازار داخلی و منطقه، رقابت گسترده ای داشته باشد.

تولید کننده ماشین ظرفشویی هیمالیا

کارخانه سازنده ظرف شویی سیلوان

شرکت سیلوان، یکی از بهترین کارخانه های سازنده ظرف شویی است که فعالیت خود را از سال 1357 شروع کرده و در تولید لوازم خانگی بزرگ، تنوع بالایی را در محصولات خود، در نظر گرفته است. این شرکت که انواع لوازم را با ظرفیت های مختلف به بازار عرضه می کند، توانسته است فروش بالایی را همراه با کیفیت قابل توجه و خدمات پس از فروش مناسب ، به مشتریان خود ارائه کند. این شرکت یکی از مجهزترین خطوط تولید لوازم خانگی را دارد.

کارخانه سازنده ظرف شویی سیلوان

لوازم خانگی پارس

شرکت لوازم خانگی پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی است که از سال 1354 فعالیت خود را در تولید انواع لوازم خانگی شروع کرده و تنوع بالایی را در ظرفیت و عملکرد محصولات خود در نظرگرفته است. از همین روست که می توانید این محصولات را در بازار داخلی و خارجی مشاهده کنید. این که یکی از برندهای معتبر در این صنعت است، از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته جهت تولیدات خود بهره می برد.

لوازم خانگی پارس

تولید کننده ماشین ظرفشویی پاکشوما

شرکت پاکشوما، یکی از بهترین کارخانه های سازنده ظرف شویی است که دارای سابقه فعالیت 40 ساله بوده و محصولات خود در بهترین کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است. این شرکت که تیمی متخصص و تجهیزاتی پیشرفته بهره می برد، ظرفیت های مختلفی از ظرفشویی را با عملکردی مدرن تولید و به بازار راهی کرده است. کیفیت بالا و خدمات عالی پس از فروش، از جمله مشخصه های این شرکت است.

تولید کننده ماشین ظرفشویی پاکشوما

کارخانه سازنده ظرف شویی اسنوا

شرکت اسنوا، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی است که انواع تجهیزات و لوازم خانگی را در بهترین کیفیت و با توجه به تقاضای بازار، طراحی و تولید می نماید. این شرکت که از بخش تحقیق و توسعه بهره مند است، همواره از دانش روز دنیا و ماشین آلات مجهز خود بهره برده است تا بتواند سطح رضایت مشتریان خود را ارتقاء داده و بهترین محصولات را به بازار راهی کند.

کارخانه سازنده ظرف شویی اسنوا

تولید کننده ماشین ظرفشویی جی سان

شرکت جی سان، یکی از بهترین کارخانه های سازنده ظرف شویی است که تولید انواع لوازم خانگی را در کیفیت و قیمت مناسب به بازارهای داخلی و منطقه عرضه می کند. استفاده از تجهیزات و قطعات استاندارد شده و مرغوب، باعث شده است تا شاهد لوازم خانگی مدرن و با کیفیت عالی از این برند باشید. به گونه ای که قابل عرضه در بازارهای منطقه بوده و رقابت های گسترده ای با نمونه های مشابه دارد.

تولید کننده ماشین ظرفشویی جی سان

کارخانه سازنده ظرف شویی الماس آذر سهند

شرکت الماس آذر سهند که با نام تجاری لیدر فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی است که فعالیت خود را از سال 1365 شروع کرده و محصولات متنوعی را با ظرفیت های مختلف به بازار عرضه کرده است. بهره مندی از خطوط تولید پیشرفته، تیمی متخصص و دانش فنی روز دنیا باعث شده است که بتوانید لوازم خانگی با بهترین کیفیت را همراه با خدمات پس از فروش عالی از این برند، شاهد باشیم.

کارخانه سازنده ظرف شویی الماس آذر سهند

گروه لوازم خانگی الگانس

شرکت الگانس، یکی از بهترین کارخانه های سازنده ظرف شویی است که فعالیت خود را با گسترش نمایندگی های فعال شروع کرده و توانسته است با تولید تجهیزات به روز شده از جمله ماشین لباسشویی و ظرفشویی، به برندی نام آشنا در این صنعت تبدیل شود. استفاده از نیروی پویا و متخصص و مدیرانی با تجربه و متعهد، این برند را دارای اعتبار بالایی کرده است که بازارهای داخلی و خارجی را هدف قرار داده است.