نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان بستنی | شرکت های بستنی سازی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان بستنی آورده شده است. این شرکت های بستنی سازی، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و آزمایشگاه های مدرن خود، اقدام به تولید انواع بستنی در اشکال و طعم های مختلف می کنند که تمامی سلایق را پوشش می دهد. به گونه ای که برخی از این کارخانه ها، تولیدات خود را به بازارهای جهانی نیز صادر می کنند. می توانید برای مشاهده خدمات این شرکت ها در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان بستنی

تولیدکننده بستنی کاله

برند کاله، یکی از بهترین تولیدکنندگان بستنی است که فعالیت خود را در این صنعت از سال 1366 شروع کرده و در جهت بهبود و ارتقاء سبد غذایی مردم، از بهترین مواد اولیه استفاده نموده است و تنوع بالایی را در محصولات خود ایجاد کرده است. این شرکت که اکنون در جایگاه 48 صنایع غذایی در جهان قرار دارد، حجم بالایی از تولیدات خود را صادر می کند. این شرکت اکنون با 2500 لیتر شیر در روز، انواع فرآورده های لبنی از جمله بستنی با طعم های مختلف را تولید نموده و به بازار داخلی و خارجی عرضه می نماید.

تولیدکننده بستنی کاله

شرکت بستنی سازی دومینو

شرکت دومینو، از شرکت های بستنی سازی معتبری است که فعالیت خود را در سال 1390 به صورت رسمی در بازار لبنیات و بستنی شروع کرد. تجربه 30 ساله مدیران این شرکت در کارخانه میهن باعث شده تا متناسب با ذائقه های مختلف محصولات در پتانسیل بالا تولید شده و در بازار داخلی لبنیات و بستنی سهم بالایی را از آن خود کرده و اقدام به صادرات محصولات خود کند. این شرکت که دارای آزمایشگاه های مجهز و بخش تحقیق و توسعه است، در کنار تولید بستنی، خط تولید نان بستنی و شکلات را نیز راه اندازی کرده است.

شرکت بستنی سازی دومینو

تولیدکننده بستنی پاک

گروه لبنیات پاک، یکی از بهترین تولیدکنندگان بستنی است که دارای سابقه 60 ساله در تولید فرآورده های لبنی داشته و انواع محصولات از جمله بستنی را در ظرفیتی بالا تولید می کند. این شرکت که از تجارب مدیران و مهندسین متخصص خود بهره می برد، از قابلیت های موجود استفاده کرده و با تنوع بخشی بر تولید و ارتقاء کیفیت محصولات، توانست محصولاتی متنوع و با طعم های مختلفی را به بازار عرضه نماید.

تولیدکننده بستنی پاک

شرکت بستنی سازی وارنا

شرکت صنایع شیر تهران (شهداد) که با نام تجاری وارنا فعالیت دارد، از شرکت های بستنی سازی معتبری است که از سال 1386 فعالیت خود را شروع کرده و اقدام به تولید فرآورده های لبنی در شهرستان ورامین نموده است. این شرکت که از تجهیزات اروپایی و ماشین آلات پیشرفته ای استفاده می کند، با تکیه بر دانش فنی و تخصص پرسنل خود، فرآورده های لبنی و بستنی خود را با نام تجاری وارنا تولید کرده و در بازار داخلی و خارجی به فروش می رساند.

شرکت بستنی سازی وارنا

شرکت بستنی سازی چوپان

صنایع لبنی و بستنی چوپان، یکی از بهترین تولیدکنندگان بستنی است که فعالیت خود را از سال 1376 در زمینه تولید لبنیات به ویژه شیر و ماست شروع کرده و در مدت زمان کوتاهی، محصولات خود را به بیش از 70 محصول لبنی گسترش داده است. از جمله محصولات این شرکت می توان به شیر، شیرکاکائو، انواع ماست دوغ، پنیر، خامه و انواع بستنی اشاره کرد.

شرکت بستنی سازی چوپان

تولیدکننده بستنی به تک

گروه کارخانجات به تک، از شرکت های بستنی سازی معتبری است که دارای سابقه 50 ساله در این حوزه بوده و با به کارگیری دانش فنی روز و پرسنلی متخصص و متعهد، توانسته است 10 کارخانه مکمل را نیز راه اندازی کرده و محصولاتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه کند. می توانید طعم های مختلفی از بستنی و دیگر فرآورده های لبنی را از این برند تهیه کنید.

تولیدکننده بستنی به تک

شرکت بستنی سازی زرین غزال

شرکت زرین غزال که با نام برند دایتی شناخته می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان بستنی است که از سال 1384 فعالیت خود را شروع کرده و با استفاده از ماشین آلات تولید بستنی اروپایی، انواع بستنی و شکلات مخصوص روکش بستنی را تولید و عرضه نماید. این شرکت اکنون می تواند بیش از 300 تن بستنی تولید کرده و به بازار داخلی و خارجی عرضه کند. همچنین این شرکت با ارسال فریزرهای نگهداری به فروشگاه ها، امکان توزیع بهتر محصولات خود را در نقاط مختلف فراهم کرده است.

شرکت بستنی سازی زرین غزال

بستنی مهر اصفهان

شرکت مهر اصفهان که با نام های تجاری مختلفی مانند ترنادو، پریشاد و شهیاد فعالیت دارد، از شرکت های بستنی سازی معتبری است که فعالیت خود را از سال 1375 در تولید بستنی  شروع کرده و با در نظر گرفتن کیفیت بالا و نوآوری در محصولات خود توانسته است به سرعت توزیع تولیدات خود را بازار داخلی و منطقه گسترش دهد.

بستنی مهر اصفهان

شرکت باراکا

برند باراکا، یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در تولید انواع شکلات می باشد که همکاری خود را با بهترین تولیدکنندگان بستنی توسعه داده است. این شرکت که در تولید روکش شکلات بستنی نیز فعالیت دارد، متناسب با درخواست کارخانه های بستنی سازی، شکلات روکش را تولید کرده و در اختیار ایشان قرار می دهد.

شرکت باراکا

تولیدکننده بستنی دامداران

شرکت دامداران، از شرکت های بستنی سازی معتبری است که از سال 1363 فعالیت خود را در حوزه تولید انواع فرآورده های لبنی شروع کرده و به مرور با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، تولیدات خود را گسترش داده است. این شرکت اکنون با تولید و بسته بندی محصولات لبنی پاستوریزه مدت دار و انواع بستنی، محصولاتی سلامت محور را به بازار عرضه می کند. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای تعیین شده بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

تولیدکننده بستنی دامداران