نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودرو | کارخانه های تولید لوازم لاستیکی یدکی

در اینجا لیستی از برخی از بهترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودرو آورده شده است. این کارخانه های تولید لوازم لاستیکی یدکی با استفاده از مواد اولیه درجه یک و مطابق با استانداردهای جهانی، قطعاتی با دوام و با کیفیت را تولید کرده و در اختیار سازندگان خودرو قرار می دهند.

برترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودرو

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو پارت کوشان بسپار

شرکت پارت کوشان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودروست که در خصوص ساخت قطعاتی مانند ضربه گیر، کوپلینگ و پکینگ اورینگ، قطعات و واشر سیلیکونی، واشرهای آب بندی و … فعالیت های خود را گسترش داده و مطابق با استانداردهای جهانی آنها را طراحی و تولید نموده است. تنوع قطعات لاستیکی در پارت کوشان بسپار باعث شده است تا بتواند با شرکت های خودروسازی همکاری داشته باشد.

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو پارت کوشان بسپار

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی پیشرو شهریار

شرکت پیشرو شهریار، از کارخانه های تولید لوازم لاستیکی یدکی است که دارای سابقه 25 ساله در این حوزه بوده و قطعات لاستیکی یدکی مربوط به ماشین های سنگین و سبک را در تنوع بالایی تولید نموده است.  این شرکت اکنون با تعداد 220 قطعه لاستیکی ظرفیت تولید خود را گسترش داده و با 26 برند مختلف، قطعه تولید می نماید. هدف شرکت تهیه و تولید قطعات لاستیکی کشنده های جدید است که توسط مهندسین پیشرو شهریار در دست طراحی می باشد.

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی پیشرو شهریار

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو سازه صنعت رادان

سازه صنعت رادان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودروست که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و در حوزه طراحی و ساخت قطعات خودرویی به ویژه قطعه های لاستیکی تولیدات خود را توسعه داده است. این شرکت توانسته است با گسترش تولیدات خود، ضمن پوشش تقاضای بازار داخلی، محصولات خود را به بازارهای خارجی نیز صادر نماید. از همین روست که فضای تولید خود را گسترش داده و سایت قالبسازی را نیز راه اندازی نموده است.

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو سازه صنعت رادان

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی تلاش آرمان پویا

شرکت تلاش آرمان پویا، از کارخانه های تولید لوازم لاستیکی یدکی است که از سال 1386 فعالیت های خود را در خصوص تولید قطعات خودرویی توسعه داده و انواع قطعات پلیمری را به همت تیم طراحی و مهندسی خود و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا تولید نموده است. استفاده از آخرین دانش فنی و به روز شده و تولیداتی مطابق با استانداردهای ایمنی، باعث شده است که محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مورد تایید سازندگان خودرو قرار گیرد.

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی تلاش آرمان پویا

شرکت توکا پلیمر آریانا

شرکت توکا پلیمر آریانا، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودروست که انواع تجهیزات لاستیکی، پلاستیکی و فلزی مربوط به صنایع مختلف از جمله خودروسازی، پالایشگاهی و پتروشیمی را طراحی کرده و تولید می نماید. توليد قطعات يدكي صنعتی و خودرويی در این شرکت با استفاده از جدیدترین فناوری انجام شده و از بالاترین کیفیت و ایمنی لازم برخوردار است.

شرکت توکا پلیمر آریانا

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو بسپار بهساز قطعه

شرکت بسپار بهساز قطعه، از کارخانه های تولید لوازم لاستیکی یدکی است که تولیدات خود را از سال 1379 شروع کرده و اقدام به طراحی و ساخت قطعات لاستیکی مطابق با استانداردهای بین المللی کرده است. این شرکت با تکیه بر پرسنل فنی و متخصص خود، مراحل پیشرفت زیادی را در بخش فنی و عملی کسب نموده و در تولیدات خود به کار بسته است تا تولیداتی قابل رقابت را به بازار عرضه نماید.

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو بسپار بهساز قطعه

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی میعاد صنعت کوشان

شرکت صنایع لاستیکی میعاد صنعت کوشان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودروست که سابقه ای 35 ساله در این صنعت داشته و با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز، مواد اولیه درجه یک و دانش فنی روز سهم بالایی از بازار این بخش از صنعت خودروسازی را کسب نموده است. همچنین پرسنل متخصص این شرکت نیز در موفقیت های آن سهم بالایی داشته است.

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی میعاد صنعت کوشان

گروه لاستیک سازی گیلان

گروه کارخانجات لاستیک سازی گیلان، از کارخانه های تولید لوازم لاستیکی یدکی است که دارای تجربه 60 ساله در این حوزه بوده و انواع قطعات لاستیکی خودرو را در تنوع بالایی طراحی و تولید می نماید و به عنوان تامین کننده صنایع خودروسازی مانند سایپا و ایران خودرو شناخته می شود. این شرکت که استانداردهای ملی را در تولیداتش به کار بسته است، محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.

گروه لاستیک سازی گیلان

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو مدرن قطعه آسیا

شرکت مدرن قطعه آسیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات لاستیکی خودروست که کالاهایی با کیفیت بسیار بالا تولید کرده و همواره از امکانات موجود و فناوری های جدید برای بهبود کیفیت آن ها استفاده می نماید. این شرکت به عنوان تخصصی ترین تولید کننده کاسه نمد در بازار داخلی شناخته می شود که همگام با استاندارد های ملی تولیدات خود را گسترش می دهد.

تولیدکننده قطعات لاستیکی خودرو مدرن قطعه آسیا

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی پلیمر آسمان سرمد

شرکت صنایع پلیمر آسمان سرمد، از کارخانه های تولید لوازم لاستیکی یدکی است انواع قطعات مانند کاسه نمد، اورینگ و پکینگ و… را با تکیه بر مواد اولیه درجه یک و بخش آزمایشگاهی پیشرفته خود طراحی و تولید نموده و به بازار عرضه می نماید.  این شرکت با 50 سال سابقه مفید در این صنعت بر تجربه مدیران و نیروهای متخصص خود تکیه کرده و محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی را تولید کرده و در اختیار سازندگان خودرو قرار می دهد.

کارخانه تولید لوازم لاستیکی یدکی پلیمر آسمان سرمد