نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو| تامین و توزیع لوازم یدکی

امروزه با رونق بازار لوازم یدکی خودرو، نیاز به قطعات آن بسیار بیش از گذشته بوده و همین امر باعث شده است که بهترین تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو، بر اساس تقاضای بازار، اقدام به تامین و توزیع لوازم یدکی کنند. در این جا برخی از فعالان اصلی این بخش از بازار معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

بهترین بازرگانان قطعات یدکی خودرو

تولیدکننده قطعات یدکی خودروی اصفهان تخشا

شرکت اصفهان تخشا، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو سنگین می ‌باشد که با سابقه 25 ساله در این حوزه، انواع قطعات یدکی را در بالاتری سطح کیفی تولید و طراحی نموده است. این شرکت که استانداردهای لازم در این حوزه را در نظر داشته و تولیدات خود را مطابق با دانش فنی روز به بازار عرضه می کند، به آزمایشگاه های تست و کنترل کیفی مجهز بوده و انواع واتر پمپ خودرویی را طراحی و تولید می نماید.

تولیدکننده قطعات یدکی خودروی اصفهان تخشا

تامین و توزیع لوازم یدکی اطلس پارس آتین

شرکت اطلس پارس آتین، در راستای تامین و توزیع لوازم یدکی با قطعه سازان برجسته در صنعت خودروسازی فعالیت داشته و تولیدات و محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کند. این شرکت که دارای تیم حرفه ای در خصوص تحقیق و توسعه بازار دارد، قطعات موتوری را تامین نموده و طی چند سال فعالیت خود، هر روز بیش از گذشته توانسته است بر تامین تقاضای بازار داخلی قطعات یدکی کوشا باشد.

تامین و توزیع لوازم یدکی اطلس پارس آتین

تولیدکننده قطعات یدکی پایا یدک سپاهان

پایا یدک سپاهان که با نام تجاری تراکو فعالیت خود را از سال 1354 شروع کرده است، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو می باشد که طراحی و تولید قالب های صنعتی و قطعات خودروهای سنگین را در دست داشته و با برندهای تراکو و پولادسا فعالیت های خود را در بازار داخلی توسعه داده است. این شرکت که تامین کننده شرکت ایران خودرو دیزل است، انواع واتر پمپ و سینی زیر آن را که مطابق با استانداردهای ولوو سوئد ساخته می شود تامین کرده و تجهیزات الکترونیکی اتوبوس و انواع قفل بنز مربوط به شرکت ایران خودرو دیزل را توزیع می نماید.

تولیدکننده قطعات یدکی پایا یدک سپاهان

اسپاهان کوشا

صنایع ذوب اسپاهان کوشا ، در جهت تامین و توزیع لوازم یدکی در سال 1360 فعالیت خود را شروع کرده و لوازم یدکی و قطعات خودروهای سنگین را مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می نماید. این شرکت که بیش از 40 سال تجربه تولید در این حوزه را دارد، تولیدات خود را به بازارهای خارجی همچون کشورهای منطقه، آفریقا و کشورهای اروپایی صادر می کند.

اسپاهان کوشا

تولیدکننده قطعات یدکی خودروی فال صنعت

شرکت فال صنعت که با نام سلامی نیز شناخته می شود، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو است که با تکیه بر تجهیزات به روز شده و پیشرفته و پرسنلی متخصص و پویا، توانسته است انواع قطعات خودرو مانند دنده میل لنگ، فلایویل و سوپاپ را طراحی و تولید نموده و زنجیر سفت کن را با طراحی خود به بازار عضه نماید. این شرکت که در عرضه و تولید قطعات یدکی خودرو فعالیت دارد، از تجربه 25 ساله خود بهره برده و محصولاتی با کیفیت بالا را طراحی و تولید می نماید.

تولیدکننده قطعات یدکی خودروی فال صنعت

شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا

شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا، در جهت تامین و توزیع لوازم یدکی، اقدام به دریافت نمایندگی رسمی کمپانی آلمانی تسمه های Contitech آلمان نموده و در بازار قطعات یدکی خودرو با اعتبار بالایی فعالیت نماید. تمامی قطعات این شرکت از استانداردهای بالای جهانی برخوردار بوده و با قیمت مناسبی عرضه می شود.

شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا

تامین و توزیع لوازم یدکی صنايع خودرويي دوستان

برند صنایع خودرویی دوستان، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و در این صنف جایگاه خوبی را برای خود رقم زده است. این شرکت که با گروه سبلان ادغام شده است، توانسته است به صورت تخصصی فعالیت خود را در زمینه قطعات یدکی گسترش داده و محصولات آن در خطوط تولیدات سایپا و ایران خودرو مورد استفاده قرار گیرد.

تامین و توزیع لوازم یدکی صنايع خودرويي دوستان

تولیدکننده قطعات یدکی قدیریان - اصفهان

مجموعه تولید و توزیع قدیریان – اصفهان، در راستای تامین و توزیع لوازم یدکی، دارای سابقه ارزشمند 35 ساله بوده و قطعات یدکی مربوط به خودروهای سنگین را تامین نموده است. این محصولات که دارای کیفیت ممتاز است، استانداردهای لازم را داشته و همراه با خدمات پس از فروش عرضه می شود.

تولیدکننده قطعات یدکی قدیریان - اصفهان

تولیدکننده قطعات یدکی خودروی کاوالو

شرکت کاوالو، یکی از بهترین تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو است که به عنوان سازنده قطعات و مجموعه های پلاستیکی خودرو شناخته شده و دارای سابقه ای 20 ساله در این حوزه می باشد. این شرکت که در ظرفیت بالایی تولیدات خود را آماده می کند، در دو بخش مجهز تولید و مونتاژ قطعات یدکی فعالیت داشته و یکی از تامین کنندگان هواکش های خودرویی موفق می باشد.

تولیدکننده قطعات یدکی خودروی کاوالو

کیهان صنعت قائم

گروه صنعتی قائم که شامل شرکت های کیهان صنعت قائم و تامین کالای قائم و … می شود، در راستای ارائه و توزیع محصولاتی تخصصی و با کیفیت، فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و از بخش های مختلفی همچون ریخته گری و ماشین کاری بهره برده است. این شرکت قطعات خودروهای سبک و سنگین را طراحی و تولید می نماید که استانداردهای لازم را داشته و از دوام بالایی برخوردار است.