نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان انواع درب | کارخانه های تولید درب داخلی

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان انواع درب آورده شده است. می توان گفت یکی از الزامات ساخت و ساز، تهیه انواع درب است. از همین روست که کارخانه تولید درب داخلی و ورودی های اصلی، با استفاده از کاربری هریک از آنها، نوع جنس و مقاومت در برابر آسیب ها را در نظر می گیرند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنایع چوب در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان انواع درب

تولید کننده درب های راسان درب

راسان درب، یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع درب است که درب داخلی و درب ضدسرقت را طراحی و تولید کرده و از بهترین کیفیت برای ساخت آنها استفاده می کند. این شرکت مدل های جدیدی را در درب های خود از جمله درب های ضد سرقت در نظر گرفته و با قیمت مناسبی به بازار عرضه می کند. می توانید نمونه درب های ساختمانی را در سایت این شرکت مشاهده کنید.

تولید کننده درب های راسان درب

کارخانه تولید درب داخلی آلدورا چلیک

شرکت آلدورا چلیک درب، از کارخانه های تولید درب داخلی است که در فضای تولیدی قابل توجهی در شهر ارومیه فعالیت داشته و درهای داخلی را از انواع دربMDF ، درب HDF،  درب PVC را با قیمت مناسب و به شکل درب های ضدسرقت تولید نموده است.این شرکت که از پرسنلی متخصص بهره می برد، تجهیزاتی پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیا را در اختیار داشته و مطابق با سلایق مختلف، درهای خود را طراحی و تولید می نماید. این شرکت از بهترین مواد اولیه استفاده کرده و قفل و پنل درب را با کیفیت بالا تولید می نماید تا امنیت بالایی را در محصولات خود تامین نماید.

کارخانه تولید درب داخلی آلدورا چلیک

تولید کننده درب های اصفهان درب

اصفهان درب، یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع درب است که با سابقه ای ده ساله در خصوص تولید درب های مختلفی همچون درب داخلی، درب ضد سرقت را در جنس های مختلی تولید نموده که از روکوب درب و یراق آلاتی زیبا و بادوامی بهره می برد. این شرکت محصولاتی با کیفیت بالا را با قیمت مناسب ارائه می کند که می تواند به عنوان درب داخلی یا درب لابی مورد استفاده قرار گیرد.

تولید کننده درب های اصفهان درب

کارخانه تولید درب داخلی مهدی

شرکت درب مهدی، از کارخانه های تولید درب داخلی است که انواع درب های داخلی را با روکوبی های زیبا و با دوام طراحی و تولید نموده است. از جمله درب های لابی و دربهای ضدسرقت که در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد می توان به انواع دربMDF ، درب HDF،  درب PVC اشاره نمود. می توانید نمونه درب های این برند را در سایت آنها مشاهده کرده و نمونه دلخواه خود را خریداری نمایید.

کارخانه تولید درب داخلی مهدی

شرکت قالان درب

شرکت قالان درب سبلان، یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع درب است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و انواع درب های ساختمانی را با تکیه بر نیروهای بومی با تجربه تولید نموده است. این شرکت که از خط تولید پیشرفته ای بهره می برد، از مهارت های فنی پرسنل متخصص خود و دستگاه های پیشرفته بهره برده و مطابق با تقاضای بازار، بهترین محصولات را طراحی و تولید نموده است. قیمت درب در این کارخانه کاملا مناسب است.

شرکت قالان درب

تولید کننده درب های پروما

شرکت پروما PEROMA از کارخانه های تولید درب داخلی است که انواع درب های ساختمانی مانند درب لابی، درب ضدسرقت، درب ضدحریق و انواع درب داخلی را طراحی و تولید کرده و مطابق با شرایط محیط و محل نصب، از  انواع دربMDF ، درب HDF،  درب PVC نیز استفاده نموده است تا بالاترین کیفیت و بیشترین دوام را در محصولات خود ارائه کند. می توانید تنوع بالایی را در تولیدات این برند مشاهده نمایید و به عنوان درب های داخلی و لابی از آنها استفاده کنید.

تولید کننده درب های پروما

کارخانه تولید درب داخلی آرس چوب

آرس چوب، یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع درب است که در راستای تامین تقاضای بازار و با هدف ارتقاء کیفیت تولید درب های چوبی، خدمات خود را توسعه داده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، اقدام به تولید انواع درب ها از جمله درب ضدسرقت نموده است که با قیمت مناسبی عرضه می شود.

کارخانه تولید درب داخلی آرس چوب

متین اجرا

شرکت متین اجراء، از کارخانه های تولید درب داخلی است که فعالیت خود را از سال 1374 شروع کرده و با تکیه بر طراحان خلاق و مهندسین با تجربه، اقدام به تولید انواع درب های ضد سرقت نموده است که بر گرفته از مدل های روز اروپا می باشد. درهای تولیدی این شرکت به صورت کتیبه ای در قالب تک و چهار لنگه بوده و در رنگ ها و اندازه های متنوعی عرضه می شود. این درب ها مورد استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری بوده و دارای کیفیت و دوام بالایی است.

متین اجرا

تولید کننده درب های اگنیس

شرکت آگنیس، یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع درب است که انواع درب ساختمان را از سال 1389 طراحی و تولید نموده و از پیشرفته ترین دستگاه ها برای تولید درب های داخلی استفاده می کند. شرکت اگنیس در راستای رضایت مندی مشتری، امکان سفارشی سازی درب ها را در بازار ایجاد کرده و محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب را به بازار عرضه می کند. این درب های ساختمانی دارای دوام و زیبایی ظاهری قابل توجهی است.

تولید کننده درب های اگنیس

کارخانه تولید درب داخلی سی دُر

ســی دُر(C.DOOR)    از کارخانه های تولید درب داخلی است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و با استفاده از سرمایه گذاری مناسب، توانسته است محصولات با کیفیت را در قالب انواع درب، چهار چوب و … از جنس wpc تولید نماید. کیفیت بالای محصولات این شرکت باعث شده است که بتواند محصولات استاندارد شده خود را در بازارهای منطقه خاورمیانه نیز عرضه کند.

کارخانه تولید درب داخلی سی دُر