نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان عسل

در این جا می خواهیم لیستی از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران را معرفی کنیم. عسل مایع غلیظ و طلایی رنگی است که توسط زنبورهای زحمتکش تولید می‌شود که با استفاده از شهد گیاهان گلدار تهیه شده و برای خوردن در مواقع کمبود آن در داخل کندو ذخیره می‌شود.

شهد، مایعی شیرین است که با استفاده از زبان لوله‌ای شکل و دراز از گل‌ها استخراج می‌شود و در شکم اضافی آن یا محصول، ذخیره می‌شود. در حالی که شهد در محصول می‌چرخد، با آنزیم‌هایی ترکیب می‌شود که pH آن را تغییر می‌دهد و آن را برای نگهداری طولانی‌ مدت مناسب می‌کند که مراکز تولید عسل در ایران این را مد نظر دارند.

هنگامی که زنبور عسل به کندو باز می گردد، شهد آن را با بازگرداندن مایع در دهان زنبور دیگر به زنبور دیگر منتقل می کند. هنگامی که شهد در شانه قرار می گیرد، هنوز یک مایع چسبناک است. زنبورها برای اینکه آب اضافی را از عسل خود خارج کنند، برای تسریع فرآیند تبخیر، با بال های خود لانه زنبوری را باد می زنند.

وقتی بیشتر آب از لانه زنبور تبخیر شد، زنبور با ترشح مایعی از شکم شانه را می‌بندد که در نهایت به موم زنبور تبدیل می‌شود. در اینجا می توانید بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران را بیابید که بسته بندی عسل صادراتی در دست تولید دارد.

برترین تولید کنندگان عسل

صنایع غذایی سحر

صنایع غذایی سحر  از شرکت های برتر و بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران است که بهترین محصولات عسل را تولید کرده و در بسته بندی عسل صادراتی و داخلی به بازار عرضه می دارد. این شرکت از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران می باشد، به نامی آشنا و برندی معتبر در صنایع غذایی شناخته شده است و قیمت های رقابتی را به بازار عرضه می دارد. همچنین برترین عسل را در مراکز تولید عسل در ایران ارائه می کند.

صنایع غذایی آماده پز(بهانه)

شرکت صنایع غذایی آماده پز با نام تجاری بهانه از دیگر مراکز تولید عسل در ایران است که با ظرفیت بالایی از تولید بهترین عسل را در محصولات خود داشته و متناسب با ذائقه های متفاوت، عسل های تولیدی خود را به بازار راهی کرده است. این که از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران می باشد، اکنون در بازارهای جهانی، محصولات خود از قبیل انواع عسل را در بسته بندی عسل صادراتی ارائه می کند و همواره بهترین کیفیت را در دست تولید داشته است.

مهران آویشه

شرکت مهران آویشه بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران است که فعالیت خود را در سال 1378 در زمینه تولید عسل طبیعی و بسته بندی عسل صادراتی آغاز نمود و با بهره مندی از دانش روز دنیا، محصولاتی در سطح کیفی ممتاز را به بازار عرضه داشته است. این یکی از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران می باشد، توانسته است با ارائه بهترین محصولات، گوی سبقت را از دیگر رقبا برباید.

شاهسوند زرین

شرکت شاهسوند زرین ، یکی دیگر از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران است که به دلیل ارائه بهترین کیفیت تولید عسل در ایران، شناخته شده و توانسته است تنوع محصولات خود را در بسته بندی عسل صادراتی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند و در منطقه، به برندی معتبر و محبوب تبدیل گردد. این یکی از مراکز تولید عسل در ایران است که اعتبار جهانی دارد.

کیمیا عسل سپاهان

شرکت کیمیا عسل سپاهان نیز از در راستای تولید بهترین کیفیت عسل در سطح منطقه و در ایران شناخته شده است. این که از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران می باشد، تنوع محصولات را داشته و در راستای توسعه فعالیت های خود، بسته بندی عسل صادراتی را نیز در دستور کار خود داشته است. کیمیا عسل سپاهان ، بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران است که کیفیت بالا محصول را با قیمتی مناسب به بازار عرضه می کند.

صنایع کامبیز

شرکت صنایع غذایی کامبیز فعالیت خود را در صنایع غذایی و به ویژه تولید و بسته بندی عسل صادراتی از سال ۱۳۴۶ در ظرفیت بالای کارخانه خود، آغاز نموده است و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی و حفظ کیفیت محصول، به ، بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران تبدیل شده است. این یکی از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران است که به عنوان برندی ممتاز در منطقه شناخته می شود.

صنایع غذایی بیژن

صنایع غذایی بیژن نیز از دیگر برندهای معتبر در صنایع غذایی و تولید و بسته بندی عسل صادراتی است که در مراکز تولید عسل در ایران و منطقه، به خوبی شناخته می شود. این شرکت، با بهره مندی از سرمایه گذاری بالا و تجهیزاتی مدرن به همراه دانشی به روز شده، همواره بهترین کیفیت را در تولیدات خود در نظر گرفته و اکنون، بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران می باشد.

کشت چین

شرکت کشت چین نیز از بهترین شرکت های تولید عسل در ایران است که فعالیت تولید و بسته بندی عسل صادراتی و داخلی را از سال 1374 شروع نموده است. این برند که از کارخانه ای با ظرفیت بالا برخوردار است، در راستای ارائه کیفیت بالای عسل در بازار، همواره از دانش روز دنیا و تجهیزاتی مدرن استفاده نموده است و اکنون از بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران می باشد.

زنبورداری کوهدشت خراسان

شرکت زنبورداری کوهدشت خراسان نیز با تولید بهترین کیفیت محصول در انواع عسل طبیعی، ژله رویال و گرده گل، بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران شناخته می شود که فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه، اکنون یکی از موفق ترین و بهترین شرکت های تولید عسل در ایران است که به صورت اختصاصی، انواع عصل را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته و برندی نام آشنا در این بخش از صنایع غذایی می باشد.

مزرعه سبز اورازان

مزرعه سبز اورازان نیز به عنوان شرکتی دانش بنیان و با 20 سال تجربه، بزرگ ترین تولید کننده عسل در ایران اکنون دارای محبوبیت و اعتبار بالایی در داخل کشور و سطح منطقه است. این شرکت که در مراکز تولید عسل در ایران و منطقه شناخته می شود، می تواند قیمت محصولات با کیفیت خود را در شرایطی رقابتی ارائه کند.