نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین شرکت های بیمارستان ساز | مهندسین مشاور بیمارستانی

یکی از پروژه های عمرانی ضروری و حیاتی برای هر منطقه ای، بیمارستان سازی است که اگر توسط بهترین شرکت های بیمارستان ساز انجام شود، بهترین نتیجه را خواهد داشت. در این میان، مهندسین مشاور بیمارستانی نقش مهمی در ساختار اصولی و استانداردهای لازم داشته و با نظارت خود، سعی در اجرای بهینه ساختمان سازی بیمارستان ها دارند. در اینجا لیستی از برترین ها در این حوزه آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های بیمارستان ساز

شرکت بیمارستان ساز پارسازه

شرکت ساختمانی پارسازه، یکی از بهترین شرکت های بیمارستان ساز است که فعالیت خود را در این حوزه، از سال ۱۳۷۱ شروع کرده و عضوی از گروه سازندگان ابنیه و تاسیسات می باشد که مراکز بیمارستان و درمانی زیادی را احداث نموده است. این شرکت که یکی از شرکت های بزرگ در ساختمان سازی بیمارستانی محسوب می شود، دارای رتبه بندی در ابنیه بوده و مطابق با استانداردهای تعیین شده، فعالیت خود را گسترش داده است.

شرکت بیمارستان ساز پارسازه

مهندسین مشاور بیمارستانی آتیه سازان اسپو

شرکت مهندسین و مشاوره اسپو، یکی از بهترین مهندسین مشاور بیمارستانی است که طراحی، ساخت و اجرا ابنیه، تاسیسات الکتریکی، مکانیکی و دکوراسیون داخلی را برای انواع ساختمان های درمانی، اداری، تجاری و مسکونی ارائه کرده و تجربه بالایی در این خصوص دارد. این شرکت که با سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی فعالیت داشته است، با تکیه بر تجربه و سرمایه خود در صنعت ساختمان خوش درخشیده و مسائل فنی و مهندسی را به خوبی در سازه های خود به کار بسته و اصول و استانداردهای لازم در خصوص ساختمان های بیمارستانی رعایت نموده است.

مهندسین مشاور بیمارستانی آتیه سازان اسپو

شرکت بیمارستان ساز چاوش راه بنا

شرکت چاوش راه بنا، یکی از بهترین شرکت های بیمارستان ساز است که فعالیت خود را از سال 1376 شروع کرده و پروژه های مهندسی و عمرانی زیادی را طراحی و ساخته است. این شرکت که در رشته های تاسیسات نفت و گاز و ساختمان آن نیز فعالیت های گسترده ای داشته است، توانسته به موفقیت های زیادی دست یافته و بر اساس تجربه و تخصص خود، پروژه های زیادی را راه اندازی نماید. بهره مندی از نیروهای متخصص و سیستم های نوین مدیریتی از جمله عوامل موثر در موفقیت این شرکت است.

شرکت بیمارستان ساز چاوش راه بنا

مهندسین مشاور بیمارستانی همگون

مهندسین مشاور همگون، یکی از بهترین مهندسین مشاور بیمارستانی است که خدمات مشاوره در حوزه طراحی و نظارت بر پروژه های ساختمانی به ویژه بیمارستانی را با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات و جلب رضایت کارفرمایان ارائه کرده و همواره بر بهبود سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استانداردهای تعیین شده عمل کرده است. این شرکت، با توجه به نیازهای کمی و کیفی مورد نیاز پروژه های کارفرمایان خود، بهترین خدمات را در این حوزه داشته و بهره وری بالایی را ایجاد کرده است. به گونه ای که استانداردهای ملی و بین المللی را پوشش می دهد.

مهندسین مشاور بیمارستانی همگون

شرکت توسعه بنای کسری

شرکت توسعه بنای کسری، یکی از بهترین شرکت های بیمارستان ساز است که فعالیت خود را از سال 1383 شرع کرده و با بهره مندی از مهندسان  کارشناسان خود، پروژه های ساختمانی و بیمارستانی را در بهترین کیفیت، طراحی و اجرا نموده است. این که از تجربه فنی و تخصصی خود در حوزه پروژه های عمرانی بهره می برد، به عنوان پیمانکار رتبه یک در بیمارستان سازی شناخته می شود.

شرکت توسعه بنای کسری

شرکت بیمارستان ساز آذریورد تبریز

شرکت آذر یورد تبریز، یکی از بهترین مهندسین مشاور بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1372 شروع کرده و پروژه های بزرگی همچون خانه های نیروی انتظامی را در برنامه کاری خود دارد. این شرکت در بسیاری از نقاط، اقدام به بیمارستان سازی کرده است که مطابق با تمامی اصول و استانداردهای ملی و بین المللی بوده و کیفیت بالایی را به خود اختصاص داده است. در میان پروژه های اجرا شده توسط این شرکت، می توان راه اندازی و ساخت ورزشگاه های مطرح را یافت.

شرکت بیمارستان ساز آذریورد تبریز

مهندسین مشاور بیمارستانی تابان شهر

تابان شهر، یکی از بهترین شرکت های بیمارستان ساز است که با سابقه ای درخشان، در صنعت ساختمان سازی فعالیت داشته و از رتبه بندی پایه یک در بیمارستان سازی برخوردار است. این شرکت با استفاده از دانش متخصص خود و تجربه سال ها فعالیت در این حوزه، پروژه های عظیمی را طراحی و اجرا نموده است.

مهندسین مشاور بیمارستانی تابان شهر

شرکت بیمارستان ساز درناآوند

شرکت درناآوند، یکی از بهترین مهندسین مشاور بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1372 شروع کرده و همواره با بهره مندی از نیروهای متخصص خود و به عنوان شرکت پیمانکاری پایه یک در ساختمان، ابنیه و تاسیسات، پروژه های بزرگی را طراحی، مدیریت و اجرا نموده است. به گونه ای که موفقیت های زیادی در حوزه پروژه های ساختمانی و تأسیساتی کسب نموده است.

شرکت بیمارستان ساز درناآوند

مهندسین مشاور بیمارستانی رهگا

شرکت راه و ساختمانی رهگا،  یکی از بهترین شرکت های بیمارستان ساز است  است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1362 شروع نموده و در راستای کمک و مشارکت در توسعه اقتصادی، در ساخت و طراحی بیمارستان های بسیاری، شرکت نموده است. می توان انواع پروژه های اداری، آموزشی، درمانی، ورزشی و صنعتی را در کارنامه این شرکت قرار داد که تماما از بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

مهندسین مشاور بیمارستانی رهگا

شرکت ساختمانی وزان

شرکت وزان، یکی از بهترین مهندسین مشاور بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1363 شروع کرده و در مسیر سازندگی و آبادانی بیشتر، اقدام به اجرای پروژه های عمرانی بزرگی در حوزه های بهداشتی درمانی، انبوه سازی، سالن های ورزشی، پروژه های تاسیسات و بخش های عمده ای از صنایع نموده است.

شرکت ساختمانی وزان