نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی| اجاره لوازم غرفه نمایشگاه

در اینجا لیستی از بهترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی آورده شده است. یکی از الزاماتی که هنگام اجاره غرفه در نمایشگاه وجود دارد، اجاره لوازم غرفه نمایشگاه است تا کسب و کارها بتوانند نمونه محصولات یا کاتالوگ های خود را ارائه کنند. استفاده از وسایلی همچون تلویزیون‌های LCD وLED  ، میز کانتر، جاکاتالوگی و استند رول آپ یا مبلمان در چیدمان یک غرفه از اهمیت بالایی برخوردار است.

برترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی ارسطو

شرکت ارسطو یکی از  بهترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده و از امکانات خود در جهت راه اندازی و تجهیز غرفه های نمایشگاهی بهره می برد. این شرکت که گرید و مجوز غرفه سازی را دریافت کرده است، لوازم مربوط به ساخت غرفه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در صورتی که قصد شرکت در نمایشگاه را دارید، می توانید تجهیزات مورد نیاز خود را از این شرکت معتبر اجاره کنید.

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی ارسطو

اجاره لوازم غرفه آرکا

گروه آرکا، در جهت اجاره لوازم غرفه نمایشگاه، تمامی امکانات و توان خود را به کار گرفته و با سابقه مفید در این حوزه، اقدام به ساخت و طراحی پروژه های مختلف به ویژه غرفه سازی نموده است. این شرکت همچنین در راستای تامین تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه، تجهیزات کاملی را در اختیار شرکت کنندگان در نمایشگاه های تهران و دیگر شهرها می گذارد.

اجاره لوازم غرفه آرکا

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرمان

شرکت آرمان، یکی از  بهترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی است که دارای چندین سال سابقه در امور نمایشگاهی است و خدات مناسبی را در این حوزه ارائه کرد هاست. این شرکت تجهیزاتی کاملی مانند تلویزیون ‌های LCD و LED  ، میز کانتر، جاکاتالوگی، استند رول آپ و میز صندلی و مبلمان را با شرایط مناسبی در اختیار شرکت کنندگان نمایشگاه قرار می دهد تا بتوانید با طراحی مناسب غرفه و چیدمان تجهیزات و لوازم مناسب، در میان دیگر غرفه داران، متمایز شوید.

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرمان

اجاره لوازم غرفه نوین رنتر

نوین رنتر، پلتفرمی جهت اجاره لوازم غرفه نمایشگاه و تجهیزات نمایشگاهی است که به صورت روزانه لوازم را در اختیار غرفه داران قرار می دهد. از جمله تجهیزات این مجموعه می توان به سیستم صوتی تصویری، اجاره میکروفون، میز و صندل، اجاره تلویزیون  و ال ای دی، اجاره کامپیوتر، میز کانتر یا ویدیو پروژکتور  اشاره کرد. می توانید با اجاره این وسایل نمایشگاهی، خدمات باکیفیت تری را در اختیار مراجعان قرار داده و اعتبار برند خود را ارتقا دهید.

اجاره لوازم غرفه نوین رنتر

شرکت اجاره ده

گروه تجهیزات نمایشگاهی اجاره ده، یکی از  بهترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی است که فعالیت خود را از سال 1390 در این حوزه شروع کرده وتجهیزات مراسم، همایش و نمایشگاه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این شرکت که کیفیت لوازم را همواره در سطح بالایی نگه می دارد، قیمت مناسبی برای این کار در نظر گرفته است تا مشتریان بدون نگرانی، اقدام به اجاره لوازم غرفه نمایند. ضمن آنکه شرکت اجاره ده این امکان را دارد تا لوازم و خدمات نمایشگاهی خود را در برنامه های افتتاحیه و اختتامیه یا غرفه های نمایشگاهی در شهرهای مختلف ارائه کند.

شرکت اجاره ده

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی کندو

شرکت طراحان کندو، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی را در دست داشته و خدماتی با کیفیت و کاربردی مانند تلویزیون ال سی دی و ال ای دی، میکروفون، میزکانتر، اجاره مبلمان و … را در تمامی شهرها در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این شرکت که جهت اجاره لوازم غرفه نمایشگاه از توان و تخصص خود بهره می برد، با ارائه ایده هایی کاربرید توانسته است در امر طراحی غرفه و چیدمان آن به موفقیت های زیادی دست یافته و به روزترین تجهیزات نمایشگاهی را در بخش های مختلف ارائه کند تا غرفه ای متمایز داشته باشید.

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی کندو

اجاره لوازم غرفه گراف

شرکت نمایشگاهی گراف، یکی از  بهترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و از نیروهای متخصص و حرفه ای خود در طراحی و اجرای غرفه و اجاره تجهیزات آن بهره گرفته است. این شرکت تمامی امکانات مورد نیاز در غرفه های نمایشگاه های تخصصی را در اختیار داشته و برای ارائه خدماتی هر چه بهتر، آنها را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان و غرفه داران قرار می دهد.

اجاره لوازم غرفه گراف

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی رایکا

مجموعه رایکا، با سابقه ای هشت ساله در این حوزه، اقدام به اجاره لوازم غرفه نمایشگاه نموده و خدمات با کیفیتی را در اختیار غرفه داران قرار می دهد. می توانید از این شرکت، انواع تجهیزات از جمله تلویزیون‌های LCD و LED  ، میز کانتر، جاکاتالوگی، استند رول آپ، میز و صندلی و مبلمان را با قیمت بسیار مناسب اجاره کنید و غرفه خود را تجهیز نمایید.

شرکت اجاره تجهیزات نمایشگاهی رایکا

شرکت اجاره کو

اجاره کو به عنوان یک پلتفرم اجاره تجهیزات نمایشگاهی شناخته می شود که در تجهیز غرفه نمایشگاه ها نقش مهمی خواهد داشت. اجاره کو یکی از  بهترین شرکت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی است که لوازمی مانند اجاره مبلمان، کانتر، رایانه، ال سی دی و … را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد، اعتبار بالایی در این بخش کسب کرده و اعتماد مشتریان و غرفه داران را کسب کرده است. این شرکت تمامی تجهیزات خود را در سطح کیفی بالایی نگه می دارد.

شرکت اجاره کو

تجهیزات نمایشگاهی سیما پارس

سیما پارس، در راستای اجاره لوازم غرفه نمایشگاه از امکانات و تجهیزات خود بهره برده و مطابق با تجربه بدست آمده در این صنعت، همواره به غرفه داران کمک های کاربری ارائه می کند. این شرکت با ایده پردازی، طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه اعتماد بالایی را کسب کرده و اکنون با اجاره تجهیزات نمایشگاهی با قیمت مناسب، خدمات ارزشمندی را به کسب و کارها ارائه می کند تا بتوانند قوی تر از همیشه ظاهر شوند.

تجهیزات نمایشگاهی سیما پارس