نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین شرکت های پخش دارو | مراکز پخش و توزیع دارو

در اینجا لیستی از بهترین شرکت های پخش دارو آورده شده است. این شرکت ها که از سرمایه های انسانی متخصص در صنعت توزیع بهره می برند، بالاترین استانداردهای این صنعت را رعایت کرده و با استفاده از امکانات خود، سطح وسیعی را در پخش و توزیع داروها در نظر می گیرند. این مراکز پخش و توزیع دارو به طور معمول دارای ناوگان مجهز حمل و نقل هستند و انبارها و سردخانه های بزرگی را در اختیار دارند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران فارما در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های پخش دارو

شرکت پخش دارو ادوار طب

ادوار طب، یکی از بهترین شرکت های پخش دارو محسوب می شود که انواع فرآورده های دارویی از قبیل قرص، کپسول، شربت یا سوسپانسون را که محصول تولید شرکت های داروسازی است، پخش و توزیع می کند. این شرکت که امکانات حمل و نقل به روز شده ای در اختیار داشته و سردخانه مجهزی دارد، می تواند داروهای مختلف را با رعایت استانداردهای تعیین شده در پخش و توزیع، در تمامی مناطق ارسال کند. بهره مندی از تیمی متخصص در این راستا، به شهرت و اعتبار این شرکت کمک بزرگی کرده است.

شرکشرکت پخش دارو ادوار طبت پخش دارو ادوار طب

مرکز توزیع دارو داروپخش

شرکت توزیع داروپخش، به عنوان یکی از مراکز پخش و توزیع دارو شناخته می شود. این شرکت خدماتی، تجاری، انواع تداروهای انسانی، لوازم آرایشی و بهداشتی را به همراه تجهیزات پزشکی توزیع کرده و به فروش می رساند. این شرکت که از سال 1375 از شرکت مادر سهامی داروپخش مجزا شده است، یکی از شرکت های بزرگ و معتبر در این شاخه از صنعت داروسازی است و در سطح وسیعی خدمات خود را ارائه می کند.

مرکز توزیع دارو داروپخش

شرکت پخش دارو خوارزمی

شرکت داروسازی خوارزمی، یکی از بهترین شرکت های پخش دارو محسوب می شود که با امکانات و تجهیزات کامل و ساختمانی مجهز، در این صنعت فعالیت داشته و ضمن تولید انواع قرص، کپسول، پماد، شربت، آنتی بیوتیک های خوراکی و قطره خوراکی، آن ها را نیز به صورت گسترده پخش می کند. این شرکت که استانداردهای لازم را در بخش توزیع دارو در نظر گرفته است، تجهیزات مناسب از قبیل ناوگان حمل و نقل و سردخانه های مجهز را در اختیار دارد.

شرکت پخش دارو خوارزمی

مرکز توزیع دارو رازی

شرکت پخش رازی، به عنوان یکی از مراکز پخش و توزیع دارو شناخته می شود که از سال 1363 راه اندازی شده و فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد است. این شرکت که دارای مراکز توزیع دارو در شهرهای مختلف است، از پرسنلی متخصص و امکاناتی مجهز بهره برده و کمک موثری در عرضه خدمات دارویی در بازار است. مدیریت حرفه ای این شرکت و آموزش های نوین باعث شده است که هر روزه موفقیت های این شرکت رو به رشد باشد. این شرکت دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی مطابق با استانداردهای صنعت پخش دارو ارائه کرده و از تجهیزات و فناوری نوین در این راستا بهره می برد.

مرکز توزیع دارو رازی

شرکت پخش دارو البرز

شرکت پخش البرز، یکی از بهترین شرکت های پخش دارو محسوب می شود که با استفاده از ارتباطات کارآمد و سیستم اطلاعاتی قوی، زنجیره توزیع سرد دارو را در دست داشته و در توزیع سریع و مطمئن انواع دارو، پیشتاز بوده است. این شرکت که دارای پرسنلی متخصص و خودروهای به روز شده است، همواره در پخش داروها به نقاط مختلف به صورت گسترده اقدام کرده و نقش مهمی در صنعت دارو و توزیع آن دارد.

شرکت پخش دارو البرز

پخش دارویی اکسیر

شرکت پخش دارویی اکسیر، به عنوان یکی از مراکز پخش و توزیع دارو شناخته می شود که از شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی است و در جهت توزیع دارو و زنجیره تامین محصولات آرایشی بهداشتی، تجهیزات پزشکی و محصولات دارویی به صورت حرفه ای فعالیت خود را گسترش داده است. این شرکت که توزیعی با کیفیت را در اولویت های خود دارد، همواره در کمترین زمان و با کیفیت مطلوب، داروها را در سطح مراکز درمانی و داروخانه ها توزیع می کند تا تقاضای این بخش از صنعت داروسازی را تامین کند.

پخش دارویی اکسیر

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین، یکی از بهترین شرکت های پخش دارو محسوب می شود که در صنعت دارویی، به عنوان هلدینگی بزرگ مطرح است. این شرکت که از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه تامین و توزیع دارو شروع کرده است، اقدام به صادرات دارو نیز کرده است. این شرکت با به کارگیری دانش روز دنیا و تکنولوژی های پیشرفته و همت سرمایه انسانی متخصص خود، توانسته است در جهت توزیع دارو و تامین آن در سطح وسیعی اقدام کند.

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین

شرکت پخش دارو هجرت

شرکت پخش هجرت که توزیع سراسری داروها و تجهیزات پزشکی را در دست دارد، به عنوان یکی از مراکز پخش و توزیع دارو شناخته می شود که از سال 1333 با مدیریت دکتر عبداله رضایی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. این شرکت که در بخش فروش و توزیع محصولات دارویی، بهداشتی و آزمایشگاهی فعالیت دارد، در سال 1398 سهام خود را به عرضه گذاشت و به سهامی عام تغییر یافت. اکنون شرکت پخش هجرت، از شرکت های معتبر در حوزه پخش دارو محسوب می شود.

شرکت پخش دارو هجرت

شفا پخش هیرکان

شفا پخش هیرکان، یکی از بهترین شرکت های پخش دارو محسوب می شود که از سال 1397 فعالیت خود را شروع کرده و با پشتوانه کارکنان متخصص و متعهد خود و دانش فنی روز دنیا، اقدام به توزیع سراسری دارو، محصولات آرایشی بهداشتی و مکمل های دارویی کرده است. این شرکت در راستای ارتقا و تنوع محصولات خود و به روز رسانی و تامین داروها در داروخانه ها و مراکز درمانی، همواره تلاش داشته است تا تجهیزات و امکانات خود را به روز کرده و آن را در سطح وسیعی گسترش دهد.

شفا پخش هیرکان

مرکز توزیع دارو شیمی درمان اوسینا

شرکت پخش شیمی درمان اوسینا، به عنوان یکی از مراکز پخش و توزیع دارو شناخته می شود و با شرکت های تامین کننده و واردکننده دارو همکاری های سازنده ای داشته است تا بتواند در سطح گسترده ای، اقدام به توزیع دارو کند. این شرکت که فروش و عرضه دارو به مراکز درمانی، داروخانه ها و بیمارستان ها را در کارنامه خود دارد، زیرساخت های کاملی را در نظر داشته و از ناوگان حمل و نقل مجهزی بهره می برد.

مرکز توزیع دارو شیمی درمان اوسینا