نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو | قطعه سازان خودروهای سبک

یکی از بخش های مهم در صنعت خودروسازی، تولید و تامین قطعات است که بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو ، متناسب با ظرفیت و نوع تولید خود، انواع لوازم یدکی و تجهیزات بدنه را به بازار ارائه می کنند. این قطعه سازان خودروهای سبک که تامین کننده قطعات مورد نیاز خودروهای مختلف هستند، با توجه به استانداردهای بین المللی تولیدات خود را توسعه داده و عرضه می نمایند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان قطعات خودرو

تولید کننده قطعات خودرو چکاد

شرکت چکاد، یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو می باشد که فعالیت خود را از  سال 1376 شروع کرده و با تکیه بر تجربه و دانش مهندسین و متخصصان خود، خدمات شایسته ای را به صنایع خودروسازی ارائه کرده و از طراحی و تولید این قطعات را در کارخانه خود انجام می دهد. کیفیت بالا و بهره مندی از تجهیزات پیشرفته در این کارخانه باعث شده است که سفارشات متعددی را از خودروسازان مطرح داشته و به عنوان یکی از تولید کنندگان معتبر شناخته شود.

تولید کننده قطعات خودرو چکاد

گروه قطعات عظام

گروه قطعات عظام ، یکی از قطعه سازان خودروهای سبک است که فعالیت خود را از سال شروع کرده و قطعات مورد نیاز بسیاری از خودروهای سواری را تامین می نماید. این شرکت که شامل 12 شرکت می شود که در تولید قطعات خودرو بوده و فعالیت خود را از سال 1376 شروع کرده است. این شرکت در استان های مختلفی همچون گیلان و اصفهان نیز مستقر شده است که قطعات مختلفی را در برنامه تولیدی خود قرار داده است.

گروه قطعات عظام

تولید کننده قطعات خودرو آریان خودرو خاورمیانه

شرکت آریان خودرو خاورمیانه، یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو می باشد که در خصوص تولید و توزیع قطعات یدکی خودرو فعالیت داشته و همچنین، برنامه تولید و رنگ قطعات پلیمری مانند سپر و یا جلوپنجره را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت که با برندهای میبا و آریان خودرو را در تولیدات خود به کار می برد، یکی از شرکت های موفق است که قطعاتی مطابق با استانداردهای تعیین شده را طراحی، تولید و توزیع می نماید و همواره در حال توسعه فعالیت های خود است.

تولید کننده قطعات خودرو آریان خودرو خاورمیانه

قطعه ساز خودروهای سبک ایران سیم

شرکت طراحی و مهندسی ایران سیم، از جمله قطعه سازان خودروهای سبک است که دارای سابقه 20 ساله در صنعت خودروسازی بوده و در طراحی و ساخت قالب های صنعتی فعالیت های گسترده ای را داشته و مجوز خود را از وزارت صنایع و معادن دریافت کرده است. این شرکت با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند در طراح ، ساخت و ارزیابی قالب و استفاده از ماشین های CNC سعی داشته است که قالب تزریق پلاستیک را در بهترین کیفیت ساخته و در تولید قطعات مورد نیاز خودروها، به کار گیرد.

قطعه ساز خودروهای سبک ایران سیم

ایرکا پارت صنعت

شرکت ایرکا پارت صنعت ، یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو می باشد که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و به عنوان بازوی تولیدی گروه ایرکا، در تولید محصولات کاربراتور، واترپمپ، اویل پمپ، اویل ماژول، دریچه ی هوا، مانیفولد هوا و سایر قطعات موتوری صنعت خودروسازی فعالیت خود را گسترش داده است. این که یکی از شرکت های قدیمی در این صنعت است، با شرکت های خودروسازی مطرح از جمله ایران خودرو، سایپا، رنوپارس و پارس خودرو همکاری داشته و قطعات یدکی بسیاری از خودروها را تامین می نماید.

ایرکا پارت صنعت

تولید کننده قطعات خودرو ایمن تک پیشرو

شرکت ایمن تک پیشرو، با رویکرد تولید محصولات خودرویی از جمله استپ ترمز پیکان فعالیت خود را از سال 1379 شروع کرده و توانست در ابتدای کار، گرید B شرکت ساپکو را دریافت کرده و محصولات خود را مطابق با استانداردهای تعیین شده ، تولید و ارائه کند. تولید انواع کلیدهای الکترومکانیکی خودرو یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است. در نهایت این شرکت در طراحی، ساخت و تولید قطعات خودروهایی همچون پژو متمرکز شده و با استفاده از ظرفیت بالای تولید خود، به یکی از شرکت های همکار معتبر و با سابقه ساپکو تبدیل شده است. این یکی از قطعه سازان خودروهای سبک است که در این صنعت، به خوبی شناخته می شود.

تولید کننده قطعات خودرو ایمن تک پیشرو

قطعه ساز خودروهای سبک لندر

یکی دیگر از شرکت های مطرح در این صنعت، لندر می باشد که به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو شناخته شده و در حوزه تولید و نصب ردیاب خودرو لندر، در ایجاد امنیت و آسایش بیشتر، به مشتریان خود، کمک نموده است. می توان به سادگی با فعال کردن هشدارهای این دستگاه، خدماتی همچون روشن شدن خودرو، حرکت و جابجایی خودرو (در حالت خاموش و روشن)، ضربه خوردن، بالا رفتن سرعت خودرو از حد مجاز تعیین شده توسط شما و همچنین افت ولتاژ دستگاه را با اپلیکیشن نصب شده روی موبایل، دریافت کرد.

قطعه ساز خودروهای سبک لندر

تولید کننده قطعات خودرو آوا توسعه آریا

شرکت آوا توسعه آریا، یکی از بهترین قطعه سازان خودروهای سبک است که خطوط تولید این شرکت جهت تأمین قطعات الکتریکی خودرو جهت خودروسازان راه اندازی شده و به خوبی خدمات پس از فروش به ایشان ارائه می شود. این شرکت که لوازمی همچون دینام، استارت، موتور فن رادیاتور، مجموعه کامل فن رادیاتور، موتور بخاری، کنترل مدول و موتور صندلی را تولید می کند، اولویت خود را بر کیفیت بالای محصولات قرار داده و همواره با رعایت استانداردهای مناسب، همکاری های طولانی مدتی را با شرکت های مطرح خودروسازی داشته است.

تولید کننده قطعات خودرو آوا توسعه آریا

قطعه ساز خودروهای سبک بالین تک

یکی از شرکت های شناخته شده و مطرح که از بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو می باشد، شرکت مهندسی ماشین قالب به عنوان شرکت مادر است که از سال۱۳۶۰ فعالیت خود را با ماشین کاری سرسیلندر در شرکت مگاموتور شروع کرده و با راه اندازی کارخانه قالبسازی در سال ۱۳۸۲ فعالیت های خود را توسعه داده است. این شرکت که طرح توسعه کارخانه ریخته گری خود و انتقال آن به کارخانه جدید را در سال ۱۳۹۰ اجرایی کرده است، اکنون یکی از همکاران معتبر خودروسازان می باشد.

قطعه ساز خودروهای سبک بالین تک

بهرام الکترونیک گستر

شرکت بهرام الکترونیک گستر، یکی از قطعه سازان خودروهای سبک است که فعالیت خود را در سال 1359 شروع کرده و با تمرکز بر طراحی و تولید قطعات الکتریکی و الکترونیکی خودرو، آن را گسترش داده است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین توانمندخود توانسته است تا قطعاتی همچون ترانسفورماتورها و قطعات برقی خودرو را در دستور کار خود داشته و خدمات شایسته ای را مطابق با استانداردهای تعیین شده به صنعت خودروسازی ارائه کند.

بهرام الکترونیک گستر