نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان کنترلر الکترونیکی | طراحی و ساخت پی ال سی

با پیشرفته فناوری در عصر جدید، امکان کنترل و تنظیم داده ها در دستگاه های مختلف وجود دارد که توسط بهترین تولید کنندگان کنترل الکترونیکی به آن پرداخته می شود. در این فرآیند، بر اساس انتظاراتی که از یک سیستم می رود، برنامه نویسی و کدگذاری ها انجام شده و برد الکترونیکی آن ایجاد می شود. طراحی و ساخت پی ال سی PLC به صنایع مختلف کمک کرده است تا بتوانند به راحتی سیستم های خود را به صورت اتوماتیک راه اندازی کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان کنترلر الکترونیکی

طراحی و ساخت پی ال سی فرارروپایا

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت، یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت پی ال سی است که به عنوان شرکت دانش بنیان، محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب را به بازار عرضه می کند. می تواند تمامی تولیدات این شرکت را با خدمات پس از فروش آن تهیه کنید.

طراحی و ساخت پی ال سی فرارروپایا

تولید کننده تجهیزات الکترونیکی پارس پی ال سی

پارس پی ال سی، یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت پی ال سی است که با 25 سال سابقه به صورت تخصصی در حوزه صنعت برق فعالیت های خود را گسترش داده است. این شرکت که دارای مدیرانی با تجربه و تیم مهندسی و پویایی است، در زمینه اتوماسیون و الکترونیک در صنایع بزرگ و متوسط توانسته است طراحی و تولید یک PLC مشابه با PLC S7 زیمنس را در دستور کار خود قرار داده و در این خصوص به خودکفایی این صنعت کمک کند.

تولید کننده تجهیزات الکترونیکی پارس پی ال سی

تولید کننده کنترل الکترونیکی دیجیتال گستر پارسیان

شرکت دیجیتال گستر پارسیان، یکی از بهترین تولید کنندگان کنترل الکترونیکی است که در زمینه اتوماسیون صنعتی فعالیت داشته و انواع پی ال سی PLC و کنترلرهای صنعتی را تولید و عرضه نموده است. می توانید برای سفارش خود، با بخش مهندسی صحبت کرده و بر اساس نیازها و تقاضای سیستم و شرکت خود، کنترلر مناسب را که مطابق با تقاضای شما برنامه نویسی شده است، دریافت کنید.

تولید کننده کنترل الکترونیکی دیجیتال گستر پارسیان

طراحی و ساخت پی ال سی درنا صنعت مهر

شرکت درنامهر، یکی از شرکت های موثر در طراحی و ساخت پی ال سی و اتوماسیون صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و با ارائه راه حل های قابل اطمینان، توانسته است محصولاتی با کیفیت و به روز شده را در این حوزه طراحی و تولید نماید. این شرکت با 20 سال سابقه فعالیت، شبکه گسترده فروش را در بازار داخلی داشته و توانسته است در فرآیندهای متنوع، حضور موفقی در صنایع مختلف داشته باشد.

طراحی و ساخت پی ال سی درنا صنعت مهر

صنایع سنجش انرژی بهینه سازان توس

شرکت صنایع سنجش انرژی بهینه سازان طوس، یکی از بهترین تولید کنندگان کنترل الکترونیکی است که با بهره مندی از سرمایه گذاری خارجی و داخلی، توانسته است در حوزه صنعت برق، فعالیت های گسترده ای داشته و با بهره مندی از نیروهای متخصص و جوان خود، محصولاتی با کیفیت را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. می توانید محصولات این شرکت که همواره بر اساس جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده است را با قیمت مناسب تهیه کنید.

صنایع سنجش انرژی بهینه سازان توس

تولید کننده کنترل الکترونیکی البرز میکروسیستم

شرکت البرز میکروسیستم، یکی دیگر از شرکت های فعال در حوزه طراحی و ساخت پی ال سی است که از تیمی متخصص و با تجربه که عمدتا از نخبگان دانشگاه های علم و صنعت و یا خواجه نصیرالدین طوسی هستند، تشکیل شده است. این شرکت که بر روی طراحی و ساخت سیستم های اتوماسیون صنعتی تمرکز دارد، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، پروژه های بزرگی را در نقاط مختلف ارائه کرده است.

تولید کننده کنترل الکترونیکی البرز میکروسیستم

طراحی و ساخت پی ال سی برنا الکترونیک

شرکت برنا الکترونیک، یکی از بهترین تولید کنندگان کنترل الکترونیکی است که فعالیت خود را از سال 1363 شروع کرده و با اندوخته از تجربه و تخصص، در حوزه تولید تجهیزات برق و الکترونیک صنعتی فعالیت های گسترده ای داشته است. این شرکت که با تکیه بر گواهی نامه ها و استانداردهای داخلی و بین المللی فعالیت دارد، طراحی، تولید و خدمات پس از فروش PLC را در برنامه داشته و در این حوزه، به یکی از برندهای موفق تبدیل شده است.

طراحی و ساخت پی ال سی برنا الکترونیک

تولید کننده کنترل الکترونیکی پتسا صنعت

گروه صنعتی پتسا صنعت، یکی از شرکت هایی است که در حوزه طراحی و ساخت پی ال سی فعالیت داشته و با فناوری پیشرفته دنیا، در زمینه تجهیزات و سیستم های کامپیوترهای صنعتی، اتوماسیون، خدمات جامع مهندسی و بردهای الکترونیکی فعالیت داشته و از سال 1370 که فعالیت خود را شروع کرده است، تا کنون، به موفقیت های ارزشمندی در این خصوص دست یافته است. بهره مندی از تیمی متخصص و مدیرانی مجرب، باعث شده است که پیشرفت این شرکت، با سرعت بیشتری صورت گیرد.

تولید کننده کنترل الکترونیکی پتسا صنعت

طراحی و ساخت پی ال سی سیماران

شركت صنايع الكترونيك سيماران، یکی از بهترین تولید کنندگان کنترل الکترونیکی است که فعالیت خود را از سال 1350 شروع کرده و با کسب مجوزهای لازم و چندی از نمایندگی های کشورهای اروپایی، آنرا گسترش داده است. این شرکت در راستای بهینه کردن محصولات و خدمات خود، همواره در انتقال تکنولوژی و فناوری در مجموعه خود ابایی نداشته و طراحی و ساخت تجهیزات در این حوزه را با طیف گسترده ای دنبال می نماید.

طراحی و ساخت پی ال سی سیماران

شرکت تامین صنعت رامان

شرکت تامین صنعت رامان، فعالیت خود را از سال 1393 در صنعت برق و اتوماسیون صنعتی شروع کرده و به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت داشته است. این شرکت در راستای ارائه خدمات به شرکت ها، در تامین تجهیزات صنعت برق و plc فعالیت داشته و خدمات گسترده ای را به مشتریان خود ارائه کرده است.

شرکت تامین صنعت رامان