نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین شرکت های اتوماسیون صنعتی | بهترین مجریان مدیریت هوشمند ساختمان

در اینجا لیستی از بهترین شرکت های اتوماسیون صنعتی آورده شده است. در واقع می توان گفت که اتوماسیون صنعتی کنترل ماشین آلات و فرآیندهای مورد استفاده در صنایع مختلف توسط سیستم های مستقل از طریق استفاده از فناوری هایی مختلف است. به دلیل اهمیت و ضرورت استفاده از این فرآیند در بسیاری از صنایع، بهترین مجریان مدیریت هوشمند ساختمان، اقدام به راه اندازی آن نموده اند که کمک موثری در روند فعالیت آن ها داشته است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های اتوماسیون صنعتی

شرکت اتوماسیون صنعتی باربد نیرو صنعت

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت، یکی از بهترین شرکت های اتوماسیون صنعتی است که در خصوص تامین تجهیزات انواع تابلوبرق و ادوات مربوط به برق صنعتی فعالیت داشته و نمایندگی برندهای اروپایی را نیز در این حوزه دریافت نموده است. این شرکت که پروژه های صنعت برق و الکترونیک را در سطح گسترده ای به انجام رسانیده است، از جمله برندهای مطرحی است که با تکیه بر دانش روز دنیا فعالیت خود را گسترش داده است.

شرکت اتوماسیون صنعتی باربد نیرو صنعت

مجری مدیریت هوشمند ساختمان دیجیتال گستر پارسیان

یکی دیگر از بهترین مجریان مدیریت هوشمند ساختمان و اتوماسیون، شرکت دیجیتال گستر پارسیان است که با استفاده از فناوری روز دنیا و تجهیزات استاندارد شده صنعت برق، در این حوزه فعالیت داشته و همواره به عنوان یکی از مجریان معتبر و مطمئن، در پروژه های بزرگ صنعتی حضور داشته است.

مجری مدیریت هوشمند ساختمان دیجیتال گستر پارسیان

شرکت اتوماسیون صنعتی سیماتیک هوشمند سپاهان

شرکت سیماتک هوشمند، یکی از بهترین شرکت های اتوماسیون صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و در خصوص تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف در این حوزه، همکاری های سازنده ای داشته است. این شرکت که مشاوره فنی و مهندسی را نیز در صنعت برق به کارخانه های صنعتی ارائه می کند، در تامین تجهیزات برندهای بین المللی نیز نقش داشته و پی ال سی، سافت استارتر و بردهای سی ان سی را نیز ارائه می نماید.

شرکت اتوماسیون صنعتی سیماتیک هوشمند سپاهان

مجری مدیریت هوشمند ساختمان پارس مبنا گام آراد

شرکت پارس مبنا گام آراد که در طراحی، تولید و فروش ادوات و تجهیزات اتوماسیون صنعت فعالیت دارد، یکی از بهترین مجریان مدیریت هوشمند ساختمان است که با پشتوانه تیمی مجرب و متخصص به همراه تجهیزاتی به روز شده و مدرن، توانسته است جایگاه ارزشمندی را در صنعت برق داشته و خدمات گسترده ای را به صنایع مختلف ارائه نماید. از آنجایی که این بخش از صنعت برق، دارای اهمیت ویژه ای است، رعایت استانداردهای ملی و بین المللی را در صدر اولویت های خود قرار داده است.

مجری مدیریت هوشمند ساختمان پارس مبنا گام آراد

پتسا صنعت

گروه صنعتی پتسا صنعت، یکی از بهترین شرکت های اتوماسیون صنعتی است که از فناوری پیشرفته در حوزه اتوماسیون، ابزاردقیق و مخابرات بهره برده و با استفاده از تخصص و تجربه پرسنل خود، در ارائه دهنده خدمات جامع مهندسی و تامین تجهیزات صنعتی در پروژه های مختلف فعالیت داشته است. این شرکت که از 1370 در این حوزه از صنعت برق حضور داشته، خدمات جامعی در تامین محصولات سیستم های اتوماسیون و اجرای پروژه های مرتبط با آن را ارائه نموده است.

پتسا صنعت

شرکت اتوماسیون صنعتی آروین صنعتگران تیوان

شرکت تیوان، یکی از بهترین مجریان مدیریت هوشمند ساختمان است که فعالیت خود را از سال 1398 آغاز نموده و همواره در تلاش بوده است تا بتواند در راستای تقاضای بازار و صنایع مختلف، قطعات برق مورد نیاز را طراحی، تولید و یا تامین نماید. این یکی از برندهای شناخته شده در صنعت برق است که پروژه های بزرگی را پشت سر گذاشته و همواره به عنوان متخصص در این حوزه، مشاوره های کاربردی را به صنایع ارائه نموده است.

شرکت اتوماسیون صنعتی آروین صنعتگران تیوان

مجری مدیریت هوشمند ساختمان البرز میکروسیستم

شرکت البرز میکروسیستم، یکی از بهترین شرکت های اتوماسیون صنعتی است که فعالیت خود را از سال 1371 شروع کرده و از تیمی متخصص و نخبه در این حوزه بهره برده است که مهارت و تجربه خود را در طراحی سیستم های مرتبط با صنعت برق به کار بسته و پروژه های بزرگی را اجرا نموده است. این که عضو انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی است، بیشترین بهره وری را در پروژه های خود به کار می بندد تا رضایت مندی مشتریان خود را حفظ نماید.

مجری مدیریت هوشمند ساختمان البرز میکروسیستم

شرکت اتوماسیون صنعتی الکترونیک سیوان کارنو

شرکت سیوان کارنو، یکی از بهترین مجریان مدیریت هوشمند ساختمان است که فعالیت های خود را در صنعت برق و اتوماسیون از سال 1389 شروع کرده و همواره از تامین کنندگان پیشرو در این بخش از صنعت و تجهیزات ابزار دقیق بوده است. این شرکت در راستای پاسخگویی به تقاضای بازار و صنایع مختلف، نمایندگی کمپانی های معتبر را اخذ نموده و توانسته است با قدرت، پروژه های مهمی را در کشور اجرا نماید. از جمله اینکه نمایندگی شرکت هانیانگ کره را در اختیار دارد.

شرکت اتوماسیون صنعتی الکترونیک سیوان کارنو

مجری مدیریت هوشمند ساختمان اترک انرژی گستر ارس

شرکت اترک انرژی، از سال 1372 فعالیت خود را با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در زمینه کنترل کیفیت برق، کنترل و اتوماسیون صنعتی شروع کرده و در راستای پاسخ گویی به مسائل برق و تاسیسات صنایع بزرگ و کوچک آن را گسترش داده است. استفاده از تجربه و تخصص تیم فنی مهندسی، باعث شده است که این شرکت، به سرعت به برندی نام آشنا در این حوزه تبدیل شود.

مجری مدیریت هوشمند ساختمان اترک انرژی گستر ارس

ایستا توان اتصال

شرکت ایستا توان اتصال، یکی از بهترین مجریان مدیریت هوشمند ساختمان است که انواع تجهیزات حافظتی برق صنعتی را از سال 1396 طراحی و تولید نموده و ثبت اختراع برخی از تجهیزات همچون نسل جدید تجهیزات حفاظت از شبکه های توزیع برق را داشته است. این شرکت در حال حاضر، مشاوره های کاربردی در این خصوص را به صنایع مختلف ارائه می کند.

ایستا توان اتصال